999 rezultate për

vajze

Dalin pamjet e frikshme: Makina e drejtuar nga shqiptari aksidentoi për vdekje greken dhe vajzën Mediat greke kanë publikuar pamjet e frikshme të aksidentit në Messara të Kretër ku mbeti e vdekur një grua 37-vjeçare d
Një mami si Gigi Hadid, mahnit me pamjen gjatë shëtitjes me të bijën (FOTO LAJM) Që kur mirëpriti vajzën e saj me të dashurin Zayn Malik në shtator, Gigi Hadid ka mbajtur një profil relativisht të ulët
Prokuroria nis hetimet për sanitaren që i zhvati 8 milion lekë vajzës së pacientes Prokuroria e Tiranës nis hetimet për sanitaren e spitalit ”Shefqet Ndroqi”. NJOFTIMI Prokuroria pranë gjykatës së
Zbardhet skema e plotë: Si sanitarja që shtirej si infermiere i mori vajzës 8 milionë lekë tek Covid 2 (VIDEO) Emisioni “Stop” publikoi këtë të martë një rast skandaloz korrupsioni në spitalin Covid 2, ku punonjës të këtij spitali
Xhesika Ndoj mami e rreptë: Nuk e lejoj të lyej buzët, vajza kurrë hapat e mi (FOTO LAJM) Xhesika Ndoj është një nga personazhet që publiku ka gjithmonë interes dhe që godet me deklaratat e saj. Këngëtarja n
U shpërngulën në Gjermani para lindjes së vajzë, ku do jetojë përfundimisht familja Vula? (FOTO LAJM) Disa javë para se të vinte në jetë Poem Blu, mami Sara dhe babi Ledri u zhvendosën në Gjermani për të mirëpritur në jetë
Rudina Dembacaj vendoset në vend të ish-bashkëshortit, çfarë i tha vetes (FOTO LAJM) Rudina Dembacaj ka dhënë së fundmi një intervistë për Afterparty te Luana Vjollca. Patjetër që pyetjet intime dhe pri
Ia vendosi emrin në telefon "plehra", 30-vjeçari i zhvat paratë vajzës së pasur nga Tirana Ky mesazh që mund të lexohet si përkushtim dhe përkujdesje në një raport, mes një femre dhe personit të zemrës së saj,
Vetëbesimi i vajzës tënde bie në moshën 8 vjeç, 6 gjëra e ndihmojnë ta kapërcejë (FOTO LAJM) Pasi vajza juaj e vogël të arrijë moshën 8 vjeç, vetbesimi i saj do të testohet nga ndryshimet në miqësi, pamja fizike,
Vajzë apo djalë? Eliona Pitarka zbulon gjininë e foshnjës në formën më të veçantë Eliona Pitarka është duke pritur ardhjen në jetë të fqmijës së saj të parë, që do t’i japë edhe emrin nënë. Njësoj s
Kamioni përplasi për vdekje vajzën, 25-vjeçarja ishte efektive e Portit të Durrësit (FOTO LAJM) Një aksident i rëndë ka ndodhur paraditën e sotme në ambientet e Portit në Durrës, ku si pasojë humbi jetën një 25-vjeça
Vëllai, thikë motrës 12-vjeçare për sallatën në Greqi, halla kërkon kujdestarinë e vajzës Halla e 11-vjeçares shqiptare që u qëllua me thikë nga vëllai 12-vjeçar në ishullin Rodos të Greqisë ka kërkuar kujdesta
Gjëra që çdo vajzë duhet t'i bëjë të paktën 1 herë në jetë, vetëm Vit i ri, objektiva të reja. Pavarësisht nëse jeni në një lidhje apo jeni single, disa gjëra duhet patjetër t'i përjeton
LIVE në emision, momenti prekës kur burri i Vajzës Bond mëson se gruaja nuk ka vdekur (VIDEO) Partneri i vajzës Bond, Tanya Roberts mësoi se ajo ishte gjallë, gjatë një interviste në TV, më pak se 24 orë pasi ai dh
Në pritje të një vajze, Almeda zbulon emrin e bukur që do i vendosin (FOTO LAJM) Dy muaj më parë, çifti shumë i dashur për publikun, Almeda Abazi dhe Tolgahan Sayisman njoftuan se do të bëhen prindër p
13 vjeçari masakrohet për vdekje pranë shtëpisë, arrestohen 4 moshatarët e tij Një djalë 13-vjeçar dyshohet se ka humbur jetën pas një sulmi me thikë në qafë në një fushë loje në Berkshire, të Anglis
Rrahu vjehrrën, kunatin dhe vajzën 4 vjeçe: Përfundon pas hekurave 33 vjeçarja Policia e Korcës ka arrestuar një 33-vjeçare pasi dyshohet se ka ushtruar dhunë fizike dhe psikologjike ndaj vjehrrës, k
Detaje: Përparim Ademi përdori djalin e vajzës së tij për të hyrë në banesë Vrasja e Kristina Bardhit dhe Zhaneta Metanit në banesën e tyre në “Astir”, nga Përparim Ademi ndodhi përpara syve të nj
Këngëtarja shqiptare i kushton këngë vajzës së re të ish-të dashurit Modelja dhe këngëtarja shqiptare Kleoniki Delijorgji ishte e ftuar mbrëmjen e djeshme në “Soiree”. Vitin që lamë pas,
Mamaja e Marisit i vë vulën: Tregon vajzën që pëlqen më shumë për djalin Sot, mami i Marisit në "Për'puthen” tregoi cilën nga vajzat pëlqen më shumë. Në studio ishin ftuar të afërmit e konku