999 rezultate për

unazat

Hedhin padashje unazat me diamant, çifti kërkon në 30 ton mbeturina Një çift australian ka përjetuar momente të tmerrshme kur kuptoi se kishte hedhur padashur në plehra unazat e me diamant
Kresha dhe partnerja vendosin unazat Mc Kresha është martuar mbrëmjen e sotme me partneren e tij, Erzinën me të cilën prej disa kohësh ishte në lidhje, por p
"Ne po martohemi", Jonida Maliqi dhe Armina Mevlani zbulojnë unazat e martesës (FOTO LAJM) Së shpejti jo një po dy dasma, Armina Mevlani dhe Jonida Maliqin më në fund do i shohim teksa të kurorëzojnë dashurinë e
Ç'lidhje ka unaza me martesën? Sa herë nga goja e tij del fjala unazë, ekzaltohemi dhe imagjinata na çon vetëm diku: propozim për martesë! A e keni men
Kuriozitete interesante për unazën e fejesës Unazat prej argjendi apo ari, u deklaruan si unazë fejese nga venecianët e pasur në fund të shekullit të XIV-të. Këto
Pas Sarës dhe Ledionit, Bleona Qereti shfaqet nuse në liqenin e Comos “Unë nuk besoja tek një fe. Ai ishte besimi im. Ai ishte jeta ime, dashuria, gjithçka. Si përfundova kështu? Si përfundu
Është zyrtare! Të sapomartuar Harry dhe Meghan shkëmbejnë unazat (FOTO LAJM) Tashmë është zyrtare. Meghan Markle është martuar me princin Harry e rrethuar mes lotëve dhe të qeshurave. Harry duk
Mozzik fejohet me Loredanën? (FOTO LAJM) Dyshja Mozzik dhe Loredana Zefi kanë kohë që janë në lidhje, por asnjëherë nuk kanë pranuar të flasin publikisht për kët
Klasike apo moderne? Shihni sa kanë evoluruar unazat e martesës ndër vite (FOTO LAJM) Dita më e bukur për një çift e sidomos për një femër është dita e martesës apo dita kur e merr propozimin për martesë.
Miss-i shqiptar merr nga partneri propozimin e çuditshëm për martesë Ish-miss Albania, Gentiana Ramadani ishte e ftuar dje në emisionin “Pasdite në Top Channel”, nga ku rrëfeu historinë e s
Ish-missi shqiptar rrëfen dashurinë: Më kishte inat pse e kundërshtoja Ajo nuk i kishte qejf unazat. Ai, fjalët kishte dhe ka pikën më të fortë. Ndaj propozimi i duhur i martesës ishte një le
Sa e bukur aq edhe intriguese, a e dini historinë e unazës së martesës? Të gjithë jemi intriguar nga historia dhe simbolizmi pas bizhuterive. Unazat në veçanti ngarkohen me domethënie të posaç
Shtëpia iu shkatërrua nga zjarri, çifti zbulon gjënë më të rëndësishme në rrënoja (FOTO LAJM) Një çift, shtëpia e të cilëve u shkatërrua në zjarrin e Kalifornisë humbën gjithcka në flakët e tmerrshme dhe shumë nga
Pesë unazat më të shtrenjta të yjeve botërorë (FOTO LAJM) Endrra e cdo vajze është ta ketë unazën e fejesës të shtrejntë dhe të vecantë, por kur bëhet fjalë për unazat e yjeve bo
Veliaj bën “priftin”, Princ Leka dhe Elia Zaharia shkëmbejnë unazat dhe puthje (VIDEO) Përfaqësuesit e lartë të të gjitha komuniteteve fetare kanë bekuar çiftin dhe pas celebrimit të bërë nga Erion Veliaj, E
Ja cilët janë unazat mbretërore më të famshme (FOTO LAJM) Unaza me gurë të çmuar, janë ndër objektët më të prefëruara për çdo femër sidomos për simbolikën që ato mbarteën në rast
Kombinimet perfekte të unazave në një gisht (FOTO LAJM) Momenti më i vështirë në një marrëdhënie është zgjedhja e unazës së fejesës, sidomos për femrën. Ndërsa më pas situata n
Tendencat më të fundit të unazave (FOTO LAJM) Unazat janë ndër aksesorët më të preferuar nga femrat., të cilat më së shumti janë të prirura që të tërhiqen pas formës,
Martohet Johnny Depp (FOTO LAJM) Pas vetëm 13 muaj fejesë, Johnny Depp ka vendosur të hedhë një hap tjetër, atë te martesës. Në një ceremoni me 50 të ftu
Rebelët kapen duke vjedhur unazat e të vdekurve (FOTO-LAJM) Një separatist vjedh unazën nga dora e një viktime të avionit të Malaysia Airlines që u rrëzua pak ditë më parë në Ukrai