999 rezultate për

unaze

Bashkia i përgjigjet PD: Stemimi i Lanës sipas planit, s'ka lidhje me Unazën Bashkia e Tiranës sqaron se në gjurmën e lumit Lana, në pjesën perëndimore të qytetit, nga ura e shkollës Teknologji
Për inat të gruas, ky burrë bën një marrëzi (VIDEO) Një burrë që së fundmi ishte shkurorëzuar për të shlyer gjithçka që e lidhte me të kaluarën, kishte vendosur ta shlyej e
Basha tregon publikisht emrin e biznesmenit që do ndërtojë pallate në Unazën e re Kreu i Partisë Demokratike, Lulzim Basha ka thënë publikisht emrin e biznesmenit që sipas tij do ndërtojë pallate tek Un
"Pas kompanisë fantazmë, vjen një tjetër skandal në Unazën e Re" Kreu i opozitës Lulzim Basha është ftuar në “5 pyetjet” ku ka paralajmëruar se pas kompanisë fantazmë, një tjetër skanda
"Tek Unaza e Re ka një tjetër skandal", çfarë po paralajmëron Basha Kryetari i PD-së, Lulzim Basha, edhe mbrëmjen e sotme ka qënë i pranishëm tek Unaza e Rë në mbështetje të banorëve që ka
"Ngrihuni o popull", fjalimi i zjarrtë i aktivistes Gjatë zhvillimeve të Kuvendit Kombëtar të Partisë Demokratike i është dhënë fjala edhe Lindita Protoduari, një ndër akti
ARRSH kallëzon në Prokurori firmën fantazëm që do ndërtonte Unazën e Re Autoriteti Rrugor Shqiptar kallëzon penalisht në Prokurorinë e Tiranës kompaninë “DH Albania”. ARRSH kërkon hetimin e kë
Bashkia e Tiranës prish edhe dy ndërtime të tjera tek Unaza e Re Puna për hapjen e kantierit ku do të zbatohet projekti për zgjerimin e Unazës së Madhe në segmentin nga Pallati me Shigj
Paralajmëroi skandalin e kompanisë së Unazës së Re, flet Blendi Fevziu Ka shkaktuar një reagim të madh në publik skandali për kompaninë “DH Albania”, e cila ka fituar tenderin prej 18 milion
Gjiknuri kapet me presh në duar, krahas Unazës i dha firmës fantazëm 14 miliard lekë (FOTO LAJM) Eshtë thelluar akoma më shumë skandali i kompanisë fantazmë Dunwell Haberman Albania. Kjo e fundit e prezantuar si de
Banorët e "Unazës së Re" me hunj në dorë: Hajdeni shembini po ua mbajti (VIDEO) Përmes një postimi në rrjetin social facebook, banorët e “Unazës së Re” dhe mbështetësit e tyre kanë shpërndarë një vide
Skandali me Unazën e Re, kush e noterizoi dokumentin e kompanisë Ka tre ditë që Prokuroria ka nisur hetimet për veprat penale të shpërndorimit të detyrës dhe shkeljes së barazisë në ten
Hetimet për Avdjol Dobin, kush fshihet pas 26-vjeçarit që kërkon milionat e Unazës së Re Avdjol Dobi, 26-vjeçari misterioz që rezulton të jetë përfaqësuesi, ligjor i kompanisë “DH-Albania”, e cila ka rezultuar
Skandali me tenderin e Unazës së re, Gjiknuri shkon në Ambasadën Amerikane Burime zyrtare pranë Ambasadës Amerikane kanë thënë se të premten ministri i Infrastrukturës, Damian Gjiknuri ka qenë në
Mos i hidhni shishet plastike, për çfarë shërben unaza në grykën e tyre (VIDEO) Shpesh jemi mësuar që pas një përdorimi, e hedhim tutje shishen plastike. Ama ka një sërë idesh për të përdorur një p
Vazhdon puna në Unazën e Madhe, banorët largojnë orenditë nga objektet (FOTO LAJM) Dy ditë më parë, gjatë një takimi informal që patën me kryebashkiakun Erion Veliaj, disa banorë të Astirit, kryesisht të
Skandali me Unazën, pse u thirr ministri Gjiknuri në Ambasadën e SHBA-së “Ministri i Transportit Damian Gjiknuri ka qenë këtë të premte në Ambasadën Amerikane”. Kështu ka deklaruar gazetari Lor
Kjo vetëm në Shqipëri ndodh, nga recepsionist fiton tenderin miliona euro të unazës (DOKUMENT) Një tjetër skandal ka përfshirë Qeverinë e Edi Ramës. Këtë herë është zbuluar se si një kompani e saporegjistruar ka fit
SHBA nis hetimet për unazën e re (DOKUMENT) Shqipëria duket se po ndeshet me një skandal të ri korrupsioni, lidhur me një prej kompanive që ka fituar tenderin për n
Nisin hetimet për tenderin e Unazës së Re Pas emisionit “Të paekspozuarit” transmetuar të enjten në mbrëmje në News24, Prokuroria e Tiranë nis hetimet në lidhje m