999 rezultate për

urgjente

Shqipëria e fundit në Evropë për numrin e testimeve ndaj koronavirusit, Meta thirrje urgjente Presidenti Ilir Meta ka sqaruar në Facebook se Shqipëria është vendi i fundit në Europë, për nga numri i testimeve të kr
Konferenca urgjente e PDK-së, kjo është arsyeja Partia Demokratike e Kosovës (PDK) do të mbajë sot konferencë për media, raporton GazetaBlic. Sipas njoftimit, konfer
Basha ngre alarmin: Sipërmarrësit e vegjël kan nevojë për ndihmë urgjente Kryedemokrati Lulzim Basha, është shprehur se biznesi i vogël është më i prekuri nga kriza ekonomike, dhe për përmirësim
Zhdukja e tre të rinjve, Veliu mbledhje urgjente me drejtuesit e policisë në Shkodër Shkodra është një ndër qytetet më problematike në vend, për shkak të ngjarjeve të pazbardhura kriminale në këtë qytet ve
Drejtëpërdrejtë/ Marrëveshja në Uashington, Thaçi në konferencë urgjente me mediat Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi ka njoftuar se do të dalë ditën e sotme në një konferencë për mediat, posaçërisht për
SHBA bën zbulimin e rëndësishëm për COVID-19, Trump në konferencë urgjente Shtëpia e Bardhë tha se Presidenti Donald Trump do të njoftojë të dielën në mbrëmje një “zbulim tejet të rëndësishëm që
Tension në Mesdhe! Turqia ngriti avionët me raketa, Mitsotakis vizitë urgjente tek baza ajrore Ndërkohë që Turqia njoftoi mbajtjen në ajër për 24 orë të 8 avionëve të pajisur me raketa gati për të qëlluar, kryeminst
Xhaferaj: Bashkia Durrës, mbledhje urgjente pas vizitës së Bashës në Manzë (FOTO LAJM) "Tërmeti ishte një fatkeqësi, por fakti se me qindra qytetarë vazhdojnë të ndjejnë pasojat është një zgjedhje e qeverisë
Meta thirrje urgjente qeverisë, çfarë e shqetëson këtë herë Presidenti i vendit Ilir Meta, ditën e sotme i ka bërë thirrje qeverisë për të hedhur sytë nga biznesi i vogël, ku si pa
Opozita kërkon mbledhje urgjente: Të ndalen menjëherë ndryshimet Kushtetuese Përfaqësuesit e opozitës Oerd Bylykbashi dhe Petrit Vasili i kanë kërkuar Damian Gjiknurit mbledhjen e Këshillit Politik
Plas te Barcelona, mbledhje urgjente me tone të larta, shkak bëhet Messi Imazhet flasin qartë. I ka publikuar “El Partidazo de Movistar”. Në një prej pushimeve të ndeshjes Selta VigoBarcelona,
Hoti: Liberalizimi i vizave mbetet një nga çështjet më urgjente Kryeministri i Kosovës, Avdullah Hoti gjatë takimit të tij me kryetaren e Komisionit Evropian, Ursula von der Leyen ka n
CRCA thirrje urgjente Ramës: Shkarko Veliun, ka thyer 4 ligje (VIDEO) Qendra për Mbrojtjen e të Drejtave të Fëmijëve në Shqipëri, CRCA, i ka bërë thirrje Kryeministrit Edi Rama të shkarkojë
Meta konferencë urgjente për mediat Presidenti Ilir Meta ka lajmëruar se do të mbajë një konferencë për mediat sot në orën 13:15. Ende nuk dihet se cila do
Lëvizje të reja tek trualli, thirret protestë urgjente në Tiranë Pavarësisht se nuk pritej, Aleanca për Teatrin ka thirrur në protestë pasditën e sotme qytetarët. Arsyeja për këtë pr
Shembja e Teatrit Kombëtar, Basha mbledhje urgjente në selinë e PD-së Kryedemokrati Lulzim Basha i është bashkuar aktivistëve të Aleancës për Mbrojtjen e Teatrit i cili u shemb rreth orës 05
Thaçi në Samitin e Zagrebit kërkon liberalizimin e vizave Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi, ka thënë se në Samitin e Zagrebit ka përsëritur nevojën urgjente për liberalizim të
"Për asnjë arsye urgjente", Ivanka Trump thyen karantinën (FOTO LAJM) Vajza e presidentit amerikan Donald Trump, Ivanka, dhe bashkëshorti i saj Jared, janë larguar nga shtëpia e tyre në Uash
Koronavirusi i vë "drynin" gjykatave deri në 22 prill, çfarë do të bëhet me çështjet urgjente Duke marrë parasysh gjendjen aktuale që ka shkaktuar edhe në vendin tonë koronavirusi, KLGJ mori vendimin për të pezullu
Meta thirrje urgjente autoriteteve: Lejojini shqiptarët të hynë në vendin e tyre Dhjetëra shqiptarë janë aktualisht të bllokuar në pikën kufitare mes Shqipërisë dhe Greqisë pasi policia shqiptare nuk i