999 rezultate për

uruar

Elvis Naçi jep lajmin: Sot në emision, bëj transparente çdo qindarkë të dhuruar Elvis Naçi ka shpërndarë një status në rrjetet sociale ku shkruan se gjatë emisionit që do të transmetohet mbrëmjen e so
Edhe Mario solidarizohet, dhuron gjënë e tij më të veçantë për shqiptarët (VIDEO) Grimieri shqiptar, Mario i cili njihet edhe si grimieri i Kim Kardashianit, ka vendosur të dhurojë gjënë e tij më me vle
Shqiptarët vazhdojnë tregojnë zemrën e madhe, dikush dhuron LIVE 1.5 milion euro Shqiptarët vazhdojnë të tregojnë zemrën e tyre të madhe duke dhuruar vazhdimisht shuma për të prekurit nga tërmeti në Du
Lajm i mrekullueshëm! Kjo është shuma e grumbulluar deri më tani nga shqiptarët për tërmetin 6.8 milionë euro, 3.6 milionë dollarë dhe 156 milionë lekë është shuma e dhuruar deri në këto momente për banorët e prek
Biznesmeni nga Mali i Zi dhuron 2 milion euro në ndihmë të të prekurve nga tërmeti Presidenti i klubit basketbollistik Mornar nga Tivari i Malit të Zi, Djordje Paviçeviç, thuhet se ka dhuruar një shifër
Emocionuese, nëna heq fëmijën nga karroca për t’ia dhuruar të lënduarve nga tërmeti Një nënë e re nga Korça i ka prekur të gjithë ditën e sotme me gjestin e saj, pasi ka shkuar të dhurojë ndihmë për të lë
Formacionet zyrtare: Juve dhe Atletico luajnë për vendin e parë në grup Juventusi dhe Atletico Madridi zhvillojnë ndeshjen kryesore të javes së pestë në Grupin D. Zonja e Vjetër ka siguru
Zidane del hapur: Jam i dashuruar me Mbappen Trajneri i Real Madridit, Zinedine Zidane e ka shprehur haptazi adhurimin që ndien për sulmuesin e Paris Saint-Germain,
Liverpool vuan për të siguruar 3 pikë ndaj Crystal Palace (VIDEO) Ndoshta Liverpool e ka pritur se do të jetë një ndeshje e lehtë për ta mirëpo nuk doli ashtu. Të parët shënuan Crysta
Nuk do ta besoni, "perandori" Adriano bashkohet festës së tifozëve të Flamengos (VIDEO) Pas plot 38 vitesh mungesë, Flamengo po kërkon të fitojë trofeun e Copa Libertadores. Rreth 10 mijë tifozë të Flameng
Sonte jepet bileta e fundit për në EURO 2020, këto janë kombëtaret që kanë siguruar kualifikimin 19 skuadra deri më tani kanë siguruar kualfikimin në Kampionatin Evropian ‘Euro 2020’ Sonte mbetet vetëm një për t’u
Shqiptarët se ndajnë shpirtin nga politika, parrulla "Rama ik" në stadium (FOTO LAJM) Shqipëria po pëson humbje ndaj Francës ku deri në këto momente ka pësuar dy gola. Dhe pse përballë një skuadre të më
"Jam e dashuruar kokë e këmbë", Fifi e pranon se zemra e saj është plot Duket se Fifi është e dashuruar. ajo vetë e ka pranuar këtë gjë hapur në Shiko Kush Luan, ndërkohë që ka thënë se ëhs
Jo vetëm kolegë, Elvana zbulon çfarë e lidh me Bes Kallakun (FOTO LAJM) Përsa i përket Showbizit shqiptar, këngëtarja Elvana Gjata dhe aktori Bes Kallaku, janë dy emra shumë të dëgjuar e të pë
Pranoi që është i dashuruar, Bruno zbulon kush ia ka marrë zemrën (FOTO LAJM) I ftuar pak javë më parë në "Klanifornia", kur Marina e pyeti nëse i rreh zemra për ndonjërën, Bruno pranoi se është i d
Statistika prej kampioni të Haaland këtë sezon Erling Braut Haaland është futbollisti më i përfolur i momentit në Evropë. 18 vjeçari e ka filluar frikshëm sezonin e
Burrë?! Kjo grua është e dashuruar me avionin Boeing 737 (FOTO LAJM) Dashuria është ndjenja sublime rreth të cilës zhvillohen ngjarjet më të rëndësishme në botë. Por dashuria ka forma t
Rikthehet fuqishëm Flori Mumajesi, publikon baladën më të bukur për të dashuruarit Këngëtari dhe kantautori i mirënjohur, Flori Mumajesi është një prej emrave më të dashur për publikun shqiptar. Ai gjith
Një rikthim me Keisin? Por ç’bën Stresi në club duke i dhuruar puthje kësaj vajze? (VIDEO) Vetëm pak ditë më parë, reperi Sresi deklaroi gjatë një interviste se ishte ende i martuar me Keisin, pavarësisht lajmev
Ansu Fati i dashuruar me Barcelonën: Dua ta kaloj të gjithë karrierën këtu Ansu Fati dëshiron të qëndrojë për gjithë karrierën te Barcelona. Në një intervistë për Barça TV, Fati tregoi se ndih