999 rezultate për

uzuni

Debutoi në Champions ndaj Juventusit, Uzuni bën ëndrrën realitet Myrto Uzuni ka bërë ëndrrën e tij realitet. Sulmuesi beratas ka debutuar mbrëmjen e sotme në Ligën e Kampioneve me skuad
Uzuni mposht koronavirusin, ka shpresë për takimin me Juventusin Lajme të mira vijnë nga Hungaria. Sulmuesi Ferencvaros, Myrto Uzuni ka fituar betejën me Covid-19. Lajmi u dha nga ve
Humbi duelin kundër Messit, po kundër Ronaldos a do të luajë Myrto Uzuni? Juventusi dhe Ferencvaroshi në historinë e tyre numërojnë vetëm një përballje, edhe ajo e ndodhur 55 vite më parë, në fi
Barcelona "shuplakë" skuadrës së Uzunit (VIDEO) Barcelona ka fituar 5-1 në shtëpi ndaj Ferencvarosh. Messi, Fati, Coutinho, Pedri e Dembele shënuan golat për katalun
Myrto Uzuni humb ndeshjet e Champions Nëse fati shpeshherë të bën kapriço, padyshim që në rastin e Myrto Uzunit e ka tepruar tërësisht me mënyrën sesi ka luaj
Uzuni hedh pas krahëve Championsin: Tani jam i fokusuar te Kombëtarja Myrto Uzuni është shprehur se forma e mirë që po kalon me Ferencvaroshin, ku arriti në grupet e Championsit, i përket së
"Është një ëndërr", Uzuni flet pas shortit: Jam i fiksuar me Ronaldon “Po, vlla. Ëndërr vlla, ëndërr…”. Këto janë fjalët e para të Myrto Uzunit, mesfushorit të Kombëtares shqiptare që luan m
Italianët paralajmërojnë Juventusin: Kujdes nga talenti Myrto Uzuni Shorti i Ligës së Kampioneve ka vënë sot përballë Myrto Uzunin me dy nga emrat më të njohur të të futbollit botëror, Lio
Historike: Ferencvaros i Myrto Uzunit kualifikohet në Champions, shqiptari shënon por i anulohet goli Ferencvarosh kualifikohet ne grupet e Champions League. Skuadra hungareze ku luan edhe futbollisti i kombëtares shqi
"Nuk numërohen llojet e punëve që kam bërë", Uzuni rrëfen jetën e vështirë: Punoja në restorant dhe erdhi trajneri i futbollit Njerëzit më të fortë janë ata që kalojnë sprovat më të mëdha. E futbolli që është në një paralelizëm të saktë me mën
Uzuni nuk ndalet, shënon përsëri në Champions (VIDEO) Futbollisti i Kombëtares “abonohet” me golin në Ligën e Kampionëve. Pasi i siguroi kualifikimin Ferencvaroshit në sfidën
Fantastik Uzuni, shënon supergol në Champions (VIDEO) Myrto Uzuni ka shënuar një supergol me kokë për Ferencvaros në ndeshjen që ekipi hungarez po luan në transfertë ndaj Mol
Uzuni i bën të gjitha vetë, kualifikon Fernecvaros dhe feston me shqiponjë (VIDEO) Myrto Uzuni i ka dhënë kualifikimin Ferencvaroshit në raundin tjetër të Ligës së Kampioneve. Sulmuesi beratas ishte
Uzuni magjik, shënon në Champions dhe shlyen autogolin (VIDEO) Myrto Uzuni ka shlyer autogolin ndaj Dinamo Zagreb në pjesën e parë. Shqiptari pas një kundërslumi të shpejtë ka sh
Uzuni i pafat, shënon autogol në Champions (VIDEO) Myrto Uzuni ka shënuar autogol në ndeshjen ndaj Dinamo Zagrebit. Shqiptari pas një goditje të Gojak me kokë Uzuni u
Reja nuk i besoi që nga fillimi, Uzuni nuk kursen lëvdatat për veten: Çunat nuk kishin forcë, ndryshova lojën Myrto Uzuni nuk ka hezituar të thur lëvdata për veten i cili nuk u aktivizua që në fillim nga Reja. Paraqitja e tij
EMOCIONUESE/ Babai i Uzunit i pakënaqur nga Reja: Duket ke krijuar hatërmbetje Babai i Myrto Uzunit, Artan Uzuni, është shfaqur shumë i prekur për shkak se Edi Reja nuk e aktivizoi asnjë minutë djali
Myrto Uzuni vazhdon ëndrrën Champions, Ferencvarosi eliminon gjigantët e Celtic (VIDEO) Ferencvarosh ka eliminuar gjigantët skocezë të Selltik nga Champions League, në takimin që u mbyll me shifrat 1-2. M
Lokomotiva e Zagrebit në Champions, Uzuni dhe Kastrati largohen me nder Me 4 shqiptarë në fushë dhe Indrit Tucin në stol Lokomotiva e Zagrebit shkruajti historinë. Skuadra kryeqytetase arriti
Foto që tregon leksionin nga Myrto Uzuni, lojtarët më të mirë dalin nga balta Shpeshherë dorëzohemi për të mos përmbushur ëndrrat tona të mëdha pasi rrugëtimi për t’ia arritur ka shumë vështirësi.