999 rezultate për

unitedi

Juventus hidhet në sulm, ofron 65 mln £ për talentin e Unitedit Juventus po formon një ekip që të sundojë në çdo kompeticion që do të marrë pjesë. Ata po planifikojnë që të të ndër
Cantona: Unitedi duhet të kishte Guardiolën trajner jo Mourinhon Edhe pse e kishte mjaft të vështirë, legjenda e Manchester Unitedit, Eric Cantona, e ka pranuar se rivalët e ish-klubit
Legjenda e United lavdëron Cityn Legjenda e skuadrës së Manchester United, Eric Cantona ka theksuar se rivalët e Cityt zhvillojnë lojën më të bukur në An
Mbrojtësi anglez afër rinovimit me Unitedin Luke Shaw është në bisedime me Manchester Unitedin për të nënshkruar një kontratë të re. Kontrata e mbrojtësit të maj
​Pronarët e Manchester Unitedit nuk duan të shesin klubin Pas raportimeve se princi arab, Mohammad bin Salman, dëshiron ta blejë Manchester Unitedin, tani raportohet nga Sky Spor
Princi i Arabisë Saudite kërkon të blejë Unitedin Princi i Arabisë Saudite, Mohammad bin Salman, i cili vlen 964 miliardë euro, është duke planifikuar ta blejë Manchester
Shënoi ndaj Newcastle, goli i Martialit i kushtoi 8 milionë euro Unitedit Manchester United ishte duke kaluar një moment jo të mirë dhe rezultatet zhgënjyese deri më tani e kishin rrezikuar shum
Shifra marramendëse, shikoni sa paguan Unitedit për akomodimin e Mourinhos (FOTO LAJM) Jose Mourinho duket se po i kushton shumë klubit anglez, Manchester Unitedit. Përveç pagës së tij, ai jeton në “Hotel Lo
Zidane te Unitedit ? Agjenti i francezit sqaron gjithçka Agjenti i Zinedine Zidanit, Alain Migliaccio, ka bërë të ditur se ish-trajneri i Real Madridit nuk ka dëshirë të punojë
Dëmtohet përsëri mbrojtësi i Manchester Unitedit Luke Shaw ka pësuar edhe një lëndim tjetër dhe mund të mungojë në ndeshjet e Kombëtares së Anglisë kundër Kroacisë dhe S
Neymar fton Pogban te PSG Ylli i Paris Saint-Germain, Neymar po i kërkon Paul Pogbas të lë Manchester Unitedin që të transferohet te PSG. E ar
​UEFA hapë procedurë disiplinore ndaj Manchester Unitedit UEFA ka hapur procedurë disiplinore ndaj Manchester Unitedi, pasi që klubi anglez erdhi me vonesë në stadium për ndeshje
Nuk ka fitues, Unitedi dhe Valencia ndajnë pikët (VIDEO) Manchester United i Jose Mourinhos ka barazuar pa gola me Valencian në "Old Trafford". "Djajtë e Kuq" pothuajse asnjë
Unitedi nuk ka humbur që nga ky vit ne Champions ne Old Trafford Manchester United do të luaj sonte kundër Valencias në "Old Trafford", ndeshje e vlefshme për raundin e dytë në UEFA Cha
Mourinho largohet nga Unitedit dhe rikthehet te Interi Jose Mourinho nuk po kalon nëj periudhë të mirë te skuadra e Manchester United dhe së fundmi është folur për një largim
Eliminim shokues, Lampard mposht Unitedin e Mourinhos (VIDEO) Manchester United ka pësuar një eliminim shokues sonte në Carabao Cup ndaj Derby. Skuadra e Jose Mourinhos pritej që
Salah injoron legjendën e Manchester Unitedit (VIDEO) Mohamed Salah ka refuzuar të intervistohet nga legjenda e Manchester Unitedit, Gary Neville, dhe nga prezantuesja e Sky
Ish-trajneri i Unitedit: Liverpooli nuk e fiton Premier Leaguen Ish-trajneri i Manchester Unitedit, David Moyes, beson se Liverpooli nuk është mjaftueshëm i mirë për ta fituar titullin
Unitedit ngec në shtëpi, barazon kundër Wolvesit (VIDEO) Manchester United ka barazuar 1-1 me Wolves në "Old Trafford", ndeshje e vlefshme për javën e 6 të Premier Leagues.
Wolves befason Manchester Unitedin (VIDEO) Wolves ka barazuar rezultatin ndaj Manchester United në "Old Trafford". Ai që ka shënuar është mesfushori portigez,