999 rezultate për

unaze

VOA: Hije të forta dyshimi mbi projektin e Unazës së Re Në Shqipëri, dokumentat e publikuar mbrëmjen e së enjtes në emisionin “Të Paekspozuarit” në televizionin “News 24” hedhi
Skandali me Unazën e Madhe, ku do shkojnë paratë e vjedhura Pas publikimit të megaskandalit lidhur me kompaninë Dunwell Haberman (kompania mëmë e DH Albania) e cila është fituese e
Skandali i tenderit për Unazën e Re, si u vendos vlera 40 milion euro me një "SMS" Pas publikimit në “Të Paekspozuarit” të investigimit që tregonte se kompania Dunwell Haberman (kompania mëmë e DH Albani
Zbulohet skandali, falsifikimi i kompanisë që fitoi tenderin e Unazës së Re Një mega skandal eshte zbuluar lidhur me kompaninë Dunwell Haberman (kompania mëmë e DH Albania) e cila është fituese e
Kryebashkiaku Veliaj e nis ditën me një kafe me banorët te “Astiri”: Konsensus që projekti i Unazës do të bëhet Dita e punës sot ka nisur ndryshe për kryebashkiakun e Tiranës, Erion Veliaj. Ai zgjodhi që kafen e mëngjesit ta pijë me
Shkojnë në 18 objektet pa leje të prishura te Astiri (FOTO LAJM) Ka shkuar në 18 numri i ndertimeve pa leje që janë prishur brenda pak ditësh në Unazën e Madhe, në segmentin nga Pallati
Protestuesit e Astirit kopjojnë francezët, veshin jelekë kundër Ramës (FOTO LAJM) Banorët e zonës së "Astirit" që preken nga projekti i Unazës së Madhe, mbrëmjen e kësaj të hëne u mblodhën në rrugë të v
I propozon për martesë por jo me një unazë (FOTO LAJM) Një propozim interesant martese ka ndodhur në SHBA. Dennis Brown ka zgjedhur t'i propozojë të fejuarës së tij martesë me
I propozon të dashurës, por unaza i bie në pusetë Një çift, i cili u fejua më datë 30 nëntor në sheshin “Times Square”, po kërkohet nga policia e New Yorkut. Arsyeja n
Përplasje mes policisë dhe banorëve në Unazën e Re, arrestohen 3 persona Protesta e sotme ka vazhduar për ditën e 28-të në Unazën e Re. Por ndryshe nga ditët e tjera, në zonën pranë mbikalim
I moshuari shpërthen ndaj policëve në Unazën e Re: Eprorët tuaj janë maskarenj Protesta e sotme ka vazhduar për ditën e 28-të në Unazën e Re. Por ndryshe nga ditët e tjera, në zonën pranë mbikalim
Iu duk si tapë e pavlerë shisheje, djali gjen një thesar të vërtetë (FOTO LAJM) Ben Bishop është kërkues amator i metaleve të çmuara, që ka gjetur në Somerset të Anglisë, një unazë të vlefshme që kush
Muç Nano: Banorët e Unazës së Re i lija 30 vjet pa shërbime publike Prej më shumë se një muaji banorët e Unazës së Re që preken nga projekti i zgjerimit të rrugës protestojnë kundër planit
Policia u "mësyn" protestuesve të Unazës së Re, arreston dy prej tyre Banorët e zonës së "Astirit" në Tiranë, prej më shumë se tre javësh janë në protestë për të kundërshtuar projektin e zgj
"Projekti i Unazës së Madhe është i paligjshëm" Demokratët kanë vijuar akuzat në adresë të qeverisë për projektin e Unazës së Madhe. Së fundmi Gazmend Bardhi thotë
Vijon prishja e objekteve pa leje që preken nga ndërtimi i Unazës së Madhe (VIDEO) Vijon prishja e objekteve pa leje që preken nga ndërtimi i Unazës së Madhe, familjet ne banesa sociale pa afat Për
"Veliaj nuk u takua me banorët e Unazës së Re, por me policë" Banorët e "Unazës së Re" kanë bllokuar edhe ditën e sotme rrugën, në shenjë proteste kundër projektit që prek shtëpitë e
Flamur 6 metra, banorët e Unazës së Re festojne në mes të rrugës Banorët e Unazës së Re kanë dalë sërish sot në protestë edhe pse ditë feste duke kërkuar dëmshpërblim 100% për shtëpitë
Banesa sociale pa afat për familjet që preken nga projekti i Unazës së Madhe (VIDEO) Familjet që preken nga projekti i zgjerimit të Unazës së Madhe, të cilat po zhvendosen në banesa sociale mund të banojnë
LISTA/ Emrat e banorëve të Unazës së Re që nuk marrin asnjë lek për prishjen e shtëpive ALUIZNI ka publikuar listën e familjeve dhe biznesve që skualifikohen nga leglizimi në Unazën e Re dhe si rrjedhim nuk d