999 rezultate për

ulje

Thyhet xhami i kabinës së pilotit, avioni i ‘Sichuan Airlines’ bën ulje emergjente Një avion i Sichuan Airlines ka bërë ulje të detyruar në qytetin jugperëndimor të Kinës, Chengdu të hënën, pasi një xham
Mancini pranon ulje page për Kombëtaren italiane Roberto Mancini është zyrtarisht trajner i Kombëtares së Italisë. Mancini drejton ekipin e Zenit St Ptersburgut por p
Sherr me grushta e shkulje flokësh, VIP-at shqiptarë që lanë nam (FOTO LAJM) Dikur kanë qenë miq. Shpesh kanë ndarë bashkë sekrete personale, por edhe thashetheme për të tjerët. Kanë marrë pjesë në
Kina përgëzon Korenë Veriore për uljen e tensioneve Ministri i Jashtëm kinez, Wang Yi ka përgëzuar liderin verikorean, Kim Jong Un për hapat e tij që kanë dërguar në uljen
De Biasi edhe më pranë uljes në pankinë në Seria A Palermo me humbjen 3-0 ka tronditur themelet dhe pozitat e trajnerit Bruno Tedino. Sipas asaj që raportohet në media
Vaksina për trajtimin e kolesterolit ul rrezikun për sulm në zemër Një vaksinë që ulë kolesterolin ka treguar se ndihmon me uljen e gjasave për sulm në zemër për një të katërtën. Dy vj
Merr fund mashtrimi me uljen e kilometrave të makinave Mashtrimi me uljen e kilometrave të makinave të përdorura është një problem i mprehtë në Bashkimin Europian. Nisur n
Bankat, nuk do të ketë ulje të kamatave Bankat nuk do të ulin shkallën e interesit të kredisë për qytetarët dhe kompanitë, tha kryetari i Shoqatës e Bankave, Ko
Ndodh çudia: Avioni bën ulje emergjente për shkak të një stilolapsi Duket se një udhëtim drejt pekinit është shndërruar në një makth dhe ka bërë ulje emergjente për një shkak të cuditshëm
Shkulje flokësh, grushte e shkelma: Këto vajza nuk i ndan dot (VIDEO) Sherret e dhunshme mes adoleshentëve janë bërë shumë problematike në shkolla duke nxitur edhe marrjen e masave për shman
Paralajmërohen ulje të dënimeve për shkeljet doganore Ministri i Financave Dragan Tevdovski në shënimin e Ditës së Doganës paralajmëroi uljen e dënimeve për shkeljet doganore
Guljem Kotori: Si u ndjeva në bashkëpunimin me Ajola Xoxën Duket se fati i këtij artisti të ri është i destinuar për projekte që i kalojnë kufijtë e Shqipërisë. Guljem Kotori, akt
Fjalë "zemre", shihni Ramën kur premtonte ulje taksash e 300 mijë vende pune (VIDEO) Prej disa javësh ka nisur debati i ashpër për taksën e Rrugës së Kombit prej 5 në 10 euro, taksë të cilën kryeministri d
Ibrahimovic pranon 95% ulje page për të kaluar në MLS Zlatan Ibrahimovic zyrtarisht i është bashkuar klubit amerikan, Los Angeles Galaxy në ligën elitare në MLS. Sulmuesi
Njihni Romeon dhe Zhuljetën nga Tirana, po me një fund tragjik Shekspiri, po të jetonte në Tiranë, Romeon e Zhuljetën do t’i quante Faqebardhi dhe Bukuria. Romeon dhe Zhuljetën i n
Rrëzohet aeroplani gjatë uljes, dyshohet për disa viktima Një aeroplan është rrëzuar në Kathmandu, Nepal ditën e sotme dhe dyshohet për disa viktima. Aeroplani i cili po udhët
Përplasja fatale gjatë uljes, shkatërrohen plotësisht helikopterët (VIDEO) Ky është momenti kur dy helikopterë të policisë u shkatërruan plotësisht duke plagosur pesë oficerë dhe një civil në Kal
Gota ballit dhe shkulje flokësh, sherret më të zhurmshme të showbizit shqiptar Të gjithë janë personazhe të sukseshëm në atë që bëjnë por janë përfolur shumë edhe për debate publike nëpërmjet rrjetev
Goditje me grushta dhe shkulje flokësh, 6-vjeçarja dhunon vazhdimisht nënën e saj (FOTO LAJM) Një nënë e dëshpëruar po i shokon të gjithë pas publikimt të disa pamjeve ku shihet duke u dhunuar nga vajza e saj gjash
Tmerr në qiell, motori i avionit shpërbëhet mbi oqean (VIDEO) Një avion pasagjerësh u detyrua të bëjë një ulje emergjente pasi një nga motorët e tij shpërtheu vetëm gjysmë ore pas ng