999 rezultate për

unaze

Rama i ofendon nga podiumi, banorët e Unazës së Re tentojnë të hyjnë në Kuvend Ndërkohë që kryeministri Rama është duke numëruar sharjet dhe fyerjet ndaj banorëve të Unazës së Re, këta të fundit të m
"Nuk do marrin asnjë kokërr leku", Rama sulmon protestuesit e Unazës së Re (VIDEO) Kryeminsitri, Edi Rama, ditën e sotme në seancën plenare është ndalur edhe tek protesta e banorëve të zonës së “Astirit”
HARTA/ Këto janë ndërtesat që do të prishen nga zgjerimi i Unazës së Re (FOTO LAJM) Edhe pse prej me shumë se dy javësh, banorët e zonës së "Astirit" janë në portestë, ku kërkojnë dëmshpërblim për prishje
Rama sulmon protestuesit e Unazës së Re: Degradimi total, kanë nga 7-8 shtëpi në jug Kryeministri Edi Rama ka folur sërish për banorët e Unazës e Re, duke dënuar bllokimin e rruëgës që ata bëjnë gjatë prot
Banorja e Unazës së Re, akuza të forta për Veliajn: Më vunë kryqin në derë Projekti i Unazës së Re, do të prekë shumë banesa në zonën e Astirit, dhe për këtë banorët kanë 17 ditë që ngrihen në pr
Skandaloze, Afrim Qendro fut në kurth dhe shpërndan në media dokumentet e banorëve të Unazës së Re Një ngjarje e paprecedent ka ndodhur sot, kur ishte ndezur protesta e banorëve të Unazës së Re. Si me magji, në media u
Mori 2 milion euro unazë, trashëgimtarja e njohur ndahet nga i fejuari Në janar të këtij viti ajo i tha "PO" propozimit për martesë nga partneri Chris Zylka. Aktori kishte zgjedhur për Paris
Gerorgina, tregon me krenari unazën e martesës me CR7 E dashura e Cristiano Ronaldos Georgina Rodriguez ka shpërndarë një foto në Instagram, teksa bie në sy Unaza prej diaman
Paskemi Avokat Populli! Reagon për banorët e Unazës së Re Institucioni i Avokatit të Popullit është parë gjithnjë si një vend qokash mes partive në momentin e ndarjes së tortës s
Tirana përkujton 74-vjetorin e Çlirimit, Veliaj ka një mesazh për banorët e Unazës së Re Tirana përkujtoi sot 74-vjetorin e Çlirimit të qytetit nga pushtuesit nazifashistë. Kreu i Bashkisë së Tiranës, Erion Ve
Banorët e Unazës së Re në protestë, policia "blindon" Bashkinë Edhe ditën e sotme banorët e Unazës së Madhe kanë dalë në protestë kundër projektit që prek banesat e tyre. Protesta
Flakë e tym, banorët e Unazës së Re ndezin rrugën (FOTO LAJM) Banorët e Unazës së Re, shtëpitë e të cilëve preken nga projekti për rrugën vijojnë aktulisht protestën duke bllokuar qa
Veliaj: Disa shpellarë nuk me ndalin Kryetari i Bashkisë së Tiranës Erion Veliaj ka reaguar në lidhje me protestën e banorëve të Unazës së Re. Veliaj deklaro
Hapeni derën o hajdutë! Banorët e Unazës së Re tentojnë të hyjnë në bashki (VIDEO) Banorët e ‘Unazës së Re” që preken nga projekti i zgjerimit të rrugës për të dytën ditë me radhë kanë bllokuar rrugën pë
"40 milion euro për 3 km rrugë, si po mashtrohet për Unazën e Re" (VIDEO) Partia Demokratike së fundmi me anë të zëdhënëses, Ina Zhupa ka akuzuar Qeverinë dhe Bashkinë e Tiranës për tenderin e z
Plas tek Bashkia e Tiranës, banorët e Unazës së Re gjuajnë me vezë (FOTO LAJM) Është tensionuar situata përpara ambienteve të Bashkisë së Tiranës, ndërsa banorët kanë nisur të gjuajnë me vezë në drej
"Policia mori nusen shtatzënë", vijon protesta e banorëve të Unazës së Re (FOTO LAJM) Vijon edhe sot protesta e banorëve të Unazës së Re në Tirane, shtëpitë e të cilëve preken nga projekti i zgjerimit të rr
Tensione në protestën e "Astirit", një kameraman goditet me grusht (FOTO & VIDEO) Ashtu siç kishin paralajmëruar banorët e zonës së "Astirit" kanë rinisur protestën e tyre kundër prishjes së shtëpive ng
Arian Çani i vendos unazën në gisht këngëtares shqiptare Anxhela Peristeri është një nga këngëtaret më të sinqerta shqiptare, dhe kështu ka qenë edhe këtë herë. Duke e këndua
I shiti nënës unazën e martesës, djali bën pas shumë vitesh gjestin e rrallë E ftuar në pjesën e dytë të “Ka një mesazh për ty” ditën e sotme ishte Tefta e cila kishte bërë gjithçka për të realizua