999 rezultate për

uria

Mendojmë se i dimë të gjitha, 5 detaje për dashurinë Dashuria është një gjendje kimike e mendjes sonë, e cila është pjesë e gjeneve tona dhe e ndikuar nga edukimi ynë. Ne je
HOROSKOPI/ Suksese të mëdha në punë, kjo është shenja me fat Dashi Dashura: Yjet ju premtojnë një ditë të lumtur, por edhe nëse do të ketë kontraste, do të dini se si të sillni h
Çmenduria e tifozëve të Genoa-s kur mësuan se mungon Ronaldo Juventus u mund nga Genoa, duke marrë humbjen e parë për këtë sezon. Gjithsesi në këtë ndeshje mungoi Cristiano Ronaldo,
Shqipëri-Turqi, siguria private stërvitje të vecantë për ruajtjen e sigurisë Më 22 mars, Kombëtarja shqiptare do të nisë aventurën e saj në ndeshjet kualifikuese për ‘Euro 2020’ me ndeshjen ndaj Tu
HOROSKOPI/ Shumë zili vërdallë, bëni kujdes me veprimet Dashi Dashuria: Së fundi vjen një periudhë më e relaksuar për ata që kanë përjetuar disa tensione të vogla
Një vajzë fiton Konkursin Ndërkombëtar të Dirigjentëve ne Tirane Deliana Lazarova dirigjentja fituese e NRTA Conducting Competition. Pas drejtimit të tre konkurrentëve juria e përbë
Rritet siguria, Britania dhuron mjete për transportin e të burgosurëve (FOTO LAJM) Britania e Madhe i ka dhuruar Ministrisë së Drejtësisë, makina për transportin e të burgosurve. Ministrja e Drejtësis
HOROSKOPI/ Harrojini keqkuptimet, sot do të zgjidhet gjithçka Dashi Dashuria: Një lajm i madh në fushën sentimentale, sot do të jetë një ditë me fat për dashurinë. Hëna njofton si
HOROSKOPI/ Kjo shenjë të bëjë kujdes, po vëzhgohet në punë Dashi Dashuria: Sot, jini i duruar me çështjet e zemrës. Mundohuni të lundroni nëpër pak probleme të dashurisë pa fun
Mësoni fatin për ditën e sotme Dashi Dashuria: Sot, jini i duruar me çështjet e zemrës. Mundohuni të lundroni nëpër pak probleme të dashurisë pa fun
U rikthye në jetë pas një aksidenti, dashuria e bashkëshortes e mbajti gjallë Dashuria, sakrificat dhe vështirësitë ishin në qëndër të historisë së fundit që mbylli puntatën e programit “Dua të të b
Erdhi marsi por a do të keni fat? Këtë mund ta mësoni që tani Ky është horoskopi për muajin mars 2019. Njihuni me parashikimin për punën, dhe ndjenjat, si do ecë ky muaj për të li
Georgina me fjalë të mëdha për Ronaldon (FOTO LAJM) Georgina dhe Ronaldo, sapo kanë hedhur një hap drejt hapjes së një biznesi të ri në Madrid për mbjelljen e flokëve.
Mustafa ngushëllon familjen,ka një thirrje për policinë Kryetari i LDK-së, Isa Mustafa ka reaguar pas aksidentit me fatalitet që ndodhi të shtunën në Zhur të Prizrenit. Mustafa
HOROSKOPI/ Sherr dhe shamatë, këtë shenjë e pret një furtunë Ky është horoskopi për ditën e diel, 24 shkurt 2019. Dashi Dashuria: E diela është mjaft e qetë për jetën e një çi
HOROSKOPI/ Përpiquni më shumë, dashuria juaj po lë për të dëshiruar Dashi Gjatë kësaj dite Venusi do ju shoqërojë me një sharm të pazakontë, me anë të të cilit do të bëni për vete shumë
HOROSKOPI/ Shmangni stresin në punë dhe përplasjet me kolegët Dashi Dashuria: Mundohuni të gjeni paqen e brendshme që ju mungon për një kohë: nëse dashuria nuk shkon siç duhet, pj
Kur çmenduria kalon kufijtë, njeriu që ha gjarprin (VIDEO) Arteval Duarte, ambientalisti i njohur nga Brazili e ka çuar në një nivel tjetër, sfidën e tij me gjarpërinjtë. Më he
Nga lulet tek dhuratat dhe restorantet, sa kushton dashuria në Shqipëri Dashuria kushton. Duke marrë shkas nga 14 shkurti, Dita e Shën Valentinit që në Shqipëri, si çdo festë e “importuar”, ka
Sa kushton dashuria në Shqipëri? Sado e çuditshme që mund t’ju duket, Po – dashuria kushton. Duke marrë shkas nga 14 shkurti, Dita e Shën Valentinit që n