999 rezultate për

uria

Puna dhe dashuria, kush janë fatlumët e së premtes? Horoskopi për ditën e premte, 17 maj 2019, sipas Paolo Fox Dashi Gjatë kësaj të premteje do të keni mundësi që ta
Fëmijët dhe nipërit e Titos bëhen milionerë? Ja sa vlen pasuria e Tito-s Familjarët e Josip Broz Titos, të afërmit dhe trashëgimtarët e pasurisë së tij, këto ditë më padurim po presin të dëgjoj
Fjalët e Steve Jobs në prag të vdekjes, që përlotën të gjithë Arrita majat e suksesit në botën e biznesit. Në sytë e të tjerëve jeta ime ishte epitoma e suksesit. Sidoqoftë, përpos p
Dashuria dhe leku, kush janë fatlumët e sotëm Zbuloni parashikimin e yjeve për çdo shenjë mbi punën dhe dashurinë. Horoskopi për ditën e shtunë, 12 maj 2019. Da
Sa është pasuria reale e Loredanës Mediumi zviceran “Blick.ch” ka publikuar një artikull, në të cilin shkruan rreth të ardhurave të Loredanës. Loeredana
Fati dhe dashuria për ditën e premte Horoskopi për ditën e premte, 10 maj 2019, sipas Paolo Fox Dashi Parashikohet një ditë mjaft e mirë për dashurinë,
Dashuria dhe puna, kush janë fatlumët për ditën e mërkurë DASHI Duhet të tregoheni më dinak sot, mos u mashtroni nga disa situata që duken të favorshme, të cilat në vetvete fs
PASURIA/ Një krahasim mes Presidentit të Maqedonisë dhe të pangopurve që drejtojnë Shqipërinë Presidenti i Maqedonisë së Veriut do të jetë Stevo Pendarovski. Profesori dhe administratori i cili ka mbajtur poste
Dashuria dhe fati për sot, ja shenjat që duhet të bëjnë kujdes Horoskopi për ditën e hënë, 6 maj 2019, sipas Paolo Fox Dashi Java do të nisë në mënyrën më të mirë të mundshme. D
Siguria e këtyre super "bishave" testohet duke i përplasur vetë (VIDEO) Makina e shpejtësisë janë tepër të shtrenjta dhe vitet e fundit ndërthurja e kompjuterit me pjesët mekanike i ka bërë at
Gjysma e kryebashkiakëve "ngelin" nga pasuria (FOTO LAJM) Më 30 qershor, qytetarët shqiptarë do t’u drejtohen kutive të votimit për të zgjedhur kryetarët e 61 bashkive të vendit.
Ky burrë shpëtoi 1 miliard njerëz nga uria (FOTO LAJM) Ekzistojnë një sërë sfidash që peshojnë mbi supet e njerëzve, sidomos atyre që udhëheqin botën dhe sigurimi i furnizimev
Vilë 280 mijë euro! Pasuria kolosale e Gjiknurit që pritet t'i hapë probleme (FOTO LAJM) Ish-ministri i Infrastrukturës, Damian Gjiknuri është pronari i një shtëpie me sipërfaqe 200 m2, për të cilën ka deklaru
Fatlumët e së enjtes, kush do të fitojë para dhe dashuri? Horoskopi për ditën e enjte, 25 prill 201, sipas Paolo Fox. Dashi Gjatë kësaj të enjteje mund të ndiheni nën presion
Dashuria për ekipin e detyroi këtë tifoz të udhëtonte 800 km por zbuloi se ishte i vetmi Një histori e jashtëzakonshme dashurie për futbollin ka ardhur nga Spanja, ku Javi Jimenez, tifoz i Cordoba-s, klub që l
A mjafton vetëm pasuria për të pastruar Sistemin e Drejtësisë në Shqipëri? (FOTO LAJM) Nga Emirjon Senja Besa Nikëhasani është prokurorja e parë e përjashtuar nga Sistemi i Drejtësisë prej vettingut
Lleshaj: Siguria kombëtare nuk cenohet nga 5 grabitës Seanca plenare nisi me interpelancën urgjente me Ministrin e Brendshëm Sandër Lleshaj të kërkuar nga një grup deputetësh
Lekun "letër", pasuria marramendëse e Belinda Ballukut Ministrja që zëvendësoi Gjiknurin në postin e kreut të Infrastrukturës dhe Energjisë, Belinda Balluku duket se ka një pa
Niseni javën duke lexuar parashikimin, kush janë fatlumët Horoskopi e hënë, 15 prill 2019 Dashi Dashuria: Do të jeni shumë komunikues dhe të hapur për dialog, duke u dhënë
E dashura e deputetit, Iva Aliko jep lajmin e keq (FOTO LAJM) Showgirl shqiptare Iva Aliko zbuloi në emisionin Late Night Show në RTV Ora se është beqare. Ajo tha se i ka dhënë fu