999 rezultate për

unaze

10 plazhet më të bukura të Greqisë (FOTO LAJM) Korfuzi, Mikonos, Santorini, Zakintho, Symi dhe Skopelos, destinacione të përsosura për ata që njohin Greqinë dhe kërkoj
I propozon të dashurës me unazën në hamburger, shpërthen rrjeti nga talljet Një vajzë që pritet të jetë nuse e ardhshme ka marrë shumë mesazhe talljeje në rrjet pasi publikoi propozimin që i dashu
Rihapet tenderi për Unazën e Madhe Projekti i ri i lotit të parë do të ketë një vlerë prej 2.6 mld lekësh rreth 200 mln më shumë se oferta e anuluar e komp
Investim kolosal, shikoni si pritet të transformohet "Unaza e Re" (VIDEO) Kryeministri Edi Rama, ditën e sotme ka zgjedhur tu thotë mirmëngjes shqipëtarëve me anë të videos që tregon ndryshimet
Ndryshon projekti i bashkisë për Unazën e Madhe (FOTO LAJM) Loti i parë i projektit të Unazës së Madhe në Tiranë ishte dhe ajo pjesë e të tërës e cila e veshi të gjithë ndërmarrjen
Modeli i preferuar i unazës do të thotë shumë për tipin tuaj (FOTO LAJM) Çdo vajzë do të dontë që në gishtin e katërt të dorës së majtë të mbante një unazë të çmuar, në emër të dashurisë ! Zgje
Autobus të shkatërruar, linja e Unazës në Tiranë e tejmbushur (VIDEO) Edhe pse çmimi i biletës u rrit në 1 shkurt të vitit 2016 nga 30 në 40, edhe sot e kësaj ditë të udhëtosh me autobus ësh
Vret veten një banor i Unazës së Re Një burrë 65 vjeç me iniciale R.M., banor i Unazës së Re, ka vrarë veten në shtëpinë e tij. Dyshohet se ai është vetvrar
Merr fund kriza e marrëdhënies së Elvanës Gjatës me Ervin Matën (FOTO LAJM) Ky 14 Shkurt nuk ishte “mjaltë” për protagonisten e filmit “Dy gisht mjaltë”, ku Elvana Gjata u dashurua dhe u martua me
Elvana tregon unazën, nuk harron dashurinë e zemrës (FOTO LAJM) Ngjarja në bllok u kthye në kryeqëndrën e mediave, sidomos kur u komentua se këngëtarja Elvana Gjata ishte “molla e sher
Lajm i mirë për banorët e Unazës së Re, do të dëmshpërblehen për shtëpitë Qeveria ka miratuar fondin e dëmshpërblimit për një pjesë të banorëve të Unazës së Re në Tiranë që preken nga zgjerimi i
E tradhtoi unaza, kapet bosi shqiptar i kokainës pas 11 vitesh arrati Ishte tradhtuar nga një unazë ari me një kokë luani mbi të. Në fakt, një shqiptar 49 vjeçar, i arratisur për 11 vjet, u
Vrau shokun për unazën e martesës, 20 vite burg për "Tony Montanan" shqiptar Mane Driza, shqiptari që njihet edhe si “Tony Montana”, është dënuar me 20 vite burgim nga një gjykatë angleze për vrasj
Për çfarë shërben unaza në grykën e shisheve plastike (VIDEO) Shpesh jemi mësuar që pas një përdorimi, e hedhim tutje shishen plastike. Ama ka një sërë idesh për të përdorur një p
Papa refuzon t’u shtrije dorën besimtarëve (VIDEO) Një gjest i Papa Franceskut ku u largon dorën besimtarëve që kërkojnë ta puthin po bën xhiron e rrjetit. Pamjet janë
Me dorë të hekurt, Policia shoqëron shtatë protestues të Astirit Prej disa muajsh banorët e Astirit janë në protestë kundër projektit të unazës së madhe që do tju shembë shtëpitë e tyre
Do të fitojmë! Banorët e Unazës së Re mblidhen tek Drejtoria e Policisë Banorët e Unazës së Re u mblodhën para drejtorisë së Policisë duke kërkuar lirimin e Dorian Protoduarit që u arrestua so
Është fejuar apo jo, Morena publikon një unazë tjetër me diamante (FOTO LAJM) Morena Taraku tashmë prej disa kohësh është kthyer në një personazh të komentuar gjerësisht sidomos për natyrën e saj mo
Fejohet këngëtarja e njohur, merr unazën kushedi sesa karatëshe Pas dy vitesh bashkë, ikona e muzikës, Jennifer Lopez dhe ish- sportisti Alex Rodriguez janë fejuar! Të famshmit, të cil
Banorët e Unazës së Re në ditën 108: Rama monstër që u pi gjakun shqipëtarëve Banorët e Astirit kanë vijuar sot ditën e 108-të të protestës së tyre, ku edhe këtë herë protestës së tyre i janë bashk