999 rezultate për

vajza

Pasi u etiketua si bashkëpunëtore e grabitësve flet Bici: Më keni ngatërruar (FOTO LAJM) Elona Bici, është vajza, fotoja e së cilës është publikuar ditën e djeshme, por me emrin Edlira Bici për lidhje me grabi
Të dashur djem, vajzat vdesin për këto tre gjëra Meshkujt cinikë do të thonë me përbuzje se tri gjërat që u lënë përshtypje grave janë vetura e mirë, kuleta e mbushur dh
Tmerri në Vlorë, si e gjeti vëllai të varur motrën 11 vjeçare Mister pas vdekjes tragjike te vajzës se mitur, vetëm 11 vjeçe, qe i dha fund jetës duke varur veten. Ngjarja e rëndë
Vajza e Linda Ramës padit Artur Zhejin dhe 7 portale Prej disa kohësh në media është shpërndarë një lajm ku thuhej se ministri i Jashtëm, Gent Cakaj është bashkëjetues me va
Ish-policie, shpallet në kërkim vajza që dogji furgonin e grabitësve të Rinasit Policia ka shpallur në kërkim një ish-efektive të Policisë. E.Bici, 31 vjeç, mendohet se i ka ndihmuar grabitësit duke d
Vajza 18 vjeçare dërgon në gjyq Samuel Eto, pretendon se e ka baba Ish-lojtari i Interit dhe Barcelonës, Samuel Eto, duhet të rikthehet në Spanjë gjatë këtyre ditëve, por jo për arsye fut
Fotografi të pazakonta, kur vajzat nuk i heqin qimet (FOTO LAJM) Një fotograf ka realizuar disa foto të vajzave që nuk heqin qimet e sqetullave. Qëllimi i këtij seti të pazakontë fot
I vrasim vajzat që në bark, Shqipëria shënon rekord meshkujsh Në nivel global, në lindje, meshkujt janë më të shumtë në numër se femrat. Ky raport fiksohet në 1.05 meshkuj për 1 f
Prokurori jep detaje për vrasjen, si u gjetën viktimat dhe ku ndodhej vajza e vogël Prokurori i rastit, Armend Hamiti, në emisionin T7 ka dhënë detaje të papublikuara deri më tani rreth tragjedisë që ndod
Nëna e vajzës që vdiq në aksident kërkon zhvarrosjen e trupit, dyshimet e saj për hetimin Analuiza Duro, 17 vjeç, humbi jetën 40 ditë më parë në një aksident të tmerrshëm në fshatin Borsh të Sarandës, ndërsa ud
Nëna kërkon zhvarrosjen e trupit të vajzës 17-vjeçare, kjo është aryeja Nëna e Analuiza Duros, e cila humbi jetën rreth 40 ditë më parë në nja aksident me makinë në Borsh, ka kërkuar ndihmë p
Pasta e gabuar i merr jetën të mitures sapo lau dhëmbët Një vajzë 11-vjeçare ka ndërruar jetë pasi lau dhëmbët. Ngjarja ndodhi në Kaliforni të Shteteve të Bashkuara të Amerikës
Nuk iu bëhet vonë! Erik Fullani dhe vajza e Majlinda Bregut "shpallin" lidhjen (FOTO LAJM) Erik Fullani dhe vajza e Majlinda Bregut prej disa kohësh është përfolur se janë në një lidhje. Foto të shumta të po
E gjithë bota i kërkon pas djegies të katedrales, vjen një lajm nga babai dhe vajza Një fotografi e babait me të bijën e saj përpara katedrales së Notre Damit, disa minuta përpara se ajo të përfshihej nga
Durrsakët bëjnë për spital kanadezin që tentoi të përdhunonte një 13 vjeçare Aventura e një 50 vjeçari kanadez që kishte ardhur për pushime në Durrës ka përfunduar shumë keq pasi tentoi që të përdh
Tentoi të përdhunonte të miturën në Durrës, dëshmon kanadezi: U keqkuptova... Për ngjarjen e regjistruar një ditë më parë në lagjen 13 në Durrës ku policia e Durrësit, ndërhyri në kohë, të ndalonte
10 pyetjet që djemtë kanë turp t’u bëjnë vajzave (FOTO LAJM) Përkundër faktit që shumë gra mendojnë se sjellja e tyre është mjaft e hapur dhe e arritshme, shumë njerëz përpiqen të k
Vajza e Hazirit sërish me poza provokuese (FOTO LAJM) Kënga Haziri kohën e fundit dukshëm ka shtuar paraqitjet e saj në rrjetet sociale. E bija e kryetarit të Gjilanit, në
Vajzat e ekranit tregojnë SMS-të që u vijnë nga futbollistët shqiptarë (VIDEO) Futbolli në Shqipëri është kthyer padyshim në një ndër sportet më të dashura jo vetëm për djemtë por edhe vajzat. Sh
Nga martesa e vogël, tek incesti në familje dhe dhuna: Një histori shqiptare e pabesueshme Histori jashtë çdo imagjinate që ka ndodhur në kufijtë shqiptarë por edhe jashtë tyre. Martesë në moshë të re, dhunë, br