999 rezultate për

unitedi

Gigi Buffon zbulon pikën e dobët të PSG para ndeshjes me Unitedin Gigi Buffon ka zbuluar pikën e dobët të PSG-së para përballjes me Manchester United në Champions League. Portieri ita
Bayern dhe Juventus duan portierin e talentuar të Unitedit Juventus dhe Bayern Munich kanë shprehur interes për portierin e talentuar të Manchester United, Dean Henderson. 21-
"Pogba është lideri i Manchester United" Trajneri i Leicester Cityt, Claude Puel, beson se mesfushori francez, Paul Pogba, është arsyeja kryesore për ringjalljen
Kylian Mbappe flet për ndeshjen kundër Manchester United Kylian Mbappe nuk është i brengosur për përballjen me Manchester Unitedin në Champions League pas humbjes së parë këtë e
Futbollisti i Manchester United konfirmon të ardhmen e tij Anthony Martial pritet të nënshkruajë kontratë pesëvjeçare e gjysmë me Manchester Unitedin para kësaj fundjave, sipas Sk
Burnley shokon Manchester Unitedin (VIDEO) Burnley ka befasuar Manchester Unitedin në "Old Trafford". Miqtë kanë kaluar në avantazh ndaj Djajve të Kuq me anë t
Futbollisti i Manchester United konfirmon të ardhmen Andreas Pereira nuk do të largohet nga Manchester Unitedi në janar, përkundër faktit se nuk zë dot vend në formacionin e
Manchester United i Solsjaker i jashtëzakonshëm, mposht Arsenalin dhe kalon në fazën e 1/8-ave (VIDEO) Sukseset e Manchester Unitedit nuk kanë të ndalur dhe që kur drejtimin e skuadrës e mori norvegjezi Ole Gunnar Solskjaer
Unitedit i Solskjaerit nuk ndalet, mposht Brightonin në shtëpi (VIDEO) Manchester Unitedi ka marrë një fitore të rëndësishme sot kundër Brighton me rezultatin 2-1 në "Old Trafford". Paul P
Gruaja e Carrascos zbulon interesimin e Unitedit për 25-vjeçarin Sulmuesi anësor belg, Yannick Carrasco ka përfunduar në radarin e skuadrës së madhe angleze, Manchester Unitedit. Sip
Legjenda e United: Solskjaer mund ta arrijë kulmin e karrierës së tij me Djajtë e Kuq Ish-mbrojtësi anësor legjendar i Manchester Unitedit, Gary Neville, beson se Ole Gunnar Solskjaer mund ta arrijë kulmin
Guardiola i thur eluzhe trajnerit të Manchester Unitedit Trajneri i Manchester Cityt, Pep Guardiola, ka lavdëruar trajnerin e ri të Manchester Unitedit, Ole Gunnar Solskjaerin,
Portieri i Unitedit: Solskjaer ka kthyer lumturinë në klub Ende pa u bërë një muaj që nga emërimi i Ole Gunnar Solskjaerit në pozitën e trajnerit të Manchester Unitedit, portieri
Barcelona reagon pas lajmeve se Coutinho do të transferohet te Unitedit Drejtori për marrëdhënie sportive, Guillermo Amor, ka reaguar ndaj lajmeve se Philippe Coutinho do të transferohet në Ma
Unitedi pas mbrojtësit të Romës Manchester Unitedi është gati t’i paguaj 35 milionë euro për mbrojtësin e Romës, Kostas Manolas. Trajneri i ri i “Djajv
Ringjallja e Man Unitedit pas shkarkimit të Mourinhos: Çfarë ka ndryshuar? Që kur Manchester Unitedi i ndau rrugët me Jose Mourinhos dhe ia dha pozitën e tij përkohësisht Ole Gunnar Solskjaerit,
Fergusonit i vjen buzëqeshja për rezultatet e Unitedit Manchester United e ka rigjetur veten nën drejtimin e Ole Gunnar Solskajer. Djajtë e Kuq morën fitoren e tretë radhaz
Unitedit "poker" ndaj Bournemouth (VIDEO) Manchester United ka shënuar edhe golin e katërt ndaj Bournemouth në "Old Trafford". Autori i golit është sulmuesi b
Manchester United shënjestron mbrojtësin e Romës Mbrojtësi i Romës, Kostas Manolas është kthyer në radarin e Manchester Unitedit. Sipas "Tuttomercatoweb" disa prej vë
Ky është njeriu i cili solli Solskjaerin në drejtimin e Unitedit Ka qenë legjenda e Manchester United, Sir Alex Ferguson, personi që ka ndërmjetësuar marrëveshjen për rikthimin e bujshë