999 rezultate për

unaze

Për një vit të mbarë, ja çfarë duhet të vini në tryezë mbrëmjen e 31 Dhjetorit Besoni apo jo në besëtytni këto ushqime përveçse sjellin fat janë shumë të shëndetshme. Pse të mos i përfshini në da
Loredana zbuloi një detaj nga marrëdhënia e saj me Mozzik, që i çmendi fansat (FOTO LAJM) Mozzik dhe Loredana janë një nga çiftet më të dashura të publikut. Edhe pasi u ndanë të gjithë donim t’i shihnim sërish
Historia prekëse që fshihet pas unazës së veçantë të fejesës së Ariana Grandes (FOTO LAJM) Gjatë fundjavës, Ariana Grande mori dhuratën më të veçantë për Krishtlindje nga i dashuri i saj, Dalton Gomez - një unaz
Trendet e unazave të 2021-shit do t'ju zgjojnë dëshirën për t'u fejuar (FOTO LAJM) Unazat e fejesës janë një nga temat më të diskutuara mes vajzash. Gur i madh apo fin, forma klasike apo prerje moderne,
Vrasje për shkak të vajzës në Instagram? Zbardhet shkaku i ekzekutimit të të riut në Unazën e Re Teksa pistat ishin te shumta qe nga prishja e pazareve, dëshmia e një vajze te re qe kishte 16 mije ndjekës ne Instraga
Nuk e dini ç'masë unaze keni? Një udhëzues si ta gjeni (FOTO LAJM) Ju e dini se në ç’numër i blini atletet, se çfarë masa i kërkoni xhinset, fustanet, palltot e kështu me radhë, por me gj
Bëri sikur u aksidentua, djali i propozon të dashurës për martesë 30-vjeçari Jeremy Durst, inskenoi një aksident gjatë garës, për të propozuar të dashurën. Në pamjet e publikuara shih
IKMT vijon aksionin, shemb 17 objekte në Unazën e Madhe Inspektorati Kombëtar i Mbrojtjes së Territorit ka nisur sot fazën e re të prishjeve në gjurmën ku do të ndërtohet Unaza
Vajza e katërt që i vendos unazë, zbulohet fejesa e Seldi Qalliut me miss-in 11 vite më të re (FOTO LAJM) Këngëtari i njohur dhe ish-lojtari i “Big Brother”, Seldi Qalliu, ka prezantuar zyrtarisht partneren e tij të re në ditë
Vello dhe unazë, prapaskenat e martesës së Dafina Zeqirit me DJ (FOTO LAJM) Dafina Zeqiri dhe DJ Geek gjithmonë lënë vend për dyshime lidhur me raportin mes tyre. Pas një romance që mbaroi shpejt,
Punimet në rrugën e "Durrësit", si do devijojë lëvizja e urbanëve në vazhdim Vijonë punimet në rrugën e Durrësit në kryeqytet, teksa si pasojë ka ndryshuar dhe linja e qarkullimit ë urbanëve. Ng
Jonida Maliqi: Unë nuk e kam vjehrrë mamin e Romeos, nuk kam unazë në gisht! Këngëtarja Jonida Maliqi është shpesh kryefjalë e mediave rozë, për romancën me Romeo Veshaj. Lidhja e tyre është bë
Në pushime me Grezdën, Oriola i tregon "botës" unazën e fejesës (FOTO LAJM) Pasi hoqën njëri tjetrin nga Instagrami dhe rrjetit nuk mund t'i shpëtonte ky detaj, Eros Grezda la një koment në fotot
Çmimi marramendës i unazës së fejesës që djali i David Beckahm i dhuroi të dashurës (FOTO LAJM) Pak ditë më parë, lajmi se djali i Victoria dhe David Beckham u fejua në moshën 21-vjeçare bëri xhiron e rrjetit. Br
Janë bashkë apo jo?! Keisi mban në dorë unazë fejese (FOTO LAJM) Nuk dimë më se ç’të mendojmë, rreth lidhjes së Keisit dhe Stresit: janë bashkë apo jo! Në fotot e fundit të publikuar
Dyshek dopio e orendi, çfarë u nxorr nga banesa e Nexhmije Hoxhës (FOTO LAJM) Ditën e sotme IKMT ka shembur shtëpinë e Nexhmije Hoxhes, bashkëshortjes së Enver Hoxha. Nexhmija u nda nga jeta në 2
Unazë me diamant për 4 dollarë, këta njerëz blenë "mrekullira" me kaq pak (FOTO LAJM) Rastësia, mbret i botës. Pikërisht nga kjo shprehje kanë përfituar këta njerëz që janë gjendur në kohën, vendin dhe d
Sonte sytë nga qielli, bëhuni gati të shihni "unazën e zjarrit" (VIDEO) Mbrëmjen e sotme drejtoni sytë nga qielli pasi do ndodhë një eklips diellor i rrallë dhe me shumë mundësi do jetë më i m
Gjeti në rrugë një unazë martese, gruaja futet në telashe pasi shfaqet pronari Një 45-vjeçare nga Tirana është futur në telashe, vetëm se gjeti dhe mori nga toka një unazë floriri. Unaza i përkis
Gruaja bjonde shpallet në kërkim, dyshohet se i mori unazën e martesës një burri Një grua e cila ka marrë unazën e një personi tjetër tashmë po kërkohet nga policia. 45-vjeçarja besohet se ka marrë