999 rezultate për

vajze

Vëllai, thikë motrës 12-vjeçare për sallatën në Greqi, halla kërkon kujdestarinë e vajzës Halla e 11-vjeçares shqiptare që u qëllua me thikë nga vëllai 12-vjeçar në ishullin Rodos të Greqisë ka kërkuar kujdesta
Gjëra që çdo vajzë duhet t'i bëjë të paktën 1 herë në jetë, vetëm Vit i ri, objektiva të reja. Pavarësisht nëse jeni në një lidhje apo jeni single, disa gjëra duhet patjetër t'i përjeton
LIVE në emision, momenti prekës kur burri i Vajzës Bond mëson se gruaja nuk ka vdekur (VIDEO) Partneri i vajzës Bond, Tanya Roberts mësoi se ajo ishte gjallë, gjatë një interviste në TV, më pak se 24 orë pasi ai dh
Në pritje të një vajze, Almeda zbulon emrin e bukur që do i vendosin (FOTO LAJM) Dy muaj më parë, çifti shumë i dashur për publikun, Almeda Abazi dhe Tolgahan Sayisman njoftuan se do të bëhen prindër p
13 vjeçari masakrohet për vdekje pranë shtëpisë, arrestohen 4 moshatarët e tij Një djalë 13-vjeçar dyshohet se ka humbur jetën pas një sulmi me thikë në qafë në një fushë loje në Berkshire, të Anglis
Rrahu vjehrrën, kunatin dhe vajzën 4 vjeçe: Përfundon pas hekurave 33 vjeçarja Policia e Korcës ka arrestuar një 33-vjeçare pasi dyshohet se ka ushtruar dhunë fizike dhe psikologjike ndaj vjehrrës, k
Detaje: Përparim Ademi përdori djalin e vajzës së tij për të hyrë në banesë Vrasja e Kristina Bardhit dhe Zhaneta Metanit në banesën e tyre në “Astir”, nga Përparim Ademi ndodhi përpara syve të nj
Këngëtarja shqiptare i kushton këngë vajzës së re të ish-të dashurit Modelja dhe këngëtarja shqiptare Kleoniki Delijorgji ishte e ftuar mbrëmjen e djeshme në “Soiree”. Vitin që lamë pas,
Mamaja e Marisit i vë vulën: Tregon vajzën që pëlqen më shumë për djalin Sot, mami i Marisit në "Për'puthen” tregoi cilën nga vajzat pëlqen më shumë. Në studio ishin ftuar të afërmit e konku
Kërcënoi me thikë për t'i marrë çantën një vajze, arrestohet i riu Një 27-vjeçar është arrestuar nga Policia pasi kërcënoi me thikë një vajzë për t’i vjedhur çantën. F. D., 27 vjeç, ba
Detaje rrëqethëse! Vrau çiftin në gjumë, Elona kërcënonte vajzën me sekretin e "errët" Janë zbuluar detaje rrëqethëse në lidhje me vrasjen makabre të ciftit Pasho nga Vlora, nga e dashura e djalit të tyre.
Puthi në buzë një vajzë tjetër, vendimi i Silvanës s'do i pëlqejë aspak Saimirit (FOTO LAJM) Puthja e Saimirit me Suelën, ngjalli shumë debate në puntatën e së hënës. Silvana, e cila ishte e para që mori puthje ng
Njerku filmoi fshehurazi "vajzën" në dush për 3 vite, çfarë ndodhi pasi e zbuloi (FOTO LAJM) Një njerk filmoi fshehurazi vajzën e tij në banjë për tre vjet para se ajo të dallonte telefonin e tij mbi derën e banjë
U bë një modele mahnitëse, historia frymëzuese e vajzës me sindromën Down (FOTO LAJM) Rreth 1 në çdo 700 foshnje në Shtetet e Bashkuara lindin me sindromën Down. Sindroma Daun është një gjendje ku një perso
Saimiri puthet në buzë me një tjetër vajzë, Silvana i kthehet kundër: Më zhgënjeu (FOTO LAJM) Saimiri pati mbrëmjen e djeshme takimin e dytë me Suelën dhe të dy u përfshinë në disa skena shumë pasionante. Ata të dy
Saimiri bëhet lëmsh! Pas Silvanës, shkëmben puthje pasionante me një tjetër vajzë Saimiri pati mbrëmjen e sotme takimin e dytë me Suelën dhe të dy u përfshinë në disa skena shumë pasionante. Ata të dy s
Skandal në Britani/ Foto mes Biblës, 2 super futbollistët në shtrat me të njëjtën vajzë (FOTO LAJM) Një skandal ka shpërthyer në Britaninë e Madhe për një ngjarje, që ka ndodhur kohë më parë. Një grua vendosi të dhurojë
Ledrit nuk i pritet, menjëherë pas lindjes së vajzës gëzon fansat me lajmin e ri (FOTO LAJM) Pak ditë më parë Ledri u bë baba për herë të parë, lajm i cili “pushtoi” rrjetet sociale e për ditë me rradhë Poem Blu i
Rrëfimi epik i Barack Obamës: Mora të dashurin e vajzës në shtëpi, nuk doja t'më pëlqente! "Ne e morëm atë në shtëpi dhe unë nuk doja të më pëlqente, por ai është një fëmijë i mirë..." Ish-presidenti i SHBA-v
Iu bashkua ISIS-it kur ishte 15 vjeçe, vendimi që ka marrë Zvicra për vajzën shqiptare Në vitin 2014, vajza nga Winterthuri kishte udhëtuar me vëllain e saj atëherë 16-vjeçar në territorin e milicisë terrori