999 rezultate për

uzuni

"Duam të shkojmë në Ligën e Kampioneve", Uzuni: Uroj që Gentian Mezani të shpallet kampion Futbollisti i Shqipërisë Myrto Uzuni deklaroi se 6 klube europiane (4 spanjolle dhe 2 italiane) kanë paraqitur ofertë pë
Uzuni jep lajmin e mirë: Më duan në Serie A Sezoni i dytë i Myrto Uzunit në Kroaci ka qenë më pozitiv se i pari me Lokomotivën e Zagrebit që ka arritur rezultate sh
Uzuni: Më duan 5-6 klube, nga më të mëdhatë në Europë Sulmuesi shqiptar i Lokomotivës së Zagrebit, Myrto Uzuni, pohon në emisionin “Fair Play” në Syri TV se ka oferta nga klu
Uzuni e Çokaj dërgojnë Lokomotivën e Zagrebit në finalen e Kupës së Kroacisë Lokomotiva e Zagrebit "fluturon" në finalen e Kupës së Kroacisë falë dy futbollistëve shqiptarë. Enis Çokaj dhe Myrto Uz
Myrto Uzuni: Kam 2 oferta nga La Liga, pandemia më ndali në momentin më të mirë Sulmuesi i Kombëtares shqiptare dhe i Lokomotivës së Zagrebit në Kroaci, Myrto Uzuni, foli për periudhën në izolim dhe z
Uzuni publikon foton e fëmijërisë, Gjasula i bën komentin epik (FOTO LAJM) Tashmë që njerëzit janë të mbyllur nëpër shtëpia, për shkak të pandemisë së koronavirusit, në Instagram kanë plasur sfid
Me letër higjenikë, Uzuni dhuron spektakël (VIDEO) Kur bota e futbollit është paralizuar për shkak të frikës nga koronavirusi futbollistët tashmë janë mbyllur në shtëpi,
Myrto Uzuni mbret në Kroaci, realizon dopietë (VIDEO) Lokomotiva e Zagrebit po bën një sezon mjaft të mirë këtë vit, ndërsa një nga protagonistët është edhe sulmuesi i Kombët
Uzuni në superformë, shënon sërish në Kroaci Sulmuesi i Kombëtares Shqiptare, Myrto Uzuni ka shënuar golin e 9-të sezonal për skuadrën e tij Lokomotiva e Zagrebit, n
Uzuni: Sot do isha në La Liga, ishte gjithçka e mbyllur por u prish në fund, jam tifoz i Juventusit Myrto Uzuni është duke kaluar një formë të shkëlqyer te skuadra e Lokomotivës së Zagrebit në Kroaci. Talenti beratas
I mjaftojnë vetëm 7 minuta, Uzuni tund sërish rrjetën në Kroaci (VIDEO) Myrto Uzuni ka gjetur rrugën e rrjetës në takimin e sotëm që skuadra e Lokomotivës së Zagrebit po luan në transfertë kun
Sulmuesi i Kombëtares shpallet lojtari i javës në Kroaci (FOTO LAJM) Falë dy golave që realizoi fundjavën e kaluar ndaj Istras, Myrto Uzuni jo vetëm që i dha tre pikët Lokomotivës së Zagreb
Shpërthen Uzuni, realizon 2 gola në 3 minuta (VIDEO) Myrto Uzuni vërteton edhe një herë tjetër se është një formë të shkëlqyer sportive. Futbollisti i kombëtares vijon të re
EKSKLUZIVE/ Rrëfehet Myrto Uzuni: Dua të lë gjurmë në "Air Albania", kam shumë oferta (FOTO LAJM) Lojtari më në formë i kombëtares shqiptare, Myrto Uzuni, i cili aktivizohet në Kroaci tek Lokomotiva e Zagrebit, në një
Uzuni e bën "ves", tund rrjetën në Kroaci (VIDEO) Është momenti i tij dhe Myrto Uzuni po e shfrytëzon këtë mundësi me gola në futbollin Kroat. Shqiptari është rikthyer
Uzuni: Jam i lumtur që binda sërish Rejën Myrto Uzuni ka dalë ditën e sotme, në konferencë për të folur për dy ndeshjet e Kombëtares, ndaj Andorrës dhe Francës.
Fluturojnë shqiponjat, kalojnë në avantazh përballë Andorras (VIDEO) Kombëtarja jonë e ka nisur mjaft mirë ndeshjen duke rrezikuar që në minutat e para me një traversë të Uzuni apo edhe një
Uzuni: Rasti i humbur na penalizoi, nëse nuk shënon do pësosh Pas ndeshjes me Turqinë, sulmuesi i Shqipërisë, Myrto Uzuni në një prononcim për RTSh u shprehë se ekipi zhvilloi një pj
Uzuni shënon gol për Lokomotivën përball Dinamo Zagreb (VIDEO) Myrto Uzuni ka siguruar një pikë shumë të vlefshme për Lokomotivën e Zagrebit, teksa ka shënuar për skuadrën e tij në de
Uzuni hero në Kroaci, e nis vitin me gol (VIDEO) Uzuni e nisi me këmbën e mbarë edhe vitin 2019-të, pasi rezultoi përcaktues në ndeshjen e parë zyrtare për këtë vit.