999 rezultate për

unitedi

Juventus interesohet për sulmuesin e Unitedit Sulmuesi belg, Romelu Lukaku është kritikuar shumë për performancat e tij te Manchester United. Belgu nuk po kalon m
Barcelona rivalizon Realin për talentin e Unitedit Barcelona po tenton që të mposht Real Madridin në garë për të transferuar ylli e Manchester Unitedin, Marcus Rashford.
Pochettino flet për thashemet që e lidhin atë me Unitedin Mauricio Pochettino insiston se Tottenhami duhet të fokusohet pavarësisht spekulimeve që e lidhin atë me Manchester Unit
Schmeichel: Pogba nuk është më i madh se Manchester Unitedit Ish-portieri legjendar i Manchester Unitedi, Peter Schmeichel, ka thënë se Paul Pogba nuk e ka fituar “luftë” ndaj Jose
Pogba ndryshon mendim për Mourinhon: Më bëri person më të mirë dhe për këtë e falënderoj Mesfushori i Manchester Unitedit, Paul Pogba, e ka falënderuar ish-trajnerin tij Jose Mourinhon, për shkak se i ka ndih
Solskjaer debuton me fitoren, United shkatërron Cardiffin (VIDEO) Siç duket shkarkimi i Jose Mourinhos nga posti i trajnerit e ka pasur ndikimin e vet të menjëhershëm, pasi Manchester Un
Unitedit kalon në avantazh ndaj Cardiffit (VIDEO) Manchester United ka kaluar në avantazh ndaj Cardiff në "Cardiff City Stadium". Ai që ka shënuar është sulmuesi i ta
​Zidane shqyrton ofertën e Manchester Unitedit Ish-trajneri i Real Madridit, Zinedine Zidane, është duke shqyrtuar mundësinë për ta pranuar ofertën e Manchester United
Neymar flet për shkarkimin e Mourinho-s Shkarkimi Jose Mourinho-s ka bërë mjaft buje aq sa edhe sot pas dy ditësh vijon të mbetet temë kryesore. Për shkarkimin
Solskjaer flet për herë të parë si trajner i Manchester Unitedit Manchester Unitedi emëroi Ole Gunnar Solskjaer në vend të Jose Mourinhos, por tekniku norvegjez do të jetë trajner i për
Neymar flet për përballjen kundër Unitedit në Champions League Pasi u përballë me probleme të ndryshme gjatë 2018-es, sulmuesi i Paris Saint-Gremain insiston se tani ai është kthyer n
Unitedit pritet të gjobisë Pogban për shkak të postimit tallës ndaj Mourinhos (FOTO LAJM) Drejtuesit e Manchester Unitedit do të gjobisin yllin e skuadrës, Paul Pogban, pasi që e konsiderojnë të pasjellshme fot
Pas shkarkimit të Mourinhos rritet vlera e Manchester United Manchester Unitedit përfitoi nga shkarkimi i Jose Mourinho nga pozita e trajnerit të klubit, përkundër që u detyrua t’ia
Gerrard: Mourinho, trajneri më i mirë i Unitedit që prej Fergusonit Ish-mesfushori legjendar i Liverpoolit e tani trajner i Rangers, Steven Gerrard, i ka dalë në mbrojtje Jose Mourinhos, i
Shikoni sa ka shpenzuar Mourinho gjatë qëndrimit te Unitedit Shpenzime të çmendura nga ana e Mourinhos vetëm për akomodimin e tij në Manchester United, shkruan Albeu.com. Drejtu
Unitedit shkarkoi Mourinhon, Neville i del në mbrojtje portugezit Ish-lojtari i Manchester Unitedit, Gerry Neville beson se shkarkimi i menaxherit Jose Mourinho ishte rezultat i një inve
Deklarata e Man. United që përzuri Mourinho-n (FOTO LAJM) Manchester Unitedi e ka shkarkuar Jose Mourinhon nga posti i trajnerit pas dy viteve e gjysmë në krye të klubit dhe i ka
Unitedin e pret ferri, këto janë supersfidat që do të luaj skuadra e Mourinhos Sot, në Nyon të Zvicrës, u mbajt shorti i 1/8 të finales së Ligës së Kampionëve dhe një nga ndeshjet më interesante të k
Van Dijk me fjalë të mëdha për Shaqirin Liverpooli arriti një fitore fantastike ditën e djeshme ndaj Manchester United me rezultatin 3-1 në "Anfield Road".
Kjo është nota e Shaqirit pas dy golave të shënuar ndaj Unitedit (FOTO LAJM) Liverpooli arriti një fitore fantastike sot ndaj Manchester United me rezultatin 3-1 në "Anfield Road". Heroi i kësa