999 rezultate për

uragani

Uragani Florence, meteorologu largohet LIVE nga studioja (VIDEO) Uragani Florence ka prekur tokë në brigjet lindore amerikane, i shoqëruar me erëra të forta dhe shira të rrëmbyeshëm, dh
Uragani Florence "prek" tokën Uragani Florence ka prekur tokë në brigjet lindore amerikane, i shoqëruar me erëra të forta dhe shira të rrëmbyeshëm, dh
PO NDODH/ Uragani Florence godet me tërë forcën Bregdetin e Karolinës (VIDEO) Bregdeti i Karolinës në Shtetet e Bashkuara të Amerikës nw kwto momente me plot fuqi nga uragani Florence. Florence ë
SHBA sfidon uraganin e tmerrshëm që pritet të shkatërrojë Karolinën e Jugut (VIDEO) Ky është momenti i pabesueshëm kur një aeroplan hyn pothuajse brenda Uraganit Florence. Videoja u lëshua nga Divizion
Amerikanët do të trembin uraganin me breshëri armësh Në shtatorin e vitit të kaluar, një numër i pafundmë postimesh në rrjetet sociale tregonin shtetas amerikanë të cilët do
Uragani tmerron SHBA-të, 1 milion banorë do të zhvendosen Ditët e ardhshme pjesa jugore e SHBA-së do të preket nga uragani i frikshëm Florence dhe si pasojë pritet të evakohohen
Mos bëni plane për të shkuar në Hawaii Hawaii është goditur nga një stuhi e fortë erërash dhe shi me rrebeshe pasi uragani Lane ka goditur shtetin amerikan, du
Nis uragani shqiptar tek Zvicra, kërkohet goli me çdo kusht Zvicra ka nisur me vrull ndeshjen kundër Suedisë duke synuar të shënojnë sa më shpejt. Deri më tani, kur është luajtu
Nis uragani francez, çfarë po ndodh në ndeshjen me Australinë (VIDEO) Ndeshja midis Frances dhe Australisë sapo ka nisur në "Kazan Stadium". Francezët kanë nisur më vrullshëm këtë sfidë
Uragani Vjollca nuk ka të ndalur, Luana tund rrjetin sërish (VIDEO) Luana Vjollca shquhet për linjat bombastike trupore, të cilat nuk ngurron t'i ekspozojë në paraqitjet publike. Ajo është
Ky është celulari më i kërkuar në Google për vitin 2017 Domeni më i njohur i internetit publikoi bilancin e vet për vitin 2017, temat më të njohura janë uragani Irma e ndjekur
Kjo është fjala më e klikuar në Google për vitin 2017 Uragani Irma ishte fjala më e kërkuar për vitin 2017 si në Shtetet e Bashkuara të Amerikës ashtu edhe në nivelin global,
Pamje tmerri, shihni çfarë ka mbetur pas "uraganit" të mbrëmshëm (FOTO&VIDEO) Shqipëria gjendet nën ujë dhe dhjetra banorë kërkojnë të evakuohen për shkak të reshjeve të shiut të cilat sa vijnë e sh
Banorët po braktisin Porto Rikon e shkatërruar nga uragani Në një kohë që ka kaluar pak kohë nga uragani Maria që goditi Porto Rikon banorët nga ky vend i shkatërruar, po shqyrtoj
Pas “Ophelias”, uragani i radhës i drejtohet Atlantikut Para disa ditësh, ishujt irlandezë dhe britanikë u goditën nga stuhia ‘Ophelia’ por tani është nën shënjestrën e një ur
E frikshme, uragani Ophelia nxjerr një skelet njeriu në breg të detit (FOTO LAJM) Uragani Ophelia ka zbuluar një skelet të lashtë njerëzor i cili kishte disa pjesë të lëkurës akoma të paprekur pasi urag
Zombit po vijnë! Uragani Ophelia sjell "apokalipsin" në Londër (FOTO LAJM) Fenomeni i çuditshëm 'qielli i Marsit' i shkaktuar nga Uragani Ophelia i bindi disa përdorues të Twitter se apokalipsi p
Portugalia dhe Spanja nën pushtetin e flakëve, 30 viktima Të paktën 30 persona kanë humbur jetën si pasojë e flakëve që kanë përfshirë Portugalinë dhe një pjesë të Spanjës. Si
NASA sjell pamje të frikshme nga uragani “Ophelia” në hapësirë (VIDEO) Uragani “Ophelia” ka goditur Irlandën dhe ishujt Britanik. Deri tani mediat lokale raportojnë se si pasojë e uraganit të
Bilanc tragjik nga uragani "Ophelia", dy të vdekur dhe qindra të tjerë kanë mbetur pa shtëpi (FOTO LAJM) Uragani Ophelia u tregua një forcë vdekjeprurëse sot në Irlandë pasi rreth 120 mijë shtëpi u shkatërruan , dy përsona hu