999 rezultate për

unaze

Basha viziton të lënduarit e Unazës te Spitali i Traumës (VIDEO) Lideri i PD-së, Lulzim Basha mbërrin tek Spitali Traumës për të vizituar personat e lënduar gjatë përplasjes në protestë
Pa prit pak! Unaza që i vodhën në Paris është ajo që mban Kim Kardashian? (FOTO LAJM) Motrat Kardashian kanë prezantuar së fundi reklamën e tyre për Koleksionin e ri “Diamonds” të parfumeve të KKW. Kim,
SPIN-i: Si e nxorri "bllof" Veliaj-Pampurin me të vdekurin tek Unaza (FOTO & VIDEO) Përplasja prej një viti tek Unaza është shoqëruar edhe me një luftë të madhe mediatike si edhe element të fortë të propa
Pampuri e shpalli të pajetë, protesuesi mjekohet te Trauma (FOTO LAJM) Gjatë një lidhjeje live në Abc News, ish-deputetja demokrate Oriola Pampuri deklaroi se një person i quajtur Mahmut Hima
Pampuri: Një banor i Unazës ndërroi jetë, reagon Trauma Ish-deputetja demokrate Oriola Pampuri njoftoi live përmes një lidhjeje në Abc News se një person ndërroi jetë pas përpl
Trafik i rënduar te Dogana, policia ben njoftimin e rëndësishëm Policia Rrugore e Tiranës ka bërë një njoftim lidhur me situatën e qarkullimit pas situatës së krijuar në zonën e “Astir
Pampuri: Një banor i Unazës vdiq pas përplasjes me policinë Një person ka humbur jetën në Unazën e Re. Lajmi është bërë publik nga ish-deputetja demokrate Oriola Pampuri gjatë një
Tensione dhe përplasje në Astir, 10 protestues dërgohen te Spitali i Traumës IKMT ka nisur sot shembjen e banesave tek Unaza e Re, e mbrojtur nga forca të shumta policie që kanë rrethuar zonën.
Banorët e Unazës letër Leyla Moses: Na ndihmoni të shpëtojmë foshnjat tona "Ne do t’i mbrojmë shtëpitë tona pasi në bazë të ligjit shqiptar ky tender është i korruptuar dhe askush nuk mban përgje
Banorët e Unazës së Re kërkojnë ndihmën e Ambasadave: Do të merrni kufoma Vazhdon përplasja mes banorëve të Unazës së Re dhe forcat e IKMT të cilët kanë marrë urdhër të vazhdojnë me shembjet e b
Udhëtimi me unazë në xhep për dashurinë, arrestohet i riu shqiptar Ai është 22 vjeç, punon, asnjëherë nuk ka patur probleme me drejtësinë, por si shqiptar ai nuk mund të hyjë në Mbretërin
Një studente gjuajti Princ Harry-n, por veprimi i tij i surprizoi të gjithë (VIDEO) Fundjavën e kaluar, Princ Harry udhëtoi drejt Tokios për të ndjekur ndeshjen finale të Rugby Ëorld Cup mes Anglisë dhe A
"Mbase martohem", Rike Roçi çudit fansat kur e pyesin për unazën misterioze (FOTO LAJM) Ish-banorja e Big Brother, Rike Roçi ka hapur në Instastory një bisedë me ndjekësit e saj në rrjetin social. Të shumtë k
Arsyeja misterioze që fshihet pas veprimit që bën Princi Harry Të gjithë e kanë vënë re faktin se Princ Harry ka një zakon që gjithmonë prek unazën e tij të martesës. Madje aq shum
Protestuesit te Unaza e Re: Me zjarr e benzinë do ta mbrojmë shtëpinë Banorët e Unazës së Re kanë dalë sërish mbrëmjen e sotme në protestë. "Me zjarr e benzinë do ta mbrojmë shtëpinë". Ja
Gjykata merr vendimin e papritur për banorët e Astirit Katër ditë pas shoqërimit dhe mbajtjes së tyre në qelitë e Komisariatit nr 6 në kryeqytet, janë liruar trebabnorët e Una
ZYRTARE/ Arrestohen 10 persona pas protestës së Unazës së re, 5 nën hetim Policia e Tiranës ka zbuluar zyrtarisht numrin e personave të cilët janë arrestuar mbrëmjen e sotme në përfundim të prot
Protestuesja e Unazës: Ambasadori më nxorri gishtin e mesit Banorët e Unazës së Re kanë treguar se ambasadori Borchardt u ka nxjerrë gishtin e msit banorëve të Astirit. “Teksa n
Të lidhur me zinxhir, nis protesta e banorëve të Astirit Pasditen e kësaj të shtune, banorët e “Unazës së Re”, nuk kanë bllokuar rrugën, ashtu siç kanë bërë gjatë këtyre 12 muaj
Banori në Astir: Shtëpiat do ti mbrojmë me jetë Mbrëmjen e kaluar pas protestës së zhvilluar nga banorët e Astirit, për mbrojtjen e banesave të tyre, policia ka arrestu