999 rezultate për

uruar

Nuk e kishte prezantuar kurrë më parë, njihuni me mamin e Arilena Arës (FOTO LAJM) Arilena Ara është një nga këngëtaret më të suksesshme brenda dhe jashtë kufinjve, karriera e së cilës ka nisur që nga ‘G
Mbi taka dhe e dashuruar pas së zezës, kush është spikerja që shau rëndë operatorët (FOTO LAJM) Moderatoja e TV Apolloni në Fier, Marsela Topi nuk është kursyer me fjalorin e saj pasi shau live punonjësit e regjisë.
"Më shumë se kur isha vajzë", 61-vjeçarja Sharon Stone më e dashuruar se kurrë me trupin (FOTO LAJM) Ajo është një ndër aktoret më të famshme në botë. Filmi ikonë në të cilin u u përjetësua në kinematografi, është pady
Juventus-Bologna, formacionet zyrtare: 'Zonja e vjetër' kërkon fitoren e pestë rradhazi (FOTO LAJM) Juventusi dëshiron ta vazhdojë edhe në xhiron e tetë të këtij sezoni të ri të Serisë A ecurinë mbresëlënëse që e ka shfa
Një gol i mjafton Chelsea për të siguruar fitoren ndaj Newcastle (VIDEO) Chelsea ka arritur të marrë një fitore mjaft të rëndësishme përballë Newcastle. Pjesa e parë përfundoi në barazimin p
Për herë të parë, Olta Gixhari e pranon publikisht se është e dashuruar Olta Gixhari prej kohësh rrëfente se ishte single por mesa duket tani është gati ta pranojë se ka dikë në krah. "Jam
I paduruar Reali, tenton Pogban në janar "Los Blancos" po planifikojnë që krahas parave, Manchester Unitedit t’i ofrojnë edhe lojtarë Real Madridi nuk ka hequ
10 filma që çdo i dashuruar duhet t'i shohë! Jua themi me bindje të plotë që s'po dashuroni siç duhet nëse nuk keni parë të paktën 1 nga filmat në vijim! 1. Prid
Meta mbështet Kombëtaren kuqezi (VIDEO) Presidenti i Republikës, Ilir Meta ka shprehur mbështetjen për Kombëtaren shqiptare në prag të sfidës kundër Moldavisë e
Babi Blendi hapi arkivat për ditëlindjen e Mishel dhe gjeti foton e përkryer për ta uruar (FOTO LAJM) Në shtëpinë e Blendi Fevziut kishte festë! Vajza e tij e madhe, Mishel festoi ditëlindjen dhe moderatori ka zgjedhur
Këto tre ekipe e kanë siguruar kualifikimin në Evropian Belgjika të enjten me fitoren 9:0 ndaj San Marinos e siguroi kualifikimin e para në Kampionatin Evropian duke regjistrua
Mënyrat natyrale për të kuruar ulçerën e stomakut Ulçera shfaqet në shtresën e brendshme të stomakut. Ajo ndodh kur acidi i stomakut irriton shtresën e lartpërmendur.
Turqi-Shqipëri/ Meta mesazh Kombëtares:Oh sa mirë me ken shqiptar! Tifozët e Kombëtares sonte presin të shohin ndeshjen e shumëpritur Turqi-Shqipëri. Presidenti i vendit, Ilir Meta i k
Në foto duke puthur partneren, Olsi Bylyku kokë e këmbë i dashuruar (FOTO LAJM) Aktori i humorit Olsi Bylyku është shumë i dashur për publikun. Në sajë të roleve të tij dhe imitimeve origjinale, ai ka
Fshihet muralja me të moshuarit lakuriq në Tiranë Pas kritikave të shumta është fshirë muralja e dy të moshuarve lakuriq e pikturuar, në fasadën e një pallati në Tiranën
E PLOTË/ "Kështu s'ka bërë as Hitleri": Babai i Gentian Malindit nxjerr SMS me Ramën dhe shtron 13 pyetje Gentian Malindi, i shpallur në kërkim nga policia për transportin e 137 kilogramëve kokainë nga Ekuadori në Shqipëri i k
Larg gjithë botës, këto shtëpi janë perfekte për të pushuar (FOTO LAJM) Nëse jeni një person që ju pëlqen shumë të rrini vetëm, Albeu.com do t'ju sjellë shtëpitë më të bukur në botë, por që ja
Braçe i përvishet Erion Veliajt: Kjo është derexheja në rrugën e inaguruar para 4 muajsh Zv/kryeministri Erion Braçe nuk i ka kursyer kritikat as për kryetarin e Bashkisë Tiranë Erion Veliaj. Erion Braçe ka
Spektakël në 'Anfield', Liverpool vuan për të siguruar tre pikë përballë Salzburg (VIDEO) Liverpooli ka mposhtur Salzburgun me rezultat 4-3 në ndeshjen e dytë të fazës së grupeve të Ligës së Kampionëve. Fill
Mahnitëse, Afrona publikon unazën me diamant që i ka dhuruar Blero (FOTO LAJM) Disa ditë më parë këngëtari i njohur Blero dhe Afrona Dika kurorëzuan në martesë dashurinë e tyre disavjeçare. Dasma u o