999 rezultate për

unitedi

Gjiganti i Premier League i hyn garës pë yllin e Kosovës Pas interesimit të Tottenhamit për sulmuesin e Kombëtares së Kosovës dhe Fenerbahces, Vedat Muriqin, edhe Manchester Uni
Nuk shkoi në stërvitje, Lukakun e gjen belaja tani me klubin Mungesa në seancën stërvitore të radhës do t'i kushtojë shumë Lukakut sipas BBC, e cila konfirmoi se lojtari do të gjobi
Me Dybala-n në sulm, zbulohet formacioni i frikshëm i Manchester United (FOTO LAJM) "The Sun" ka zbuluar se Juventus i ka ofruar Manchester Unitedit Mario Mandzukicin dhe Paulo Dybalan në ofertën për Rome
Mbani frymën, tifozja e Manchester United "shpërthen" në rrjetet sociale (FOTO LAJM) Ditëve të fundit, Manchester United ka filluar të mendojë më seriozisht për përforcimet verore para mbylljes së afatit k
E konfirmon Paratici: Duam Pogbanë Drejtori sportiv i Juventusit, Fabio Paratici, ka thënë se klubi bardhezi e "dashuron" Paul Pogban, duke i nxitur edhe m
Zyrtare: "Perla" e Messit përballë Liverpool zgjidhet goli më i bukur në Champions (FOTO & VIDEO) Goli i Lionel Messit nga gjuajtja e lirë kundër Liverpoolit është votuar si goli më i mirë i këtij edicioni të Ligës së
Manchester United ëndërron Salah E përditshmja spanjolle, AS, e ka tronditur botën e futbollit në Angli me pretendimet se Manchester Unitedi është i inte
Icardi thuajse i larguar, Interi arrinë akord me Lukakun Interi ka arritur marrëveshje me Romelu Lukakun për kontratë pesëvjeçare me pagë vjetore 7.5 milionë euro, por për ta fi
United e do më çdo kusht mbrojtësin e Napolit, por duhet të hapë thesin Manchester Unitedi e ka bërë Kalidou Koulibalyn e Napolit, objektivin e tyre primar të transferimeve, por do të duhet të
Messi: Këta jemi ne, spektakolarë Lionel Messi e quajtur spektakolare skuadrën e Barcelonës, pas triumfit ndaj Manchester Unitedit dhe arritjes në çerekfi
Dridhet “Camp Now”, Rashford përkëdhel traversën në minutën e parë (VIDEO) Manchester Unitedi ka qenë shumë pranë të kalojë në epërsi kundër Barcelonës, në ndeshjen e kthimit çerekfinale në Ligën
Mourinho: Ky mesfushor i United ishte si një qen i çmendur përballë Barcelonës Jose Mourinho nuk mbeti i mahnitur nga paraqitja e Barcelonës në ndeshjen e së mërkurës kundër Manchester Unitedit, në k
Simulimi qesharak i Jordi Alba-s në Champions (VIDEO) Jordi Alba ishte njëri ndër lojtarët më të mirë në ndeshjen mes Barcelonës dhe Manchester Unitedit, megjithatë një momen
Tifozët e Manchester United i bëjnë Messit surprizën e keqe (VIDEO) Tifozët e Manchester United kujtuan ish-yllin e tyre dhe rivalin e vjetër të Lionel Messit, Cristiano Ronaldon, pasi lën
Ky është super goli i Rooney-t që po çmend rrjetin (VIDEO) Wayne Rooney ka ofruar shumë momente magjike që prej transferimit të tij në MLS verën e kaluar, por ajo që ai bëri të di
Granit Xhaka është i dashuruar me Arsenalin Xhaka ka reaguar në rrjetet sociale pas fitores së madhe të Arsenalit kundër Manchester Unitedit. Granit Xhaka ka shk
De Gea mund të bëhet lojtari më i paguar në Premier League Siç raporton Daily Mirror, portieri i Manchester Unitedit, David De Gea, mund të bëhet futbollisti më i paguar në Premie
Alex Ferguson merr drejtimin e Manchester United Manchester Unitedi e ka konfirmuar se Sir Alex Fergusoni do të kthehet në rolin e trajnerit të klubit më 26 maj të këtij
Martial frikëson tifozët e Manchester Unitedit me këtë postim në Twitter Ylli francez, Anthony Martial, i ka frikësuar tifozët e Manchester Unitedit me postimin e tij të fundit, të cilët kishin
United apo PSG? Ibrahimovic tregon se cila skuadër është favorite Zlatan Ibrahimovic beson se Paris Saint Germain janë lehtësisht favoritë për të mundur Manchester Unitedin në Champions