999 rezultate për

unazat

Rebelët kapen duke vjedhur unazat e të vdekurve (FOTO-LAJM) Një separatist vjedh unazën nga dora e një viktime të avionit të Malaysia Airlines që u rrëzua pak ditë më parë në Ukrai
Ceremoni e veçantë martese Një çift nga Alaska e Shteteve të Bashkuara ka gjetur këtë mënyrë për tu martuar. Të apasionuar pas sportit të peshkimit
Sinjal nga qielli, rrufeja ndërpret ceremoninë e dasmës (VIDEO) Koha nuk ishte shumë e mirë në këtë ishull të Floridas por ky çift ka vendosur të mos e ndërpresë ceremoninë e martesës
Martesa, Pitt dhe Jolie shpenzojnë 1 milion dollarë për unazat Në prag të martesës së tyre, çifti Brad Pitt dhe Angelina Jolie kanë shpenzuar një milion dollarë për dy unaza të martes
Halle Berry-Olivier Martinez bëjnë gati unazat Olivier Martinez, ka konfirmuar se fejesën e tij me fituesen e cmitmit Oscar, Halle Berry. 2Po, sigurisht që është e vër
Aniston dhe Theroux, të fejuar? Në fillim të këtij muaji, Justin Theroux ka folur për herë të parë publikisht për romancën e tyre. Por marrëdhënia e Jen