999 rezultate për

urgjente

Dështimi i mbledhjes së Demarkacionit, LDK mban mbledhje urgjente Menjëherë pas dështimit të mbledhjes për të proceduar në Kuvend marrëveshjen për Demarkacionin me Malin e Zi, kryesia e
LSDM: Ivanovi dhe VMRO-ja të mbështesin qeverinë e re Lidhja Social-demokrate e Maqedonisë, përmes një deklarate për medie, i ka bërë thirrje presidentit Gjorge Ivanov dhe V
Pas takimit me Ramën, Basha mbledh urgjent aleatët Pas takimit me kryeministrin Rama, takim i cili zgjati 3 orë, kreu i demokratëve njofton për mbledhje urgjente. Mëso
Basha takohet me Berishën para mbledhjes urgjente me deputetët Partia Demokratike ka njoftuar ditën e sonte mbledhje urgjente te grupit te saj parlamentar ne oren 18:30 te pasdites.
PD mbledhje urgjente në 18:30, ja porosia e Bashës Ndërkohë që e gjithë politika ka kthyer sytë tek opozita , mësohet se PD është në prag të vendimi shumë të rëndësishëm.
Zgjedhja e Metës President? Rama mbledhje urgjente me deputetët Kryeministri Edi Rama, njëherësh kreu i Partisë Socialiste ka mbledhur në orët e para deputët e grupit parlamentar socia
Trazirat në Maqedoni, BDI mban mbledhje urgjente në Reçicë të Vogël Bashkimi Demokratik për Integrim, ministrat dhe deputetët e kësaj partie, janë mbledhur në mënyrë urgjente në Reçicë të
Meta, mbledhje urgjente me deputetët pas ultimatumit të Ruçit Dështimi i raundit të tretë për zgjedhjen e Presidentit ka rritur tensionet në skenën politike të vendit, ndërkohë që is
Lirimi i Haradinajt trondit serbët: Mblidhet urgjent qeveria Fill pas lirimit në Francë të Ramush Haradinajt, i cili po mbahej aty për shkak të një urdhër arresti të Serbisë, qeveri
LSDM: Maqedonia ka nevojë urgjente për qeverinë e re Lidhja Social-demokrate e Maqedonisë, përmes një deklarate për shtyp, ka thënë se Maqedonia ka nevojë urgjente për trans
URGJENTE / Keisi 7-muajshe ka nevojë për të gjithë ne... Një histori që ka nevojë për vëmendjen dhe kontributin e të gjithëve ne. Ilir Hoxholli i nismës “Dhuro Dashuri” bën a
Këshilli i Sigurimit të OKB-së fillon mbledhjen urgjente për sulmin SHBA-ve në Siri (VIDEO) Këshilli i Sigurimit i OKB-së ka filluar mbledhjen urgjente, për të disktuar rreth gjendjes në Siri pas sulmeve ajrore t
Lulzim Basha mbledhje urgjente me aleatët e PD, në fokus kryeministri i qeverisë teknike Sapo ka përfunduar mbledhja e Bashës me aleatët ku mësohet se gjatë këtij takimi është folur për kryeministër të qeveris
PS-LSI, në prag ndarjes? Pas Tahirit, Luan Rama kërkon dalje urgjente për mediat Edhe pse gjendemi shumë pranë zgjedhjeve dhe politika gjendet në krizë për shkak të bojkotit të opozitës, koalicioni qev
Pas shkarkimit të Tahirit, Rama mbledhje urgjente nesër me qeverinë Kryeministri i vendit, Edi Rama do te mbledhë nesër kabinetin qeveritar, pas shkarkimit sot te ministrit te Brendshëm Sa
Mediat maqedonase: MPJ e Shqipërisë, mbledhje urgjente pas deklaratës së Ivanovit Agjencia e Lajmeve maqedonase Makfax shkruan se në Ministrinë e Jashtme të Shqipërisë është zhvilluar një takim urgjent
"Gogoli" Tahiri, Petrit Vasili-deputetëve të LSI-së: Kujdes makinat, policia do ju fusë drogë! Ka arritur kulmin retorika e Lëvizjes Socialiste për Integrim ndaj Partisë Socialiste. Pas një dite të tensionuar, kë
Avioni i Kerryt bën ulje urgjente në Gjeorgji për shkak të një defekti teknik (FOTO LAJM) Avioni me të cilin udhëtonte Sekretari Amerikan i Shtetit, John Kerry, ka bërë ulje në kryeqytetin e Gjeorgjisë, Tbilisi
TENSIONI/ U vra ambasadori, mbledhje urgjente në Moskë Fill pas vrasjes së ambasadorit rus në Ankara, Moska zyrtare ka dalë me një deklaratë duke dënuar aktin, të cilin ajo e
Blushi, Dule, Duka dhe demokratët, bashkë kundër Ramës: Interpelancë urgjente para Vitit të Ri (FOTO LAJM) Ata janë në llogore të ndryshme politike por një kauzë i ka bashkuar në një qendrim të njëjtë. Ben Blushi, Vangjel Dule,