999 rezultate për

urgjente

"Gogoli" Tahiri, Petrit Vasili-deputetëve të LSI-së: Kujdes makinat, policia do ju fusë drogë! Ka arritur kulmin retorika e Lëvizjes Socialiste për Integrim ndaj Partisë Socialiste. Pas një dite të tensionuar, kë
Avioni i Kerryt bën ulje urgjente në Gjeorgji për shkak të një defekti teknik (FOTO LAJM) Avioni me të cilin udhëtonte Sekretari Amerikan i Shtetit, John Kerry, ka bërë ulje në kryeqytetin e Gjeorgjisë, Tbilisi
TENSIONI/ U vra ambasadori, mbledhje urgjente në Moskë Fill pas vrasjes së ambasadorit rus në Ankara, Moska zyrtare ka dalë me një deklaratë duke dënuar aktin, të cilin ajo e
Blushi, Dule, Duka dhe demokratët, bashkë kundër Ramës: Interpelancë urgjente para Vitit të Ri (FOTO LAJM) Ata janë në llogore të ndryshme politike por një kauzë i ka bashkuar në një qendrim të njëjtë. Ben Blushi, Vangjel Dule,
Nëse punoni në kompjuter keni nevojë urgjente për këtë vitaminë Mjektë këshillojn për të gjithë njerëzit të cilët kalojnë orë të tera pune para një kompjuteri kanë nevojë për vitamin A
Kuvendi i Mitrovicës në mbledhje urgjente për urën mbi Ibër Kryesuesi i Kuvendit të Mitrovicës , Baki Imeri, ka njoftuar se të mërkurën do të mbahet një mbledhje urgjente në Kuvend
Totozani: Zgjidhje urgjente për strehimin e banorëve të përmbytur në Bregun e Lumit Avokati i Popullit, Igli Totozani, ishte sot në ambientet e grevës së banorëve të komunitetit romë dhe egjiptian, banesa
Serbët e veriut në mbledhje urgjente për "Trepçën" Projektligji për "Trepçën", i cili do të hidhet sot për votim në Kuvend, ka detyruar palën serbe të zhvillojë një takim
Rama mbledh urgjent qeverinë 2 orë para votimit të 6 ligjeve Kryeministri Rama ka thirrur një mbledhje urgjente të qeverisë mëngjesin e sotëm vetëm dy orë para seancës plenare kur p
Bota është në nevojë urgjente për 69 milionë mësues UNEKSO ka publikuar sot një raport, i cili ka shtuar shqetësimet për të ardhmen e gjeneratave të reja. Pothuajse 69
“BE duhet të dënojë dhe të marrë masa urgjente për Islamofobinë” Shoqëria Civile në Bruksel ka kërkuar nga Bashkimi Evropian (BE) të njohë si racizëm dhe të dënojë Islamofobinë. Rrje
Nigeri/ 4.5 milionë njerëz në nevojë urgjente për ushqim Organizata e Kombeve të Bashkuara ka paralajmëruar se mbi 4.5 milion persona të zhvendosur në shtetet Borno, Adamawa dhe
Qeveria, në mbledhje urgjente për demarkacionin Qeveria e Kosovës do të mblidhet urgjente për demarkacionin pas orës 18:00. Lajmin e kanë bërë të ditur burime të Kos
Mbledhje urgjente në selinë blu, ja porosia e veçantë e Bashës Kreu i PD, Lulzim Basha, ka mbledhur urgjentisht grupin parlamentar pas arritjes së marrëveshjes për Reformën në Drejtës
Rama mbledhje urgjente me ministrat dhe deputetët Kryeministri i vendit dhe kryetari i Partisë Socialiste, Edi Rama ka thirrur në një mbledhje urgjente ministra dhe deput
Mbledhje urgjente e LDK-së, ja temat që u diskutuan Para pak minutash ka përfunduar mbledhja e Lidhjes Demokratike të Kosovës. Në këtë mbledhje nuk është marrë ndonjë vendi
Hollande thërret mbledhje urgjente të Qeverisë Presidenti franez François Hollande, pas votimit të qytetarëve për daljen e Britanisë nga Bashkimi Europian, ka thirrur
Skandal në Spitalin e Kumanovës: "Temperatura nuk është gjendje urgjente" Një njoftim më i fundit i cili ndodhet i vendosur në Spitalin e Përgjithshëm të Kumanovës është cilësuar si skandal nga
Veseli dhe Mustafa në konferencë urgjente Kryeministri i Republikës së Kosovës Isa Mustafa dhe kryetari i Kuvendit të Kosovës, Kadri Veseli po mbajnë një konferen
Ahmeti-de Groot: Reformat kërkojnë vepra jo premtime Kryetari i BDI-së Ali Ahmeti ditën e sotme ka takuar delegacionin holandez që kryesohej nga Drejtori i Përgjithshëm i Ba