999 rezultate për

unitedi

Shaqiri i pandalshëm, shënon golin e dytë personal ndaj Unitedit (VIDEO) Liverpooli ka shënuar edhe golin e tretë ndaj Manchester United në "Anfield Road". Ai që ka shënuar është përsëri Xh
Super Shaqiri, Liverpool kalon përsëri në avantazh ndaj Unitedit (VIDEO) Liverpool ka kaluar përsëri në avantazh ndaj Manchester Unitedit në "Anfield Road". Ai që ka shënuar është sulmuesi
Zyrtare: Smalling rinovon kontratën me Unitedin Chris Smalling ka nënshkruar kontratë të re me Manchester Unitedin deri në verën e vitit 2022. Njoftimi për rinovimin
Valencia dyfishon rezultatin ndaj Manchester Unitedit (VIDEO) Valencia ka shënuar edhe golin e dytë ndaj Manchester United në "Mestalla". Është një autogol nga mbrojtësi anglez,
Mourinho tregon dashurinë e tij për Unitedin Trajneri i Manchester Unitedit, Jose Mourinho, i ka kundërshtuar spekulimet se ai dëshiron të largohet nga klubi anglez,
Chelsea rivalizon Manchester Unitedin për Koulibalyn Chelsea dhe Manchester United janë në një betejë për mbrojtësin e Napolit Kalidou Koulibaly. Të dyja klubet angleze d
"E urrej ende Manchester Unitedin" Dy herë tentoi Sir Alex Ferguson ta transferonte bomberin legjendar të Premier Leagues dhe po kaq herë ai i refuzoi. Ala
Muastafi flet për golin që shënoi ndaj Manchester Unitedit Shkodran Mustafi, mbrojtësi shqiptar i Arsenalit, shënoi golin e parë në barazimin 2:2 mes Manchester Unitedit dhe Arse
Nuk ka fitues, Unitedit dhe Arsenali ndajnë pikët (VIDEO) Manchester United ka pasur fat në ndeshjen e sotme kundër Arsenal pasi që barazoi në dy raste, në njërin prej të cilëve
Special One: Unitedit nuk i duhet një mrekulli Trajneri portugez i Manchester Unitedit, Jose Mourinho, i ka kundërshtuar deklaratat e tij para një javë, tani duke thën
Unitedit barazon rezultatin ndaj Southampton (VIDEO) Manchester United ka barazuar rezultatin ndaj Southmpton në "St. Mary's Stadium". Ai që ka shënuar është mesfushori
Southampton befason Unitedin Southampton ka kaluar në avantah ndaj Manchester United në "St. Mary's Stadium". Ai që ka shënuar është futbollisti
Pakënaqësi te Unitedit, futbollisti më i paguar i ekipit drejt largimit Mosgrumbullimi i Alexis Sanchez nga Jose Mourinho për sfidën e Championsit ku Unitedi mati forcat me modestët e Young Bo
Ish-sulmuesi anglez kritikon ashpër Manchester Unitedin Ish-sulmuesi i Manchester Unitedit, Michael Owen, ka kritikuar ish-klubin e tij gjatë viteve të fundin. Madje, ish-sulmu
Fellaini i jep kualifikim Unitedit në fazën tjetër të Championsit (VIDEO) Goli i Mario Fellaini në minutat shtesë të ndeshjes kundër kampionit të Zvicrës Young Boys, dhe i ka siguruar skuadrës n
Unitedit i bashkohet Realit dhe PSG për mesfushorin e Chelseat N’Golo Kante ka përfunduar në listën e dëshirave të rivalit të Chelseat, Manchester Unitedit. Trajneri i Djajve të Ku
Gjigandët evropianë pas sulmuesit të Unitedit Sulmuesi i Manchester Unitedit, Alexis Sanchez, është në radarin e katër klubeve të mëdha evropiane. Kiliani nuk po a
Napoli refuzon ofertën e çmendur të Unitedit për Koulibalyn Skuadra e Manchester United prej kohësh është vendosur në kërkim të një mbrojtësi qendre dhe emri që është përmendur së
Ish-mbrojtësi serb "kërcënon" Mourinhon Ish-qendërmbrojtësi serb i Manchester Unitedit, Nemanja Vidic, së funmdi ka shprehur një dëshirë të madhe për tu rikthye
Manchester City vulos fitoren ndaj Unitedit (VIDEO) Manchester City ka shënuar edhe golin e tretë ndaj Unitedit në "Etihad Stadium". Ai që ka shënuar është mesfushori,