E FUNDIT/ Zhbllokohet sfida, Monchengladbach-Man City (VIDEO)
999 rezultate për

vajze

Testoni shikimin: A e gjeni dot vajzën e vogël në këtë fotografi? (FOTO LAJM) A e gjeni dot vajzën e vogël në këtë fotografi? Në fakt është shumë e vështirë. Në këtë fotografi të shkrepur mes një
Gruaja e ambasadorit shqiptar rrëfen historinë familjare: Serbët më ngacmuan vajzën Dolores Koçi, gruaja e ish-ambasadorit shqiptar Spiro Koçi, në Austri dhe Serbi gjatë viteve 2010-2015, ka rrëfyer se am
Ivanka Trump "tradhton" të atin, mediat zbulojnë planin e vajzës së presidentit Bija e Donald Trump mund të nisë një karrierë të veçuar politike në SHBA pas dështimit të presidentit për t'u rizgjedhur
Gruaja e divorcuar denoncon komshiun: Më ngacmon seksualisht vajzën 15-vjeçare Sot në emisionin “Stop” u publikua këtë të martë një tjetër rast të abuzimit seksual me të mitur. Ngjarja ka ndodhur në
Shqiptari lë vajzën 7 vjeçare të vetme në shtëpi për të vjedhur alkool në një lokal Një shtetas shqiptar me banim në Treviso nuk hezitoi të linte vetëm vajzën 7-vjeçare në shtëpi dhe shkoi tw merrte alkol
"Nëse vajzës tënde do t'i pëlqenin vajzat", Aulona Musta e ka gati përgjigjen (FOTO LAJM) Moderatorja e njohur, Aulona Musta, ka qenë së fundmi e ftuar në emisionin "Glamour Zone". Gjatë intervistës, ajo dha nj
"I vuri pistoletën në kokë vajzës 1 vjeçe", rrëfimi i gruas për përballjen me hajdutët në banesë “Dy persona gjendeshin në korridorin e shtëpisë me kapele në kokë. Sapo mbërrita dhe i pyeta çfarë donin në shtëpinë to
Capital T publikon foto në prehrin e vajzës misterioze, acarohen ndjekësit (FOTO LAJM) Këngët e tij kthehen shumë shpejt në hit dhe si një këngëtar i arrir jeta e tij private ka mjaft interes për ndjekësit.
Pas 15 djemve, familja bekohet me një vajzë Të paktën në vendin tonë nuk janë të pakta familjet e mëdha, me shumë fëmijë, por të jenë të gjithë djem kjo ndodh rrall
Pozon me një vajzë tjetër, Tolgahan u përgjigjet ndjekësve: A bëhet xheloze Almeda (FOTO LAJM) Almeda Abazi dhe Tolgahan Sayisman janë një prej çifteve më të ëmbla të shoëbiz-it, që kanë rrëmbyer zemrat e publikut s
Nëna i jep fund jetës së saj gjatë ditëlindjes së vajzës Një nënë e shtatë fëmijëve u var në shtëpinë e familjes në ditëlindjen e vajzës së saj pas një beteje të fshehur me depr
Me vogëlushen në krahë, Gigi Hadid dhe Zayn Malik ndajnë foton e parë familjare (FOTO LAJM) Gigi Hadid ka ndarë më në fund një fotografi të vajzës së sapolindur të saj dhe të dashurit Zayn Malik. Çifti, i cili mi
"Mami nuk dua të vdes", thirrja e dhimbshme e vajzës së vogël gjatë tërmetit në Turqi (VIDEO) Një moment i dhimbshëm është bërë publik në media nga tërmeti në Turqi dhe Greqi. Lëkundjet e tmerrshme shkaktuan fri
Momentet emocionuese kur një vajzë nxirret nga rrënojat në Izmir (VIDEO) Momente emocionuese ato kur një vajzë, nxirret e gjallë nga rrënojat e një pallati të shembur në Izmir. Duartrokitje
"Një Mbretëreshë e ardhme e Shqipërisë?", The Economist artikull për vajzën e Princ Lekës (FOTO LAJM) Më 22 tetor, familja mbretërore e Shqipërisë ishte “e lumtur të njoftonte” lindjen e Princeshës Geraldinë. Prindërit e l
Floresha Rasha rrëfen 7 vitet në Siri, vrasja e burrit dhe vajzës 16 vjeçe: Na fusnin në burg Floresha Rasha është shtetasja e parë nga Shqipërisë që nxor nga kampi Roj në Siri. Pak minuta pasi kemi nisur udhët
Princ Leka dhe Elia fotografohen për herë të parë pas lindjes së vajzës (FOTO LAJM) Pesë ditë më parë, Elia Zaharia dhe Princ Leka u bënë prindër për herë të parë. Në media qarkulloi me shpejtësi lajmi se
Një muaj pas lindjes së vajzës, Gigi Hadid shfaqet me linjat perfekte (FOTO LAJM) Gigi Hadid u bë nënë për herë të parë në fund të Shtatorit. Lajmin e bëri me dije vetë modelja dhe partneri i saj Zayn M
Dhunuan vajzën pasi u lidh me serbin, Franca dëbon familjen boshnjake Autoritetet franceze kanë dëbuar një familje nga Bosnja dhe Hercegovina pasi ata kishin rrahur vajzën e tyre dhe ia kish
Ai i bëri bllok e ajo u zhduk pa gjurmë, flet i dashuri i vajzës shqiptare të humbur në Greqi Prej javësh vazhdon e zhdukur, Artemisi Vasili, vajza shqiptare në Greqi. Në median greke, si dhe nga familjarët, kis