999 rezultate për

urgjente

Ish-drejtori i policisë ka një kërkesë urgjente për Haradinajn Ish-drejtori i përgjithshëm i Policisë së Kosovës, Behar Selimi, u ka bërë thirrje institucioneve që urgjentisht të gjej
Fillon mbedhja urgjente e Këshillit të Sigurimit me kërkesë të Rusisë Këshilli i Sigurimit i OKB-së është takuar sot në orën 17:00 sipas kohës evropiane me kërkesë të Rusisë, pasi që forcat
Kryeministri: Liberalizimi i vizave, çështje urgjente Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj, ka thënë se liberalizimi i vizave është çështje urgjente. Sipas tij, tash Bash
KRIZA/ Kërcënimet e Erdoganit, kërkohet thirrja urgjente e ambasadores turke në Prishtinë Publicisti Veton Surroi, ka reaguar pas deklaratave të Erdoganit, pasi ky i fundit reagoi ashpër ndaj Ramush Haradinajt,
Ish-kryeministri suedez ka një kërkesë urgjente për Kosovën Ish-kryeministri i Suedisë, njëherësh pjesë e Këshillit të Evropës për Marrëdhënie me Jashtë (ECFR), Karl Bildt, ka thën
Donald Lu nuk shkon tek takimi i Ramës: Kam dicka tjetër urgjente Ambasadori i SHBA-ve në Tiranë, Donald Lu nuk ishte i pranishëm sot në një takim ku kryeministri Edi Rama ka prezantuar
2 netë në dëborë e shi, familja në Elbasan ka nevojë urgjente për ndihmë Një shtëpi është djegur në Bashkinë Elbasan, në fshatin Qarret. Dëmet janë aq të mëdhaja sa shtëpia është bërë e paba
Nevojë urgjente për gjak, shkrimtari i madh shqiptar në gjendje të rëndë Shkrimtari i madh Fatos Kongoli ndodhet në spital në gjendje të rëndë për jetën. Mësohet se në dy muajt e fundit, Kon
I fali golin Barcelonës, kaq mjaftoi që Chelsea të kërkojë shitjen urgjente të tij Gabimi ndaj Barcelonës në Ligën e Kampionëve duket se do t’i kushtojë shtrenjtë Christensenit. Shumica e tifozëve të Che
Ambasada amerkane jep një lajm për vizat Ambasada e SHBA-së në Shkup ka bërë të ditur se shërbimi i tyre për pasaporta dhe viza, si dhe për të gjitha rastet urgj
Festat e fundvitit, rekomandime për qytetarët Në mënyrë të matur të përdoren pije alkoolike që të mos ketë helmime nga alkooli, rrahje dhe aksidente rrugore, rekomand
Rikthehen grimcat pm10, ndotja trefish mbi të lejuarën Niveli i lartë i ndotjes së ajrit po rikthehet përsëri. Stacionet matëse kanë shënuar nivel të lartë të ndotjes Qendër,
Qeveria e Kosovës thërret mbledhje urgjente Kryeministri i Kosovës Ramush Haradinaj ka thirrur mbledhje urgjente të kabinetit të tij, përcjell Albeu.com. Nuk dih
Të hënën nisin protestat, përfundon mbledhja urgjente e PD-së Vetëm pak para minutash ka përfunduar mbaruar mbledhja e kryedemokratit Lulzim Basha me kryetarët e degëve të Partisë De
Këto janë masat urgjente kundër ndotjes në Shkup Nga dje hyrën në fuqi masat urgjente kundër ndotjes së ajrit të cilat dalin nga vendimi nga seanca e 40-të e Qeverisë dh
Shkupi proteston kundër ndotjes së ajrit (FOTO LAJM) Para Qeverisë së Maqedonisë në Shkup, sot është mbajtur një protestë, ku qytetarët kanë kërkuar që institucionet të ndër
OVL-UÇK ka një kërkese urgjente për qeverinë Organizata e Veteranëve të Luftës se Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës sot mban një konferencë për media me anë së cilës do
Mbledhje urgjente tek Kukësi, Gjici nuk ka ndërmend të tolerojë më Presidenti i Kukësit, Safet Gjici, ka mbetur shumë i zhgënjyer nga humbja e djeshme e skuadrës së tij në Korçë. Një ndes
Valverde bën thirrje për futjen urgjente të VAR-it në La Liga Pas Atleticos në ‘Wanda Metropolitano’, radhën për të frenuar Barcelonën e kishte Valencia në ‘Mestalla’, megjithatë bar
Deputeti i PS-së thirrje urgjente ish-zyrtarëve të policisë: Dorëzohuni një orë e më parë! Deputeti i PS Pjerin Ndreu i ka bërë thirrje ish zyrtarëve të Policisë së Vlorës që u shpallën sot në kërkim, pasi mbi