999 rezultate për

unaze

Meghan Markle heq unazën e martesës, si e justifikoj Dukesha këtë gjest (FOTO LAJM) Dukesha e Sussex, Meghan Markle dhe princ Harry kanë nisur turin e tyre mbretëror dhe momentalisht ndodhen në Afrikë.
Ishte në gjumë kur gëlltiti unazën e fejesën, 29 vjeçarja habit me të vërtetën (FOTO LAJM) Thonë që ëndrrat dalin dhe se njerëzit nuk flasin kot e ka provuar një 29-vjeçare. Jenna Evans, nga San Diego, Kalifo
Kejsi nostalgji për Stresin, mban ende unazën e tij (FOTO LAJM) Edhe pse kanë kaluar dy muaj tashmë që kur çifti i dha fund lidhjes së tyre, mesa duket Kejsi nuk dorëzohet. Në një post
Tha “Po”! Xheni e BB merr propozimin me unazë diamanti në ditën e saj të lindjes (FOTO LAJM) Ish-konkurrentja e edicionit të fundit të “Big Brother Albania”, Xheni Mhillaj, ka festuar ditën e djeshme 24-vjetorin e
E rëndë në Itali! 35-vjeçari shqiptar gjendet i varur mes pemëve Një shqiptar ka humbur jetën mbrëmjen mes të shtunës dhe të dielës në Milano, Itali. Forcat e policisë e kanë gjetur
Me Robertin u nda, po këtë unazë misterioze kush ja dhuroi Norës? (FOTO LAJM) "Roberti dhe Nora ndahen", kjo ka qenë "melodia" e mediave rozë ditët e fundit. Pas 13 vitesh dashuri Nora dhe Robert
Gruaja “shpërthen” ndaj bashkëshortit: Burri idiot, më propozoi me këtë unazë të vogël Një grua dëshiron të ndahet nga partneri i saj pasi i propozoi me një unazë shumë të vogël. Ajo postoi fotografinë në Re
Si të zbuloni masën e unazës së fejesës në shtëpi sipas ekspertes (FOTO LAJM) Në këtë mënyrë mund të përcaktohet masa e unazës në shtëpi, pa qenë nevoja të shkoni tek argjendari. Është shumë i rë
Ndryshon logoja e Volkswagen, si do të jetë e reja (FOTO LAJM) Volkswagen do të përdorë panairin në Frankfurt për të zbuluar zyrtarisht një logo të re. Sipas mediave të huaja, përc
Basha firmos marrëveshjen me banorët e Unazës së Re: Do u mbështesim Partia Demokratike sot ka nënshkruar në marrëveshje mirëkuptimi me banorët e Unazës së Re, të cilët prej muajsh po prote
Nëse dëshironi të dini më shumë për një mashkull, hidhni një sy nga duart e tij Nëse dëshironi të dini më shumë për sjelljen e një mashkulli që nuk e njihni mirë, mjafton të hidhni një sy nga duart e
Propozimi më i çuditshëm, vendos unazën me diamant në gjirin e lopës Një fermer ka gjetur një mënyrë shumë interesante për t’i propozuar martesë së dashurës. Ai ia ka vendosur unazën me dia
Po afron dasma, Afrona Dika zgjedh unazën e martesës (FOTO LAJM) Pas super propozimit në vitin 2017, këngëtari Blero Muharremi dhe partnerja e tij, Afrona Dika, do të kurorëzojnë me mar
Shihni me vëmendje dorën e një djali, tregon shumë për sjelljen ndaj vajzave Nëse kërkoni të dini si do të sillet një mashkull me ju, mjafton të shikoni me vëmendje dorën e tij. Nëse gishti i ti
Unaza e pazakontë, gurët e saj janë krahasuar me puçrrat (FOTO LAJM) Një unazë e çuditshme është quajtur një "e neveritshme" në mediat sociale nga disa përdorues që e krahasojnë këtë stoli
Hapen ofertat për tenderin e Unazës së Re, 8 kompani në garë Autoriteti Rrugor Shqiptar hapi ofertat e tenderit për ndërtimin e unazës së re, në segmentit që përfshin rrethrrotullim
Tani na bënë "lëmsh", unaza e Kejsit lind dyshime për ndarjen (FOTO LAJM) Kjo e mërkurë vijon të jetë një ditë mjaft argëtuese për Keisin. Ndërkohë që mediat po ziejnë për lajmin e krizës në
"Gruaja ka një vit që nuk e mban unazën e martesës dhe 2 vite që nuk bën seks me mua, jam mërzitur me të" Komunikimi është çelësi për një marrëdhënie të mirë në çift dhe mungesa e saj shkakton probleme të mëdha. Pikërisht këtë
Kuriozitete interesante për unazën e fejesës Unazat prej argjendi apo ari, u deklaruan si unazë fejese nga venecianët e pasur në fund të shekullit të XIV-të. Këto
10 plazhet më të bukura të Greqisë (FOTO LAJM) Korfuzi, Mikonos, Santorini, Zakintho, Symi dhe Skopelos, destinacione të përsosura për ata që njohin Greqinë dhe kërkoj