999 rezultate për

vajza

Vajza e ish-futbollistit napolitan, tifoze e 'çmendur' e Milanit (FOTO LAJM) Marianna Gautieri, vajza e ish futbollistit napolitan, tashmë trajner, Carmine Gautieri, vijon të shprehë dashurinë e sa
“Playboy”-i italian vdes gjatë seksit me një 23-vjeçare Ndërron jetë në moshën 63 vjeçare, Maurizio Zanfanti, ose siç njihej “Zanza”, i cili konsiderohet si “Mbreti i demave” n
Alarm! Shkoi në intervistë për punë, zhduket 22-vjeçarja Arbnora Dobra, 22 vjeçare, nga qyteti i Skenderajt, rezulton e zhdukur që nga mëngjesi i ditës së djeshme. Arbnora is
Një nga vajzat më të bukura shqiptare tregon arsyen pse është akoma beqare Agnesa Vuthaj është padyshim një nga vajzat më të bukura shqiptare. Ish-missi i Kosovës ka rrëfyer një sekret: Ajo ës
Noizy merr dhuratën fantastike: Kush është vajza që po e puth? (VIDEO) Dy ditë më parë Noizy festoi ditëlindjen e tij të 32-të. Noizy mori një dhuratë speciale nga një vajzë misterioze, p
Vajzën ua dhunuan e dogjën me cigare, flasin për herë të parë familjarët e Xhisielës Ne fshatin Zezë dhe në Nikel ku banojnë dy të rinjtë historia e të cilëve ka mbërthyer edhe politikën, banorët refuzojnë
Në këtë vend vajzat 5-vjeç shiten për të larë borxhet Kjo traditë ekziston në fshatin Becheve në Nigeri, në malet Obudu dhe thuhet se i dënon vajzat e reja me një jetë skllav
Vajza e Xhemajl Mustafës: Ata që dhanë urdhrin për vrasjen e babit tim sot gëzojnë pushtetin Vajza e Xhemajl Mustafës, Beriana Mustafa, ka folur në Frontal të T7, rreth vrasjes së babait të saj Xhemajl Mustafës.Aj
E pabesueshme/ Vajzat 4-5 vjeçare shiten për 20 dollar, nuse për pleqtë “Isha një vajzë e lumtur deri ditën kur më thanë se do më çonin tek shtëpia e burrit tim të ardhshëm. Iu thashë prindërv
Këto vajza po kënaqin fansat me këngë popullore (VIDEO) Një video interesante po qarkullon në faqet shqiptare në Facebook. Aty shihen tre vajza tekse këndojnë një këngë popu
Djema, nëse keni këto 3 karakteristika vajzat do të “shkrihen” për ju Vajzat tërhiqen më shumë nga një djalë me muskuj dhe i fortë në dukje. Ekspertët kanë arritur në përfundimin se gratë in
Ti mi vodhe syzet? Ik se të blen dashnori të tjera! Plas keq mes vajzave të Call Centerit në Tiranë (FOTO LAJM) Mund të ndodhë që dikujt i humb diçka me shumë vlerë, por krahas asaj që i ka humbur humbet edhe toruan duke akuzuar të
Vajza e fejuar i jep fund lidhjes paralele, por ndryshon mendim kur djali i tregon makinën (FOTO LAJM) Tradhtitë dhe numri femrave dhe meshkujve materialist është shtuar ndjeshëm vitet e fundit nisur edhe nga një tronditje
Je e shëndoshë! Vajza u jep një super mësim agjencive të modelingut që e injoruan (FOTO LAJM) Të duash trupin tënd dhe të respektosh veten është një hap i madh dhe i sigurtë në jetën e të gjithëve. E këtë ka bër
Vajza arbëreshe kënaq zemrat e shqiptarve me këtë melodi matjane (VIDEO) Arbëreshët janë komuniteti shqiptar ndoshta më i veçanti. Ata shpesh na suprizojnë me mënyrën se si e kanë ruajtur tr
Vajza prek burrat e huaj, fatmirësisht nuk ndodh te shqiptarët se do plaste (VIDEO) Kamerat e fshehta janë ndër videot më kreative dhe qesharake që shikohen më së shumti. Një e tillë është realizuar në
Goditje pa mëshirë dhe thyerje krahu, rrahja e këtyre vajzave ka shokuar botën (VIDEO) Mundja në WWE është një nga sportet më të shikuara dhe atraktive në botë. Aty përveç mundjes ka edhe skena të shumta
Vajza zgjidhni me kujdes, në këtë botë ka vetëm 4 lloje meshkujsh Në një lidhje dashurie, meshkujt ndahen në 4 kategori. – Një djalosh – Një lojtar – Një njeri i hutuar – Një
Për herë të parë, kjo është vajza bukuroshe e pronarit të Tv Klan (FOTO LAJM) Emi Frangaj është ende gjimnaziste dhe ka vendosur që të rritet larg vëmëndjes së mediave, edhe përse i ati është pronar
Babai i masakroi për vdekje të dashurin, vajza rrëqeth me dedikimin (FOTO LAJM) Remzi Çaushaj është 51-vjeçari i cili disa ditë më parë qëlloi për vdekje të dashurin e vajzës së tij, Olsi Lakon. Ng