999 rezultate për

vajze

Jo vetëm mami dhe babi, Dhurata Dora publikon videon e ëmbël me vajzën e Ledrit (VIDEO) Dhurata Dora dhe Sara Hoxha rujanë një miqësi të ngushtë me njëra-tjetrën. Këngëtarja ka krijuar një lidhje të ngushtë d
Pak orë para krimit i dedikoi fjalë të ndjera vajzës, vrasja e të riut u bë pas divorcit (FOTO LAJM) Mediat kosovare kanë zbuluar detaje të tjera në lidhje me vrasjen e Albert Krasniqit në Prishtinë pasditen e sotme nga b
Makina e fluturon në ajër, humb jetën tragjikisht e reja (VIDEO) Një aksident i rëndë automobilistik ka ndodhur së fundmi në Turqi, ku për pasojë ka humbur jetën një vajzë. Nga pamjet e
I zhvati 8 milion lekë vajzës së pacientes, lihet në burg Tirja Gjykata e Apelit ka lënë në burg sanitaren që u hoq si infermiere dhe i mori 8 mln lekë familjares së një pacienteje të
Imazh i firmës së njohur, njihuni me vajzën super yll të Monica Belluccit (FOTO LAJM) Deva Cassel vajza e Monica Belluccit është protagoniste në fushatën e re reklamuese të parfumit më të ri që do lançojë "
Genet e kësaj vajze shqiptare tërbuan rrjetin për këtë arsye (FOTO LAJM) Dua Lipa ka bërë krenarë të gjithë shqiptarët me suksesin që ka arritur në fushën e muzikës dhe ka mijëra persona që e k
Gigi dhe Zayn e paskan zbuluar emrin e vajzës më parë: Detaji që na ka shpëtuar (FOTO LAJM) Që prej ardhjes në jetë të vajzës së tyre, Khai-it në shtator të vitit të kaluar, Gigi dhe Zayn janë munduar të jenë pri
Një vajzë e re futet në Përputhen, vajzat plasin nga xhelozia Mbrëmjen e sotme në "Përputhen Prime" një vajzë e re iu shtua programit. Ajo quhet Antonela Berisha, 24 vjeç. Konkurrent
Bashkëshortja nxjerr momentin ndryshe, Basha i lexon vajzës Bashkëshortja e kreut të PD-së, Aurela ka postuar në Instagram një foto të kryetarit Basha me vajzën e tij, Viktoria duk
5 trende atletesh, që duhet t'i ketë çdo vajzë në 2021-shin (FOTO LAJM) Një vit i ri kërkon dhe blerje të reja! Nëse po mendonit të blinit këpucë, hidhini një sy disa prej modeleve më "in" të
Nuk e fshehin aspak, Almeda dhe Tolga e bëjnë publike që tani emrin e vajzës (FOTO LAJM) Shumë çifte janë supersticiozë dhe nuk ia thonë emrin e bebes që nuk ka lindur akoma as miqve, ndërsa të tjerë thonë që
"Bën kjo katunarja sikur ç'ka bërë", Arbana turpëron vajzën që i nisi gabimisht mesazhin (FOTO LAJM) Ky Instagrami i mirë dhe argëtues, por shumë i ndërlikuar. Sa herë keni ngatërruar mesazhet dhe ia keni dërguar personit
Nuk la vajzë pa puthur, Saimiri paska të dashur në jetën reale? Puntata e fundit e “Love Story” të hënën u komentua më shumë se të tjerat, pasi u transmetuan tri takime të Saimirit me
Fansat mendojnë se e kanë zbuluar emrin e vajzës së Gigi-t dhe Zayn Gigi Hadid dhe Zayn Malik u bënë prindër të një vajze 4 muaj më parë, por ende nuk e kanë zbuluar emrin e vogëlushes. Fa
"Do vras veten", si reagoi njerku kur u përball me partneren pasi i përdhunoi vajzën e mitur Detaje të rënda kanë dalë në dritë nga dosja e përdhunimit të së miturës nga njerku i saj në Ksamil. Kur gruaja është
A u rrëmbye një vajzë në Kamzë? Dalin detajet e para nga hetimet Mesditën e sotme në Kamzë u denoncua rrëmbimi i një vajzë nga një qytetar i cili telefonoi policinë dhe deklaroi se vajz
Qytetari alarmon policinë: U rrëmbye një vajzë, u fut me forcë në makinë! Policia e Kamzës është ngritur në këmbë pasi një qytetar ka deklaruar se një vajzë është marrë me forcë dhe futur në mak
Sanitarja i zhvati 8 milion Lekë, deklarata rrëqethëse e vajzës: Imë më iku e pangrënë Skandali i publikuar mbrëmjen e 12 Janarit në emisionin “Stop” i sanitares së spitalit “Shefqet Ndroqi” Tire Alldervishi
SKANDAL/ Tirja i zhvati 8 milion Lekë, i biri kërcënon me jetë vajzën e viktimës Sanitarja e spitalit “Shefqet Ndroqi” Tire Alldervishi mori sot masën e sigurisë “arrest me burg”. Kryeministri Rama rea
"Dashuri deri ne amshim", Monika Lubonja rrëqeth me urimin për të bijën (FOTO LAJM) Aktorja e mirënjohur Monika Lubonja ka marrë sot vëmendjen e të gjithëve në rrjete sociale me një urim super të veçantë