999 rezultate për

urgjente

Trazirat në Maqedoni, BDI mban mbledhje urgjente në Reçicë të Vogël Bashkimi Demokratik për Integrim, ministrat dhe deputetët e kësaj partie, janë mbledhur në mënyrë urgjente në Reçicë të
Meta, mbledhje urgjente me deputetët pas ultimatumit të Ruçit Dështimi i raundit të tretë për zgjedhjen e Presidentit ka rritur tensionet në skenën politike të vendit, ndërkohë që is
Lirimi i Haradinajt trondit serbët: Mblidhet urgjent qeveria Fill pas lirimit në Francë të Ramush Haradinajt, i cili po mbahej aty për shkak të një urdhër arresti të Serbisë, qeveri
LSDM: Maqedonia ka nevojë urgjente për qeverinë e re Lidhja Social-demokrate e Maqedonisë, përmes një deklarate për shtyp, ka thënë se Maqedonia ka nevojë urgjente për trans
URGJENTE / Keisi 7-muajshe ka nevojë për të gjithë ne... Një histori që ka nevojë për vëmendjen dhe kontributin e të gjithëve ne. Ilir Hoxholli i nismës “Dhuro Dashuri” bën a
Këshilli i Sigurimit të OKB-së fillon mbledhjen urgjente për sulmin SHBA-ve në Siri (VIDEO) Këshilli i Sigurimit i OKB-së ka filluar mbledhjen urgjente, për të disktuar rreth gjendjes në Siri pas sulmeve ajrore t
Lulzim Basha mbledhje urgjente me aleatët e PD, në fokus kryeministri i qeverisë teknike Sapo ka përfunduar mbledhja e Bashës me aleatët ku mësohet se gjatë këtij takimi është folur për kryeministër të qeveris
PS-LSI, në prag ndarjes? Pas Tahirit, Luan Rama kërkon dalje urgjente për mediat Edhe pse gjendemi shumë pranë zgjedhjeve dhe politika gjendet në krizë për shkak të bojkotit të opozitës, koalicioni qev
Pas shkarkimit të Tahirit, Rama mbledhje urgjente nesër me qeverinë Kryeministri i vendit, Edi Rama do te mbledhë nesër kabinetin qeveritar, pas shkarkimit sot te ministrit te Brendshëm Sa
Mediat maqedonase: MPJ e Shqipërisë, mbledhje urgjente pas deklaratës së Ivanovit Agjencia e Lajmeve maqedonase Makfax shkruan se në Ministrinë e Jashtme të Shqipërisë është zhvilluar një takim urgjent
"Gogoli" Tahiri, Petrit Vasili-deputetëve të LSI-së: Kujdes makinat, policia do ju fusë drogë! Ka arritur kulmin retorika e Lëvizjes Socialiste për Integrim ndaj Partisë Socialiste. Pas një dite të tensionuar, kë
Avioni i Kerryt bën ulje urgjente në Gjeorgji për shkak të një defekti teknik (FOTO LAJM) Avioni me të cilin udhëtonte Sekretari Amerikan i Shtetit, John Kerry, ka bërë ulje në kryeqytetin e Gjeorgjisë, Tbilisi
TENSIONI/ U vra ambasadori, mbledhje urgjente në Moskë Fill pas vrasjes së ambasadorit rus në Ankara, Moska zyrtare ka dalë me një deklaratë duke dënuar aktin, të cilin ajo e
Blushi, Dule, Duka dhe demokratët, bashkë kundër Ramës: Interpelancë urgjente para Vitit të Ri (FOTO LAJM) Ata janë në llogore të ndryshme politike por një kauzë i ka bashkuar në një qendrim të njëjtë. Ben Blushi, Vangjel Dule,
Nëse punoni në kompjuter keni nevojë urgjente për këtë vitaminë Mjektë këshillojn për të gjithë njerëzit të cilët kalojnë orë të tera pune para një kompjuteri kanë nevojë për vitamin A
Kuvendi i Mitrovicës në mbledhje urgjente për urën mbi Ibër Kryesuesi i Kuvendit të Mitrovicës , Baki Imeri, ka njoftuar se të mërkurën do të mbahet një mbledhje urgjente në Kuvend
Totozani: Zgjidhje urgjente për strehimin e banorëve të përmbytur në Bregun e Lumit Avokati i Popullit, Igli Totozani, ishte sot në ambientet e grevës së banorëve të komunitetit romë dhe egjiptian, banesa
Serbët e veriut në mbledhje urgjente për "Trepçën" Projektligji për "Trepçën", i cili do të hidhet sot për votim në Kuvend, ka detyruar palën serbe të zhvillojë një takim
Rama mbledh urgjent qeverinë 2 orë para votimit të 6 ligjeve Kryeministri Rama ka thirrur një mbledhje urgjente të qeverisë mëngjesin e sotëm vetëm dy orë para seancës plenare kur p
Bota është në nevojë urgjente për 69 milionë mësues UNEKSO ka publikuar sot një raport, i cili ka shtuar shqetësimet për të ardhmen e gjeneratave të reja. Pothuajse 69