999 rezultate për

unitedi

Transferimi i Fernandesit te United po hetohet nga FIFA Transferimi i Bruno Fernandesit te Manchester Unitedi është duke u hetuar nga FIFA, pasi ish-klubi i mesfushorit portuge
Marrëveshje po, nënshkrim ende jo, Solskjaer vazhdon të ëndërrojë për Sanchon Trajneri i Manchester Unitedit, Ole Gunnar Solskjaer po ëndërron të nënshkruajë me sulmuesin e Borussia Dortmundit, Jado
Ronaldo bënte gjëra që nuk dëshironte te United, ai i sfidonte trajnerët për ta mësuar më shumë Manchester Unitedi është dashur ta shndërronte Cristiano Ronaldon në një lojtar ekipor, në mënyrë që ta shfrytëzonte pot
Ferdinand këshillon United: Transfero Kane dhe Sanchon Manchester Unitedi duhet të paguajë çfarëdo që të ketë nevojë për t’i transferuar dy futbollistët e talentuar anglezë, H
Mendes tregon si Ferguson e afroi CR7 te Manchester United Arsyeja kryesore e transferimit të Ronaldos në Old Trafford ishte pikërisht Ferguson dhe këtë e ka zbuluar agjenti i po
Klubet e Premier League bashkojnë forcat në kohë koronavirusi dhe i kërkojnë UEFA-s të dënojë City-n Një numër i klubeve të Premierligës i kanë bashkuar forcat për t’u siguruar që Manchester City nuk do të lejohet të marr
Pritet të largohet, Manchester United i ul çmimin Pogbas Manchester Unitedi ka vendosur t’ia ulë çmimin mesfushorit të vet francez, Paul Pogbas, i cili pritet të largohet nga kl
Pas Lukakut, Interi synon të transferojë edhe sulmuesin tjetër të United Interi raportohet se është duke e monitoruar yllin e Manchester Unitedit, Anthony Martial, dhe atë të Arsenalit, Pierre-
Ylli më i ri i United shpallet lojtari i muajit në Premier League Bruno Fernandes e ka nisur në mënyrë të mrekullueshme jetën e re në Manchester United, duke u zgjedhur Lojtari i Muajit
Emre Can: Kam refuzuar 3 klube angleze, ndër to edhe Manchester Unitedin Emre Can i është bashkuar Borussia Dortmund-it në afatin kalimtar të janarit nga Juventus-i. Mesfushori gjerman është
Penalltia në favor të Juves, Salvini shpërthen ndaj arbitrit: Përse nuk doli me fanelën Juventusit ?! Erling Haaland ka zbuluar arsyen e vërtetë pse nuk i është bashkuar skuadrës së Manchester United. Anëtari i Borussia
Koronavirusi, Manchester United nuk e lejon Ighalon të shkojë në stërvitje Blerja më e re e Manchester United ende nuk ka nisur të stërvitet normalishtme grupin. Ighalo po stërvitet i veçaur si m
E konfirmon Solskjaer: Ighalo do të debutojë ndaj Chelsea Solskjaer në konferëncën e fundit për shtyp ka konfirmuar se blerja më e re, Inghalo do të debutojë në derbin ndaj Chels
Telenovela "Fernandes" merr fund, portugezi drejt Anglisë Bruno Fernandes është lojtari për të cilin Mancheter Unites ka berë të pamundur për ta sjellë në "Old Trafford". Për
"Luftë" për Edison Cavanin edhe Man United interesohet për uruguajanin Manchester Unitedi është duke e shqyrtuar me kujdes opsionin për ta transferuar Edinson Cavanin nga Paris Saint-Germaini
Zyrtare: Maguire, kapiteni i ri i Manchester Unitedit Trajneri i Manchester Unitedit, Ole Gunnar Solskjaer, e ka konfirmuar se Harry Maguire do të jetë kapiteni i ri i parë i
United marrëveshje me Napolin për Koulibaly Manchester Unitedi raportohet se ka arritur marrëveshje për ta transferuar qendërmbrojtësin e Napolit, Kalidou Koulibaly
Kapiteni i United shumë pranë Interit Kapiteni dhe mbrojtësi veteran anësor i Manchester Unitedit, Ashley Young, do të bëhet pa dyshim lojtar i Interit gjatë
E zbulon Solskjaer: Maguire mungon edhe në fundjavë Ole Gunnar Solskjaer ka zbuluar se Harry Maguire është në dyshim për ndeshjen e fundjavës së Manchester Unitedit, kundër
Interi nis bisedimet me United për kapitenin e "Djajve" Interi është në negociata me Manchester Unitedin për transferimin e mbrojtësit veteran Ashley Young gjatë afatit kalimta