999 rezultate për

unaze

I moshuari shpërthen ndaj policëve në Unazën e Re: Eprorët tuaj janë maskarenj Protesta e sotme ka vazhduar për ditën e 28-të në Unazën e Re. Por ndryshe nga ditët e tjera, në zonën pranë mbikalim
Iu duk si tapë e pavlerë shisheje, djali gjen një thesar të vërtetë (FOTO LAJM) Ben Bishop është kërkues amator i metaleve të çmuara, që ka gjetur në Somerset të Anglisë, një unazë të vlefshme që kush
Muç Nano: Banorët e Unazës së Re i lija 30 vjet pa shërbime publike Prej më shumë se një muaji banorët e Unazës së Re që preken nga projekti i zgjerimit të rrugës protestojnë kundër planit
Policia u "mësyn" protestuesve të Unazës së Re, arreston dy prej tyre Banorët e zonës së "Astirit" në Tiranë, prej më shumë se tre javësh janë në protestë për të kundërshtuar projektin e zgj
"Projekti i Unazës së Madhe është i paligjshëm" Demokratët kanë vijuar akuzat në adresë të qeverisë për projektin e Unazës së Madhe. Së fundmi Gazmend Bardhi thotë
Vijon prishja e objekteve pa leje që preken nga ndërtimi i Unazës së Madhe (VIDEO) Vijon prishja e objekteve pa leje që preken nga ndërtimi i Unazës së Madhe, familjet ne banesa sociale pa afat Për
"Veliaj nuk u takua me banorët e Unazës së Re, por me policë" Banorët e "Unazës së Re" kanë bllokuar edhe ditën e sotme rrugën, në shenjë proteste kundër projektit që prek shtëpitë e
Flamur 6 metra, banorët e Unazës së Re festojne në mes të rrugës Banorët e Unazës së Re kanë dalë sërish sot në protestë edhe pse ditë feste duke kërkuar dëmshpërblim 100% për shtëpitë
Banesa sociale pa afat për familjet që preken nga projekti i Unazës së Madhe (VIDEO) Familjet që preken nga projekti i zgjerimit të Unazës së Madhe, të cilat po zhvendosen në banesa sociale mund të banojnë
LISTA/ Emrat e banorëve të Unazës së Re që nuk marrin asnjë lek për prishjen e shtëpive ALUIZNI ka publikuar listën e familjeve dhe biznesve që skualifikohen nga leglizimi në Unazën e Re dhe si rrjedhim nuk d
"Kriminelë me maska kërcënojnë natën banorët e Unazës së Re" Nënkryetari i PD, Edi Paloka, ka bërë një denoncim të çuditshëm nga Unaza e Re. Sipas tij, kriminelë ordinerë me maki
Në mes të shiut, banorët e Unazës së Re përplasen sërish me policinë Dita e sotme është dita e 24 për banorët e Unazës së Re të cilët nuk i ndalin protestat. Ata edhe sot mes shiut kanë
Sonte banorët e Astirit protestuan pa Lulëzim Bashën Për të 23-tën ditë me radhë banorët e Unazës së Re bllokuan rrugën për më shumë se një orë, ndërsa protesta u mbështet s
Deputeti nxjerr dokumentin: Rama po vjedh 20 milion euro me Unazën e Re (FOTO LAJM) Deputeti i PD Agron Shehaj së funmdi ka sulmuar kryeministrin, Edi Rama duke thënë se ai po përgatitet të marrë 20 mln e
Aksident në Unazën e Madhe, makina përplas motorin (VIDEO) Një aksident sapo ka ndodhur në afërsi të mbikalimit të Selitës. Një makinë tip BMW, ka përplasur një motor në dalj
Rama nuk pyet për banorët, nis shembja e banesave në Unazën e Re EDhe pse protestat e banorëve nuk kanë të ndalur, shembja e banesave në Unazën e Re do të nisë sot. Inspektorati Komb
"Lironi djemtë", protesta e "Unazës së re zhvendoset tek Krimet e Rënda (VIDEO) PAs protestës së dhunshme përpara Parlamentit, banorët e Unazës së Re, janë zhvendosur përpara Gjykatës së Ktimeve të Rë
Del videoja kur Rama premtonte legalizim për banesat e Unazës së Re (VIDEO) BAnorët e Unazës së Re janë prej më shumë se dy javësh në protestë, për të kundërshtuar rrafshimin e banesave të tyre .
Basha paralajmëron protestën tjetër nga banorët e Unazës së Re Kreu i Partisë Demokratike, Lulzim Basha, në një deklaratë për shtyp ka bërë thirrje banorëve të Unazës së RE, që të ngr
Plas sherri live në emision për shembjen e banesave në Unazën e Re Me debate është shoqëruar tema për protestën e banorëve në “Astir”. Deputetja e PD, Grida Duma dhe gazetari Alfred P