999 rezultate për

vajza

Transformohet Rudina Magjistari, shokon fansat me foton e fundit (FOTO LAJM) Rudina Magjistari është një ndër moderatoret më të njohura në Shqipëri. Ajo prej shumë vitesh drejton emisionin e pa
Gjykata liron mësuesin, 11-vjeçarja e abuzuar tenton të vetëvritet Ditën e sotme gjykata ka lënë të lirë mësuesin 63-vjeçar në Gjirokastër, i cili u akuzua nga nxënësja 10-vjeçare për nga
Xhulieta po shkonte të jepte provimin e maturës, si qau vrasësi për 15 minuta Ditën e sotme në Tiranë ndodhi një vrasje e dyfishtë pasi një 31-vjeçar nga Kukësi vrau ish-të dashurën e tij dhe pastaj
Prindër që keni vajza, përgatituni t'i fusni në dhe! Vrasja e sotme në Tiranë ku një 31 vjeçar ekzekutoi një 19-vjeçare pas refuzimit të lidhjes tronditi kryeqytetin. Ka
Detaje të reja: Vajza që u vra sot në Tiranë kishte shkuar 4 herë në polici Ditën e sotme Tirana u trondit nga vrasja e dyfishtë në "Don Bosko". Xhuljeta Çuni 18 vjeç u vra nga ish-i dashuri i
"E qëlloi dhe qau me të madhe në rrugë", detaje nga krimi mostruoz në Tiranë Janë zbardhur detaje tragjike nga krimi makabër sot në Tiranë ku një i ri vrau një 19-vjeçare e më pas qëlloi dhe veten.
Dalin fotot, këta janë dy të rinjtë e krimit makabër sot në Tiranë (FOTO LAJM) Një ngjarje tragjike ka ndodhur ditën e sotme në Tiranë në orët e para të mëngjesit. Një 31-vjeçar i identifikuar si
Ky është i riu nga Kukësi që vrau 19-vjeçaren e më pas qëlloi veten (FOTO LAJM) Një ngjarje tragjike ka ndodhur ditën e sotme në Tiranë në orët e para të mëngjesit. Një 31-vjeçar i identifikuar si
Aksident i rëndë në Gramsh, 5 vjeçarja i pret rrugën makinës Një vajzë vetëm 5 vjec është përplasur ditën e sotme nga makina. Ngjarja e rëndë ka ndodhur në Gramsh ndërkohë që rap
Gjashtë këshilla stili për vajzat me flokë të rrallë Vajzat me flokë të hollë e dinë sa shqetësuese mund të jenë flokët e pakët. Jo të gjitha teknikat si shkuma, apo masha f
Aksion në Kurbin: 6 persona në pranga, mes tyre dhe 2 vajza Është finalizuar me sukses operacioni i koduar "Kurbini", ku kanë rënë në pranga 6 persona, mes tyre edhe 2 vajza. Po
Kur Hitleri dëfrehej diskove me femra (FOTO LAJM) Hitleri, është emri që me dekada ka tmerruar njerëzimin me diktaturën e tij. Ai ka udhëhequr Gjermaninë për shumë vite d
Vajza e Elsa Lilës një zonjushë e vërtetë, paska trashëguar talentin e këngëtares (FOTO LAJM) Elsa Lila, megjithëse këngëtare shumë e talentuar në Shqipëri e përtej saj, nuk ka qenë shpesh personazh i mediave rozë.
Rrahja e dy vajzave serbe bëhet hit në rrjetet sociale (VIDEO) Një video që po qarkullon në rrjetet sociale ka shokuar opinionin në Serbi, për faktin se në të shfaqet një adoleshente
U mblodhën për të ndihmuar 6 vajzat jetime, plas sherri mes Ramës e Shehajt Kryeministri Rama dhe deputeti i PD-së Agron Shehaj mbrëmë ishin të ftuar në "Opinion" për të folur për 6 vajzat jetime
Vajza i vdiq nga kanceri, babai denoncon dhëndrin: Nuk erdhi as në varrim Historia e një nënë të re, ëndrrat e të cilës u prenë në mes, pasi humbi betejën nga një sëmundje e rëndë, është bërë so
Kamerat fiksojnë të riun duke vrarë të dashurën (VIDEO) Kamerat e sigurisë kanë filmuar momentin shokues kur një djalë ekzekuton ish-të dashurën e tij jashtë në oborrin e konvi
Marrëdhënie intime me 2 vajza në makinë, Prokuroria: 14 vite burg për taksistin Prokuroria italiane ka kërkuar 14 vite e 6 muaj burgim për një taksist shqiptar, i akuzuar për përdhunim të dy vajzave n
5 shprehjet që vajzat e dobëta nuk i durojnë dot Vajzat e dobëta i kanë shumë bezdi këto shprehje, prandaj nëse keni mikesha të tilla përpiquni të mos i mërzisni me këto
Vajza e Ardit Gjebreas e ka gjetur princin e saj Anna Gjebrea, vajza e producentit dhe prezantuesit të njohur Ardit Gjebrea, ka qënë mikeshë në emisionin "E diela shqipt