999 rezultate për

uria

HOROSKOPI/ Mos u stresoni, shenja që do të ketë problem në punë Dashi Dashuria: Njohje të reja interesante mund të vijnë në jetën tuaj, disa prej të cilave mund të bëhen të rëndësis
Cmenduria e SuperBowl, ja cmimet marramendëse! Finalja e madhe e Superbowl do te jetë ndër më të kushtueshmet ne historinë e NFL. Ndikimi në ekonominë ameriakne i k
Pasuria marramendëse, sekuestrohen pronat e biznesmenit Bardhok Pllanaj Gjykata Shkodër mesohet se i ka dhënë të drejtë Prokurosisë Shkodër për sekuestimin e pasurive të biznesmenit Bardhok Pl
Kjo është pasuria marramendëse e Rihanës Rihana padyshim që është një nga këngëtaret më të mira në botë. Ajo është në kulmin e karrierës së saj për sa i përk
HOROSKOPI/ Një ditë e përkryer për dashurinë, bëhuni gati Ky është horoskopi për ditën e hënë, 17 dhjetor 2018. Dashi Dashuria: Sot ju do të përjetoni një situatë të çekuil
Zbardhen detaje nga dashuria e Ritës me djalin e Beckham, kush i ndau ata? (FOTO LAJM) Në vitin 2017 edhe në mediat shqiptare doli lajmi për këngëtaren Rita Ora dhe lidhjen e saj me djalin e David Beckham, B
HOROSKOPI/ Keni kohë që e prisni, këtë të dielë do të zgjidhen shumë gjëra Ky është horoskopi për ditën e diel, 27 janar 2019 që Noa.al sjell për ju. Njihuni me parashikimin e astrologut italian
Pasuria e madhe e vajzës dhe babait nga Lezha, flet dhëndri i familjes Ka bërë bujë rasti i hetuar nga Policia ku shuma marramendëse prej 5.2 milionë eurosh i është sekuestruar një 50-vjeçare
Thonë se dashuria e tepërt të vret, kjo bebe e pëson nga familja Një foshnje nga Darlingtoni kaloi 4 ditë në spital duke luftuar për jetën pasi një anëtar i familjes, i sëmurë me herpes
HOROSKOPI/ Mos kërkoni më shumë sesa ju takon, sfida që ju pret Ky është horoskopi për ditën e diel, 21 janar 2019. Dashi Dashuria: Sot dashuria mund të marrë një hap prapa, ose
"Të prish punë bukuria fizike në politike?", Grida jep përgjigjen e papritur Teksa ka qenë e ftuar në emisionin “Zonë e Lirë”, Grida Duma i është përgjigjur “Pyetjes që vret”. “Grida Duma, duhe
Air Albania dhe "dashuria" e Ramës me Erdoganin rrezikojnë integrimin në BE Air Albania dhe aeroporti i Vlorës janë në qendër të vëmendjes së deputetëve holandezë si shqetësim për mënyrën e zhvill
HOROSKOPI/ Një rrugë do ju hapet për një punë të re, jini vigjilentë Ky është horoskopi për ditën e diel, 13 janar 2018. Dashi Dashuria: Është momenti më pak i përshtatshëm për të bër
U cënua siguria e NATO-s, çfarë ndodhi natën e vjedhjes së automatikëve në Pashaliman I kalon përmasat e një skandali cënimi i perimetrit të sigurisë dhe vjedhja e tre automatikëve dhe disa granatave në baz
Thonë që dashuria të verbon, vajza që është e çmendur pas këtij djali (FOTO LAJM) Hanna Ayluard është një vajzë që nuk ka asnjë mangësi fizike, dhe është lidhur me Shane Burcaw, i cili ka Atrofi Muskulo
HOROSKOPI/ Një ditë plot dashuri, kjo është shenja e përkëdhelur y është horoskopi për ditën e hënë 7 janar 2019. Dashi Dashuria: Nëse ju jeni në çift atmosfera e sotme nuk është
Ky është horoskopi për ditën e martë, 1 janar 2019 Ky është horoskopi për ditën e martë, 1 janar 2019. Dashi Dashuria: Hëna sjell shumë ndryshime pozitive në dashuri
HOROSKOPI/ Për beqarët e kësaj shenje, dashuria po vjen drejt jush Dashi Dashuria: Edhe sot do të jetë një ditë me fat, marrëdhëniet tuaja me të tjerët do të ndriçohen nga një diell i
Gruaja e Agim Ramadanit flet për policin e vrarë në Istog Bashkëshortja heroit Agim Ramadanit, Shkuria, po qëndron në shtëpinë e policit të vrarë Izet Demaj. Në fshatin Vrellë të
Vettingu bën kërdinë, por gjyqtarëve dhe prokurorëve e shkarkuar nuk u preket pasuria Institucionet e Vettingut në një vit kalendarik kaluan në filtra 76 gjyqtarë dhe prokurorë nga të gjitha gjykatat dhe pr