999 rezultate për

vajze

Si rallëherë, Florjan Binaj publikon foton më të bukur të bashkëshortes dhe vajzës (FOTO LAJM) Aktori Florian Binaj, nuk tregon shumë mbi jetën e tij private në rrjetet sociale, por këtë herë ka bërë një përjashtim.
S'mund të ishte më perfekte, Gigi publikon pamjet e dhomës së vajzës (FOTO LAJM) Gigi Hadid ditë pas dite zbulon detaje nga vogëlushja e saj, e cila erdhi në jetë në muajin shtator. Së fundmi supermode
Nuk e bindi as takimi "hot", Saimiri eleminon vajzën që nuk e priste askush (FOTO LAJM) Kaloi një takim mjaft të nxehtë në dhomën e masazhit me Enxhin, madje edhe u surprizua nga ajo në skenën e kërcimit, por
Tragjike: 56 vjeçari vret vajzën e partneres e më pas veten Vrasje dhe më pas vetëvrasje në zonën e Savonës në Itali. Një 56-vjeçar qëlloi për vdekje vajzën e partneres së tij dhe
"Pas 10 minutash babai juaj vdes", telefonata e mjekut shokon vajzën Një nga historitë më tw trishta dhe tw dhimbshme që nga nisja e pandemisë Covid-19 në botë është ajo e Angela Cortese në
"Sikur po rrit Sulltaneshë", Olta Boka revoltohet keq me ndjekësen (FOTO LAJM) Mbrëmjen e djeshme një incident i ka ndodhur këngëtares Olta Boka, e cila pa dashje ka publikuar një video të Gaias, vaj
E mbajnë të fshehtë, po këtë herë u zbulua emri i i vajzës së Gigit dhe Zayn? (FOTO LAJM) Gigi Hadid dhe Zayn Malik e kanë mbajtur të fshehtë emrin e vajzës së tyre që nga ardhja e saj në jetë në muajin shtator
5 viktima, mesazhet prekëse për dentistin që humbi jetën me vajzën e tij 9 javëshe në aksidentin tragjik Pak ditë më parë, qyteti gjerman i Trier u trondit nga një aksident që i mori jetën 5 këmbësorëve dhe plagosi disa të tj
La pas vajzën 4 vjeçe, bashkëshortja e mjekut që vdiq nga COVID-19 rrëfen amanetin e fundit Mjeku pneumolog, Anibal Byberi, humbi betejën me koronavirusin në moshën 53-vjeçare. Ditën e sotme, bashkëshortja e t
I çoi një vajzë tjetër në banesë, modelja vret bashkëshortin me thikë Modelja ruse e revistës Vogue akuzohet për vrasjen e bashkëshortit të saj me thikën e kuzhinës. Ngjarja ndodhi gjatë
Braktisi vajzën e mitur në Kosovë, arrestohet gruaja në Kukës Një nënë 50-vjeçare është arrestuar disten e sotme në Kukës pasi braktisi vajzën e saj të mitur në Kosovë. Policia ar
Pak ditë para lindjes së vajzës, Sara e Ledrit fut trupin në allçi (FOTO LAJM) Edhe pak ditë kanë ngelur që partnerja e Ledri Vulës, Sara Hoxha, të sjellë në jetë fëmijën e saj të parë. Dhe çifti i n
Çfarë fshihet pas fotos? Fationi i "Përputhen" kapet me vajzën misterioze (FOTO LAJM) Fation Kuqari është një nga konkurrentët më të komentuar të “Për’puthen”, teksa shpeshherë është vënë në qendër të vëmen
Historia e dashurisë së një vajze rumune përfundon në policinë e Tiranës: Më përplasi kokën për muri “Ma përplasi kokën pas muri, më godiste pa pushim pasi u nxeh që kërkova të qëndronim në hotel dhe jo në shtëpi”. Ky
E trishtë: Bashkëshorti detyron 30 vjeçaren të abortojë pasi fëmija i katërt ishte sërish vajzë Ka tre vajza dhe bashkëshorti e detyroi që të abortonte vajzën e katërt. Kjo është historia e një gruaje 30-vjeçare me
Almeda rrëfen si po kalon shtatzënia dhe të gjithë shenjat zbulojnë se pret vajzë (VIDEO) Vetëm pak ditë më parë, Almeda Abazi dha lajmin e bukur se shumë shpejt do të bëhet nënë për herë të dytë. Fill pas
I kishte mbetur peng, babai i blen vajzës arushin që kishte kërkuar kur ishte 6 vjeç Besniku një baba krenar për vajzën e tij, i bëri një surprizë të bijës sot në "Ka një mesazh për ty".Besniku ka treguar
Raporti sekret: Putin ka një vajzë 17 vjeçare me pastruesen Sipas mediave te huaja Vladimir Putin ka një tjetër vajzë të fshehtë, nga një lidhje jashtëmartesore me një pastruese. S
Djali i ri trazon ujrat tek Për'puthen: Tea e ëmbël, Ana mistrece e Melisa vajza e skandaleve! Atdheu është një konkurrent i ri që i është bashkuar “Për’Puthen-it”. Atdheu, djali nga Kosova, prej vitesh ka jetuar
Vrau gruan dhe vajzën e mitur, OFL i trokiti në derë 70 vjeçarit Një 70-vjeçar i cili para 20 vitesh ka vrarë gruan dhe vajzën e tij 13 vjeçe në Tepelenë, është vënë në shenjestër të OF