999 rezultate për

uria

Pasuria e miliarderit Behgjet Pacolli: Prona dhe para CASH pafund (FOTO LAJM) Ministri i Punëve të Jashtme, Behgjet Pacolli është politikani më i pasur shqiptar deri më tani. Vetëm vlera e pasurisë
Kjo është pasuria e deputetit që pi 50 kafe në ditë (FOTO LAJM) Agjencia Kundër Korrupsion, ka filluar publikimin e pasurisë të zyrtarëve të lartë të shtetit Këtë deklarim e ka bërë
Tre shtëpia luksoze dhe një mal me borxhe! Del pasuria e Haradinajt (FOTO LAJM) Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj, po del të jetë goxha i pasur. Dy shtëpi banimi, banesë, tokë, veturë e qindra
Pal Lekaj është milioner: Zbulohet pasuria e tij (FOTO LAJM) Pal Lekaj është një ndër ministrat më të pasur në Kosovë. Vetëm një ngastër tokë atij i vlen 1.5 milion euro, krahas pa
Puna, shëndeti dhe dashuria/ Si do jetë muaji qershor për 12 shenjat e horoskopit Dashi Jeni shumë në humor për të udhëtuar, kështu që filloni të bëni plane. Jupiteri, planeti i dhuratave dhe fatit t
Pasuri, Lumturi?! Apo të dyja bashkë? Nga Anila Bashllari, trajnere e zhvillimit personal Tema e lumturisë është një nga më të diskutueshmet në ditët e sot
Horoskopi/ Si do të nisë java për të lindurit e çdo shenje Dashi Dashuria: Këtë javë marrëdhënia me partnerin premton të jetë shumë konfrontuese. Të enjten dhe të premten do të
Shëndeti dhe dashuria, çfarë ka rezervuar fati për sot Dashi Kjo e del do të jetë e fokusuar tek dashuria dhe pasioni. Çiftet që kanë qenë larg ose kanë kaluar një krizë, t
"Furia e kuqe" pushton Madridin, spektakolar tifozët e Liverpool (VIDEO) Nuk kanë mbetur edhe shumë orë deri në fillim të finales së Ligës së Kampionëve mes Liverpool dhe Tottenham. Por tifo
Pasuria brenda varrit të Tutankhamonit që mahniti botën (FOTO LAJM) Viti 1922 shënon një zbulim të madh për qytetërimin egjiptian. Britaniku Hoëard Carter zbuloi varrin e Tutankhamonit
Kur sheh armët nuk është vetëvetja, njihuni me Mbretëreshën (FOTO LAJM) Ajo tani ka marrë emrin “Mbretëresha e Armëve”, pasi thotë që armët janë dashuria e saj e jetës, dhe se emocionohet shum
Fati dhe dashuria në ditën e fundit të këtij muaji Dashi - Ju jeni të mbërthyer mes dy dëshirave të forta, dëshirën për të krijuar për kënaqësinë tuaj dhe dëshirën për t'i
Çfarë do të ndodh me Këngën Magjike? Gjebrea bën njoftimin e rëndësishëm (FOTO LAJM) Një kërkesë e vazhdueshme prej artistëve që prej fillimeve të “Kënga Magjike” ka qenë ndryshimi i formulës së votimit.
Studimi: Suksesi nuk na bën të lumtur, është lumturia ajo që sjell më pas suksesin Nga Lisa C.Walsh, Julia K Boehm, Sonja Lyubomirsky Puno shumë, bëhu i suksesshëm, atëherë do të jesh i lumtur. Të pak
Çmenduria Milot-Balldren: Si shkoi nga 6 milion euro në 15 milion euro 1 km rrugë Kostot e projektit të rrugës Milot – Balldren, me një gjatësi totale prej 17.2 km, një koncesion i pakërkuar i dhënë kom
Nëna me dy vajzat gjendet e pajetë në apartament, dyshohet se ndërruan jetë nga uria Një ngjarje e rëndë raportohet të ketë ndodhur në Vienë të Austrisë, ku një grua së bashku me dy vjazat e saj janë gjetu
Lumturia e adoleshentëve varet nga liria që ata kanë Nëse doni që adoleshentët të kenë një shëndet mendor dhe emocional të qëndrueshëm, si fillim duhet të siguroheni që ata
PASURIA/ Sa lekë bënë ministrat e Ramës në 2018: Shalsi bleu super Audi Q7 (FOTO LAJM) Ministri i Sipërmarrjes, Eduard Shalsi mund të konsiderohet pa frikënjë nga ministrant që kanë siguruar fitimet më të më
Dashuria me Putinin, SHBA kërcënon Erdoganin (FOTO LAJM) Sipas mediave amerikane, ShBA i ka dhënë ultimatumin qeverisë turke, duke i kërkuar që si vend partner i NATO-s, Turqia
Zbulohet pasuria e Ramës: Fukara i shkreti, jeton me shitjen e pikturave Viti që lamë pas duket se nuk ka qenë shumë pozitiv nga ana financiare për kryeministrin. Ndonëse të ardhurat kanë qenë