999 rezultate për

urgjente

Urgjente/ Ersilda 2 vjeçare ka nevojë për ne që të jetojë Kjo bebja në foto është Ersilda Lici. Ersilda akoma nuk i ka mbushur dy vjeç, dhe që të mund ta festojë dy vjetorin që ë
Sidrit Bejleri bën deklaratën urgjente: Mos u mashtroni... Ditën e djeshme këngëtari i njohur Sidrit Bejleri me anë të një postimi në facebook ka lajmëruar se dikush ka hapur një
PD njofton protestë urgjente sot Pas vendimit të qeverisë për të zhvilluar sot seancën plenare që u anullua të enjten, ka reaguar Partia demokratike.
Protesta e të enjtes, Basha bën mbledhje urgjente me kryetarët e degëve Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha ka bërë një mbledhje urgjente me kolegjin e kryetarëve të degëve. Sipas
Geci lëshon një thirrje urgjente për liderët e Kosovës: Kështu reagoni ndaj Thaçit Halil Geci, njëri prej shtatë vëllezërve Geci nga Llausha e Skenderajt, u ka bërë apel urgjent krerëve të partive politi
Sëmundja po e tret, Elvis Naçi: Nuk do t’i mbani dot lotët, ta ndihmojmë 19 vjeçarin (VIDEO) “Urgjente! Urgjente! Urgjente! O Zot nuk do t’i mbani dot lotët! Të bëjmë diçka për shëndetin e Aqifit për borxhet dhe t
Mori telefonatën urgjente, polici has surprizën e frikshme Një efektiv policie në Florida është filmuar teksa ka kapur me duar një piton gjigant. Joseph Cabrera, efektivi i dep
Momente krize te Reali, klubi mbledhje urgjente pas humbjes ndaj Sociedadit Lojtarët e Real Madridit janë mbledhur në një takim krize në qendrën stërvitore të klubit, Valdebabas, të hënën, pas hum
Bebe Rexha ka një kërkesë "urgjente" për burrin e ardhshëm (FOTO LAJM) Këngëtarja shqiptare, Bebe Rexha është një nga artistet më të njohur në mbarë botën. Pothuajse çdo këngë e saj është
Shtrenjtimi i karburanteve, mbledhje urgjente e Autoritetit të Konkurrencës Kryetari i Autoritetit Kosovar të Konkurrencës, Valon Prestreshi, ka bërë të ditur se ka nisur mbledhja e AKK-së për të
Shpendi i bashkohet Haradinajt, si reagon Kurti për dialogun Pas miratimit të Rezolutës për dialog nga Kuvendi i Kosovës, ka reaguar i pari i LVV-së, Albin Kurti. Kreu i Lëvizjes
Kryemadhi deklaratë urgjente, dy amendamentet që përmbushin 8 kërkesat e studentëve Në një dalje urgjente për mediet, gjatë mëngjesit të së mërkurës, kryetarja e LSI-së paraqiti dy propozime për amendimin
Takaj zbarkon në Korçë, mbledhje urgjente me skuadrën Ardjan Takaj ka udhëtuar me urgjencë dje drejt Korçës. Presidenti ka thërritur lojtarët në ambientet e stadiumit ku ka z
Disfata ndaj Teutës, Shehi mbledhje urgjente me skuadrën Humbja e së shtunës kundër Teutës ka qenë me të vërtetë një goditje e rëndë për bardhekuqtë që për herë të parë këtë sez
Gjermania nevojë urgjente për infermierë, financon shkollimin e tyre në Ballkan Joana Bocaj është 25 vjeçe. Ajo ka tre vjet që punon si infermiere në qytetin e Vlorës. Nëse gjërat shkojnë sipas planev
SHBA thërret mbledhje urgjente në OKB lidhur me sanksionet ndaj Koresë veriore Shtetet e Bashkuara kanë thirrur një mbledhje urgjente në Këshillin për Siguri të Kombeve të Bashkuara, më 17 shtator, p
Qeveria Haradinaj nuk e ka urgjente ta korrigjojë kufirin me Malin e Zi Çështja e korrigjimit të kufirit me Malin e Zi nuk është urgjente për Qeverinë e Kosovës, ndonëse Komisioni Shtetërore p
Ora kur ndërroi jetë Demaçi, detaje për ceremoninë Veprimtari i çështjes kombëtare, dhe ish i burgosuri politik, Adem Demaçi, ka ndërruar jetë gjatë ditës së sotme. Cer
Serbia, Maqedonia, Bosnja dhe Mali i Zi bashkohen kundër Kosovës Ministrat e obliguar për tregti, bujqësi dhe ekonomi nga katër shtete të Ballkanit, do të kenë të mërkurën në Beograd mb
Presidenti i Real Madridit mbledhje urgjente me agjentin e Ronaldos Presidenti i klubit të Real Madridit ka bërë një mbledhje urgjente me agjentin e Ronaldos, Jorge Mendes për të diskutuar