999 rezultate për

vajze

Trondit 35 vjeçarja: Ish-burri abuzonte s*ksualisht me mua, ndërsa nipi me vajzën Një 35-vjeçare ka bërë një rrëfim tronditës, ku tha se vajza e saj, vetëm 13-vjeçe, është përdhunuar nga djali i xhaxhai
Babai vrau vajzën dhe gruan e i dha fund jetës, flet i afërmi i tyre Një mik i familjes kosovare në Isselburg të Gjermanisë, dy anëtarë të së cilës (gruaja, 46 vjeç, vajza 16-vjeç) u vranë
Horror në familjen shqiptare: Burri vret gruan, vajzën dhe vetëvaret në verandë Një krim i rëndë ka ndodhur në Gjermani ku një shqiptar dyshohet se ka vrarë gruand dhe vajzën e tij adoleshente e më pa
"Poem Blu", për të gjithë kuriozët, ç'kuptim ka emri i vajzës së Ledrit dhe Sarës (FOTO LAJM) Reperi Ledri Vula dhe partnerja e tij Sara Hoxha, e pagëzuan vajzën e tyre të parë me emrin Poem Blu, emër që ngriti pik
Tronditëse! Shqiptari në Greqi abuzonte prej 4 vitesh vajzën minorene të partneres Një shqiptar është arrestuar në Greqi pasi akuzohet se ka abuzuar seksualisht me vajzën e partneres së tij që kur ishte
I rrallë dhe i veçantë, emri që Ledri dhe Sara zgjodhën për vajzën (FOTO LAJM) 3 ditë më parë Ledri Vula dhe Sara Hoxha mirëpritën fëmijën e tyre të parë, një vajzë. Lajmin e konfirmoi vetë reperi pë
Nëna hakmerret ndaj kartelit të drogës që i vrau vajzën në Meksikë Historia e Miriam Elizabeth Rodríguez Martínez nga San Fernando i Tamaulipas është e ngjashme me filmin të Hollywood, “T
Vrasje për shkak të vajzës në Instagram? Zbardhet shkaku i ekzekutimit të të riut në Unazën e Re Teksa pistat ishin te shumta qe nga prishja e pazareve, dëshmia e një vajze te re qe kishte 16 mije ndjekës ne Instraga
Ky është polici i cili vrau vajzën e tij dhe veten (VIDEO) Një zyrtar policor i Policisë së Kosovës ka vrarë aksidentalisht vajzën e tij dhe pastaj veten. Polici ka shtënë aksi
A mund t'a zgjedhin dot prindërit gjininë e fëmijës? A ekziston ndonjë mënyrë për të përcaktuar gjininë e foshnjës? Ose edhe të rrisni shanset për të pasur djalë apo vajzë?
Do bëhet baba i një vajze, Tolga rrëfen emocionet: Dhurata më e bukur (FOTO LAJM) Bukuroshja shqiptare Almeda Abazi dhe aktori turk Tolgahan Sayisman do të bëhen së shpejti prindër për herë të dytë. Alm
Puthi në buzë Silvanën, Saimiri habit me emrin e vajzës që sheh si partnere (FOTO LAJM) Mbrëmjen e kaluar bëri xhiron e rrjetit videoja e “princit modern” të “Love Story”, Saimirit, i cili i dhuroi puthjen e
"Kroit apo Joelle?", Bieta Sulo flet si asnjëherë për vajzën e Alban Dudushit (FOTO LAJM) Joelle, është vajza nga martesa e pare e moderatorit të njohur Alban Dudushit, të cilën më shumë se nga i ati e kemi njo
Arjoni zbuloi se ishte lidhur me Anën, Shqipja: E di marrëdhënien që kishit (FOTO LAJM) Shqipe Hysenaj është ish-konkurrentja e "Përputhen", e cila publikoi disa ditë më parë një foto të vjetër ku Andi i “Për
"E bukura dhe bisha", flet vajza që qëndroi përballë policisë pa ju dridhur qerpiku (FOTO LAJM) Gjatë protestës së djeshme një video bëri xhiro me shpejtësi në rrjetet sociale. Në pamjet e shpërndara shihej një v
Rëndohet skandali: 57 vjeçari që p*rdhunonte të miturën ka abuzuar për 10 vite me të ëmën Nëna e 10-vjecares që është abuzuar seksualisht nga 57-vjecari Ajet Dume për dy vite me radhë ka bërë një deklaratë tron
"E kërcënonte me sqepar": Nëna tregon sesi 57 vjeçari abuzonte me të bijën 10 vjeçe, teksa ishte në punë Detaje tronditëse bëhen të ditura nga nëna e 10 vjeçares në Kuçovë me të cilën abuzohej prej dy vitesh nga një 57 vjeçar
"Bija ime është me të zeza", babai i Klodianit flet për vajzën që u prezantua si motra e tij Prej pasdites dhe deri pak para mesnate, qindra qytetarë marshuan dhe protestuan dule kërkuar drejtësi për vrasjen e Klo
Flet vajza e abuzuar seksualisht në Kuçovë: Më kërcënonte me sëpatë Ngjarja e rëndë e abuzimit seksual me një 10-vjeçare në qytetin e Kuçovës, ngjarje që tronditi sot mbarë opinionin publi
Abuzimi seksual me 10-vjeçare, flet nëna: Do t'a kisha vrarë me duart e mia Ngjarja e rëndë e abuzimit seksual me një 10-vjeçare në qytetin e Kuçovës, e cila trondit i sot mbarë opinionin publik,