999 rezultate për

uruar

Noizy pranon se është i dashuruar: E thjeshtë, si mamaja dhe motra ime (FOTO LAJM) Reperi i njohur Noizy është padyshim një ndër reperët më të suksesshëm të showbizit shqiptar. Këngët e tij kthehen në hi
Kaq do të paguajë Napoli për të siguruar shërbimet e Rrahmanit Napoli pritet të jetë skuadra e ardhshme e Amir Rrahmanit. Kartoni i yllit të Kosovës do t’i takojë skuadrës së drejt
Më në fund, Luana Vjollca e pranon publikisht se është e dashuruar (VIDEO) Gjithmonë në qendër të vëmëndjes përsa i përket jetës private, por deri më tani Luana Vjollca ka qenë shumë e rezervuar
Të kuruara në detaj, kush janë politikanet më të bukura në Shqipëri (FOTO LAJM) Në Shqipëri të gjithë janë hutuar nga Rama dhe tentativa e tij për të qenë më sharmanti. Por për të zbutur disa axhen
Ambasadori britanik i dashuruar pas traditave shqiptare, cili është ushqimi i preferuar Ambasadori britanik, Nicholas Abbott mund të lexojë dhe të dëgjojë televizion në gjuhën shqipe, edhe pse ende nuk ndihet
Kërkohej ndërkombëtarisht, kapet 43 vjeçari në Tiranë Një 43-vjeçar është vënë në pranga Tiranë pasi ishte shpallur në kërkim ndërkombëtar për trafikim të lëndëve narkotike.
Ronaldo zgjedh personin e veçantë për të uruar Vitin e Ri Cristiano Ronaldo njihet si lojtari që është shumë i lidhur me nënën e tij. Madje thuhet se pikërisht për shkak të sa
"Kokë e këmbë e dashuruar", aktorja zbulon si e ngacmonte futbollisti shqiptar (FOTO LAJM) Arjola Demiri, aktorja dhe ish-Missi, ka qenë e ftuar në emisionin e “E Diell” në Top Channel. Ajo ka treguar shumë sekr
Dhjetë mesazhe për të uruar miqtë dhe familjarët për Vitin e Ri Viti i Ri është fare afër dhe kjo mundësi e re për të arritur qëllime, sfida dhe ndryshime të reja është gjithmonë e mir
Tifozët e Malagas të "dashuruar" me 2 shqiptarët e ekipit Skuadra e Malagas ka zhvilluar një gjysmë sezoni për t’u harruar në “Segunda Division”. Ekipi spanjoll ndodhet në vendi
Thonj festivë, ide dhe detaje për t'u dukur bukur në festë (FOTO LAJM) Jemi në ditët e fundit të vitit dhe atmosfera tashmë ndihet kudo. Është momenti ideal për t’u marrë me veten e për t’ia
Genta Ismajli më e dashuruar se kurrë me të dashurin milioner turk Prej disa kohësh, këngëtarja Genta Ismaili është shpërngulur në Turqi ku po shijon historinë e dashurisë me të dashurin
Nuk e keni zbukuruar shtëpinë akoma, disa këshilla të thjeshta për atmosferë festive Zbukurimi i ambjentit per festat e fundvitit duhet te jete nder punet me te dashura qe bejme ne shtepi, por ne fakt mund
Einxhel Shkira e pranon hapur: E kam dikë përzemër Einxhel Shkira, një nga moderatoret më bukuroshe të ekranit, u rrëfye lidhur me projektet në fushën profesionale, por ed
Jemi mësuar ta shohim gjithmonë të kuruar, si duket Rina pa makeup (FOTO LAJM) Shumë e ndjekur në Instagram Rina Balaj, ndan shpesh me fansat foto dhe video të saj ku shfaqet super seksi dhe merr qin
Shtëpia akoma zbukuruar e paja paketuar, familjarët hapin dyert e mortit për nusen I gjithë opinioni publik është tronditur sot nga një ngjarje e rëndë që përfshiu Librazhdin. Olsian dhe Rezarta Hajda
Qeqa: Nuk rri për të mbushur numrin dhe as për të zbukuruar Bordin Gazetarja dhe komentatorja e sportit, Qëndresa Krelani – Qeqa, ka dhënë dorëheqje nga detyra e anëtares së Bordit të Sho
Bayern shkatërron Tottenham (VIDEO) Bayern Munich ka mposhtur 3-1 ndaj Tottenham në Allianz Arena në një ndeshje ku ishte vendosur gjithçka përpara se të ni
E PADËGJUAR/ Çifti i dashuruar pas festave të fundvitit, dekorojnë shtëpinë me 350 pemë (FOTO LAJM) Ky çift ka zbukuruar banesën me plot 350 pemë këtë fundvit. Të gjitha të zbukuruara dhe të ndriçuara, asnjë e njëjtë me
Elvis Naçi jep lajmin: Sot në emision, bëj transparente çdo qindarkë të dhuruar Elvis Naçi ka shpërndarë një status në rrjetet sociale ku shkruan se gjatë emisionit që do të transmetohet mbrëmjen e so