999 rezultate për

vajze

U akuzua për vjedhje, shihni reagimin epik të vajzës së ish-deputetes shqiptare (VIDEO) Ada Deda, vajza e ish-deputetes Albina Deda ka rënë në kurthin e kamerës së fshehtë në emisionin EXPULS. . Stafi i em
"Ku t'i çoj dy jetimët?", rrëfehet babai i gjyqtares: Vajzën e ka me prokurorin, ai nuk e njohu kurrë Babai i gjyqtares Enkeleida Hoxha ka rrëfyer sot në emisionin “Me zemër të hapur”, jetën e së bijës, plot me sfida e vës
Futi Jasminën e Antonelën në sherr, Andi e thotë troç cila vajzë i pëlqen në Për’puthen Andi ka dalë në takim me Jasminën dhe Antonelën këtë javë, por u komentua gjatë për sjelljen e mirë dhe fjalët pozitive
Në gjendje kritike, "Range Rover-i" përplas vajzën që po ecte në këmbë Një aksident i rëndë është shënuar mbrëmjen e sotme në Tiranë. Aksidenti është regjistruar pak më parë në rrugën hyrë
A e gjeni dot vajzën e vogël në këtë foto? (FOTO LAJM) Në fakt është shumë e vështirë. Në këtë fotografi të shkrepur mes një relievi shkëmbor ndodhet një vajzë e vogël.
Vetëm pak ditë nga ndajnë nga zgjedhjet, babai i vendos emrin vajzës Vetëvendosja Teksa Kosova është në prag të zgjedhjeve, ka dhe nga ata patriotë të Vetëvendosjes të cilët guxojnë shumë. Një prej t
Vetëbesimi i vajzës tënde bie në moshën 8 vjeç, 6 gjëra e ndihmojnë ta kapërcejë (FOTO LAJM) Pasi vajza juaj e vogël të arrijë moshën 8 vjeç, vetbesimi i saj do të testohet nga ndryshimet në miqësi, pamja fizike,
Fotot private të Atdheut me vajzën misterioze bën namin, zbulohet e vërteta (FOTO LAJM) Djali nga Gjakova, Atdhe Xharavina, ka rrëmbyer zemrat e publikut e sidomos të gjinisë femërore me pjesëmarrjen e tij në
Vajzës i kthehet në "makth" 61-vjeçari, e përndiqte kudo Policia ka arrestuar një 61-vjeçar pas denoncimit të një vajze të re e cila thotë se është përndjekur në mënyrë të vazhd
Abuzoi me të bijën 16-vjeçare, gjykata merr vendimin Gjykata ka lënë në burg Bali Mazrekun, 61-vjeçarin i cili dyshohet se abuzoi seksualisht me vajzen e tij 16-vjeçare, pre
"Jam e lodhur nga puna në fasoneri, do iki në Angli", si iu shua për herë të 3-të ëndrra vajzës që u zbulua në Rinas Xh.D. tentoi tre herë për t’u larguar nga Shqipëria. Herën e parë si turiste. Herën e dytë me dokumenta italiane. Të tre
Agnesa Vuthaj kthehet pas në kohë: Isha një vajzë nga fshati, që fitova Miss-in (FOTO LAJM) Bukuroshja shqiptare, Agnesa Vuthaj ka treguar më shumë për karrierën e saj, parafjykimet dhe sfidat ndër vite që prej p
Dalin pamjet, Atdheu i "Përputhen" kapet "mat" me një vajzë në momente private (FOTO LAJM) Atdhe Xheravina është kthyer në një nga meshkujt më të pëlqyer dhe më të komentuar në “Përputhen”. Fillimisht ai pati nj
Nuk e priste askush! Një tjetër vajzë largohet nga "Love Story" dhe heq dorë nga Saimiri (FOTO LAJM) Shumë vajza që nisën rrugëtimin në “Love Story” hoqën vetë dorë nga programi, duke humbur shanset për të fituar dashurin
Tjetër skandal?! Nusja e Andit nuk ka qënë kurrë Tea por një vajzë tjetër në Për'puthen (FOTO LAJM) Bëmat e Për'puthen nuk paskan fund! Fillimisht ishte historia e Anës dhe Arjonit në një krevat. Më pas trekendeshi Te
Shtatë të arrestuar në Tiranë, mes tyre edhe një vajzë: Për çfarë akuzohen Gjatë 24 orëve të fundit janë arrestuar 7 persona, dy prej tyre të shpallur në kërkim. Nga specialistët për Hetimin
Djali i Inva Mulës dhe Pirro Çakos i jep fund lidhjes me vajzën franceze Ishte janari i vitit 2017- të kur Anthony Çako, djali i artistëve Inva Mula dhe Pirro Çakos, prezantoi për herë të parë
Zhdukja e 19 vjeçares shqiptare në Athinë që prej tetorit, dëshmitari zbulon se e reja është gjallë Lajme shpresdhënëse janë bërë publike së fundmi për 19-vjeçaren shqiptare të zhdukur që prej 16 tetorit në Athinë Një
Saimiri e thotë troç: Për këtë vajzë ma bëri zemra "bam" që natën e parë (FOTO LAJM) Çdo javë në emisionin e dashurisë “Love Story”, princi modern Saimir Kasemi eleminon një vajzë, duke ngushtuar çdo herë
Ndryshon gjithë historia e vajzës shqiptare që humbi në Greqi: Policia e di ku është Një dëshmi e re për zhdukjen e 19 vjeçares shqiptarë në Greqi ka alarmuar sërish policinë greke. Një dëshmitar i cili