999 rezultate për

ulliri

Këto ushqime mbrojnë fëmijët nga virozat Duke qenë se një fëmijë e ka imunitetin më delikat se sa një i rritur, dhe sasia e ushqimit që merr është relativisht e
Ushqimet që forcojnë imunitetin dhe mbrojne fëmijët nga virozat e gripit Shqipëria gjendet në alarm për shkak të vale të madhe virozash që kanë prekur vendin. Moshat më të prekura dhe më të
Gazetari zbulon mënyrën e fshehtë se si shitet hashashi (VIDEO) Gazetari Artan Hoxha mbrëmjen e sotme ka publikuar një video ku tregohet se si fshihet hashashi me anë të një “mulliri”.
Kryetarja e Sarandës e tepron me Thaçin: Jeni fisnik dhe paqësor si pema e ullirit Presidenti i Republikës së Kosovës, Hashim Thaçi, sot në një takim me kryetaren e Bashkisë së Sarandës, Florjana Koka, s
Receta universale për heqjen e njollave dhe rrudhave Nëse doni të hiqni shenjat në lëkurë, rrudhat, njollat dhe aknet pa shpenzuar para me mjekime dhe kozmetikë duhet të për
Kujdes! 4 raste kur nuk duhet përdorur vaji i ullirit Vaji i ullirit ka qenë në fokus të shumë kërkimeve shkencore për vite me radhë, të cilat kanë vërtetuar se është një ndë
Eliminoni bakteret e rrezikshme nga stomaku me fiq të thatë dhe vaj ulliri Ekspertët thonë se fiqtë të zhytur në vaj ulliri , që vijnë nga receta shumë të vjetra të marra nga vende bregdetare, j
Ja si të dalloni cilësinë e vajit të ullirit ekstra të virgjër Vaji i ullirit është një nga mrekullitë e natyrës dhe është një ndër ilaçet natyrore më të përdorura. Por cilësia e t
Këshilla të thjeshta për të pasur forma perfekte trupore Për një femër bukuria është pushteti më i rëndësishëm që mund të kenë. Dhe në ditët e sotme ka shumë mënyra se si të rua
Konsumoni supë me panxhar, për të luftuar aneminë dhe presionin e gjakut Sot do ju paraqesim një recetë e cila ka një rol shumë të rëndësishëm për të luftuar aneminë si dhe për të përmirsuar pr
Vrau nipin e ish të dashurit: Jam penduar, kam 4 djem në varr (VIDEO) Plot 11 vite kanë kaluar që prej ditës kur Liljana Mulliri Boro, nga Vidohova e Devollit, vrau dhe hodhi në pus nipin e
Vaji i ullirit, aleati më i mirë kundër sëmundjeve Vaji i ullirit ka qenë në fokus të shumë kërkimeve shkencore për vite me radhë, të cilat kanë vërtetuar se është një ndë
Eliminoni lëkurën e errët nga trupi për 20 minuta Problemet e ndryshme shëndetësore mund të kontribuojnë në shfaqjen e njollave të errëta. Diabetikët, njerëzit mbipes
Receta e detoksifikimit, ilaç i mrekullueshëm për trupin tuaj Receta e mrekullueshme e detoksifikimit e cila do të pastrojë trupin tuaj si dhe do të zgjidhë problemin me mungesën e
Speca me Uthull dhe Hudhra Recetë shumë e shijshme dhe e shëndetshme me perime. Uthulla dhe hudhrat i japin shumë shije specave. Përbërësit • 3
Vaj ulliri për një dietë të shëndetshme dhe rezultate mahnitëse Ullinjtë janë të pasura me fibra, aminoacide, kalcium, zink, fosfor, bakër, selen, hekur, vitamina B, C, E dhe R. Në
Ja 5 produktet ushqimore që ju ndihmojnë për një jetë të gjatë Në qoftë se keni frikë nga yndyrnat është koha që të filloni të lini pas frikërat tuaja. Të ushqehesh sipas nj
Çfarë nuk dini për vajin e ullirit Vaji ullirit është një produkt që njihet për vlerat e tij të larta dietike dhe mjeksore. Gjethet e ullirit dhe lëvoret e
Maska me vaj ulliri ideale për flokë të shëndetshëm Përzierja vaj ulliri me mjaltë është maska ideale e cila ju jep shkëlqim flokëve të thinjur. Kjo është një maskë e cila
Nuk gënjeu dot policinë pasi vodhi vaj e verë në punë, 23 vjeçari kapet mat Në ditën e parë të punës, një 23 vjeçar shqiptar është tunduar për të vjedhur, ndërsa nuk ka nguruar që të mbushë plot m