999 rezultate për

ulje

Pasagjeri lëshonte gazra gjatë udhëtimit, aeroplani bën ulje emergjente Pasagjerët e një aeroplani që po udhëtonin me kompaninë Transavia Airlines HV6902 nga Dubai në Amsterdam kanë përjetuar
Dëborë e ulje temperaturash, ky është moti për ditën e sotme Kthjellime dhe alternime vranësirash do të ketë në gjithë vendin duke sjellë reshje të pakta shiu e dëborë, kryesisht në
E zbathur? Kujt i kërkon falje me kaq përulje Elvana Gjata?! Një nga materialet më të ndjera të albumit akustik ‘3, Live Sessions’ të Elvana Gjatës, siç ka treguar dhe këngëtarja ka
Neymar pranon ulje rroge vetëm që të kalojë tek Real Madrid Neymar tashmë ka vendosur dhe dëshiron që gjatë verës së ardhshëm të largohet nga PSG për të kaluar në Real Madrid. K
Ulje drastike temperaturash, ky është moti për sot Moti dominohet nga kthjellimet në të gjithë territorin, përjashtuar ekstremin verior ku do të ketë vranësira lokale.
Ulje e dënimit të vrasësit të Almirit, sot protesta në Urën e Gurit Prokuroria Republikane në lidhje me rastin e Almir Aliut, katëvjeçarit nga Kumanova, kanë vendosur për rikualifikimin e
Maqedonia përgatit strategjinë për uljen e vdekshmërisë së foshnjave Ministri i Shëndetësisë, Venko Filipçe sot informoi se në vijim janë bisedime intensive me mjekët e shërbimit pediatrik,
E FUNDIT/ Bëri ulje emergjence, mbërrin në Rinas avioni i linjës Bolonja-Tiranë (VIDEO) Sapo është ulur në Tiranë avioni i linjës Bolonja-Tiraë, i cili bëri ulje emrgjence në Pescara teksa ishte duke fluturua
Bën ulje emergjente avioni i linjës Bolonja-Tiranë (FOTO LAJM) Avioni i “Blue Panorama” i nisur nga Bolonja me destinacion final Tiranën ka devijuar drejtimin duke bërë një ulje emerg
Zbulon se burri e tradhëtonte, avioni bën ulje emergjente Një avion i Qatar Airways është detyruar të bëjë ulje të parakohshme, pasi një grua zbuloi se bashkëshorti i saj po e tr
Arsyeja pse duhet të hani çokollata çdo ditë Adhuruesit e çokollatës nuk kanë nevojë për justifikime që ta hajnë çdo ditë, por sugjerohet të jetë e zezë me përqindje
Studimi i ri: Duhet ngrënë çokollatë çdo ditë Adhuruesit e çokollatës nuk kanë nevojë për justifikime që ta hajnë çdo ditë, por sugjerohet të jetë e zezë me përqindje
Ulje temperaturash dhe dëborë të dendur, dimri i vërtetë akoma s'ka ardhur Nëse jeni lodhur që tani nga temperaturat e ftohta e reshjet e shiut e dëborës, kemi një lajm jo të mirë për ju. Sip
Tmerr në ajër, avioni me 176 pasagjere bën ulje të detyrueshme Panik dhe frikë për 173 pasagjerët e një avioni që ishte nisur nga Cyrihu për në aeroportin e Nishit në Serbi. Avion
Trump dekretoi uljen e taksave për amerikanët Presidenti amerikan, Donald Trump dekretoi sot uljen e taksave për kompanitë dhe familjet miratuar nga Kongresi këtë jav
Djali tërbohet e fillon të kafshojë pasagjerët, avioni bën ulje emergjente Një aeroplan u detyrua të bënte një ulje emergjente pasi një pasagjer i padisiplinuar filloi të kafshonte dhe madje godi
Ushqimet që ndihmojnë në uljen e ankthit Ankthi është një çrregullim emocional i karakterizuar nga shqetësimi i vazhdueshëm dhe nervozizëm, dhe shpesh kërkon edh
Institucionet ndërkombëtare të përkushtuara në uljen e korrupsionit në Kosovë Zyra e BE’së në Kosovë, EULEX dhe shefat e misioneve të BE’së kanë deklaruar përkushtimin për rënien e korrupsionit në v
NASA prezanton super-gomat për ulje në Mars Gomat e quajtura “Superelastike” mund të deformohen më shumë se të gjitha llojet e tjera të gomave. Pasi ulja në Mars
Vrau taksistin për 19 mijë lekë, prindërit e autorit kërkojnë ulje dënimi Ne ekranin e News 24 është rikthyer ngjarja e rëndë e ndodhur në dhjetor të 2016 ku një taksist u mor peng dhe u vra për