999 rezultate për

uruar

"Jam kokë e këmbë e dashuruar", Fifi mes lotësh rrëfen planet për dasmën (VIDEO) Këngëtarja shumë e dashur për publikun, Fifi gjatë intervistës më të fundit me Ardit Gjebrean rrëfeu shumë detaje të pat
Rama krenohet me talentin e Zahos: E ka bërë të gjithën vetë (VIDEO) Mbrëmjen e kaluar, teksa ishte live në një intervistë me “Zonë e Lirë”, kryeministri Edi Rama ka treguar një vepër shumë
Dortmundi i paduruar, nesër nis stërvitjen Borussia Dortmund do të kthehet në stërvitje të hënën por do të jetë i kufizuar në grupe prej dy personash ndërsa ata kë
E tmerrshme! Vdes 19 vjeçari nga COVID-19 pasi iu refuzua mjekimi se nuk ishte i siguruar Në SHBA ka ndërruar jetë një i ri, në Kaliforni, pasi ishte prekur nga COVID-19 dhe nuk ishte i siguruar ndaj autoritete
Filipçe: Javën tjetër fillojnë testimet mobile, kemi siguruar 500.000 maska dhe 20.000 teste Ministri i Shëndetësisë, Venko Filipçe njoftoi se që nga java e ardhshme në vendin tonë to të realizohen testime mobile
E reja më e pasur në botë bën gjestin human, dhuron shumën e majme për të prekurti nga COVID-19 Në këtë periudhë të vështirë, e gjithë bota i ka kthyer sytë tek koronavirusi. Frika na ka pushtuar të gjithëve, megj
Solidarizohet Messi, dhuron 1 milion euro për të luftuar koronavirusin Lionel Messi i është bashkuar shumë protagonistëve në botën e sportit duke dhuruar para për të luftuar koronavirusin.
Messi sfidon CR7, ja sa ka dhuruar në luftën ndaj koronavirusit Lionel Messi është bashkuar në grupin e sportistëve të njohur që kanë bërë donacione në luftë ndaj koronavirusit. Sip
Nuk pritej, Tayna habit fansat kur e pyesin a është e dashuruar (FOTO LAJM) Tayna gjatë kësaj kohe po qëndron e mbyllur në shtëpi, bashkë me familjen e saj. Reperja nuk i harron fansat, ajo së
Rama i drejtohet të rinjve: Rrini në shtëpi, ju premtova internet Kryeministri Rama ka dalë sërish në një video-LIVE nga rrjeti social Facebook ku ka dhënë edhe njëherë mesazhin e fortë
Lukaku tregon luftën mes Juventusit dhe Interi për të siguruar shërbimet e tij Romelu Lukaku zbulon se ofertat “ishin vërtet afër” mes Juventusit dhe Interit por ishte Antonio Conte ai që e bindi.
Shkon në 1441 numri i viktimave nga koronavirusi në Itali Në vetëm 24 orë në Itali kanë humbur jetën 175 persona, duke e çuar në 1441 numrin e personave që kanë humbur jetën deri
Koha për të shfrenuar imagjinatën, artisti italian zgjedh maskën e pikturuar (FOTO LAJM) Ndërsa koronavirusi vazhdon të përhapet dhe Italia është izoluar, artistët e kozmetikës janë bërë krijues. Shumë inf
Interi dhuron 300 mijë maska dhe produkte dezinfektimi për Mbrojtjen Civile Interi dhe grupi që ka në pronësi klubin, Suning, u kanë dhuruar institucioneve të kujdesit në Itali 300 mijë maska dhe
Pjesë e një grupi të strukturuar kriminal, kapet ish-punonjësi i Hipotekës Policia ka arrestuar ish-regjistruesin e Zyrës së Regjistrimit të Pasurive të Paluajtshme në Lezhë, i cili quhet Eraldo
100-vjeçari në Kinë shërohet nga koronavirusi Një pacient 100-vjeçar me Koronavirus i cili vuante nga Alzheimeri është kuruar pasi ka marrë gjak nga një person tjetër
Kujtim Gjuzi sqaron nëse ka rrahur të shoqen: Më quan barbon, i kam dhuruar trëndafila Pak ditë më parë në media bëri bujë urdhëri i gjykatës i marrë nga djali e bashkëshortja e deputetit Kujtim Gjuzi i cili
Fejohet Olta Gixhari: Jam e dashuruar, dua të kem dy fëmijë E ftuar mbrëmjen e sotme në emisionin “Në Kurthin e Piter Pan” ishte aktorja e njohur Olta Gixhari, e cila është vënë pë
Gjithmonë e kuruar në detaje, por si duket Alketa Vejsiu pa pikë grimi (FOTO LAJM) Moderatorja e njohur shqiptare, Alketa Vejsiu para ekranit shfaqet e rregulluar deri në detaje. Mirëpo në përditshmër
Shkëndija dhuron spektakël, afrohet me Vardarin Shkëndija e Ernest Gjokës është rikthyer te fitorja në kampionatin maqedonas, duke mposhtur me rezultatin 4-1 Makedonija