999 rezultate për

ulje

Si ta përdorni boronicën për uljen e tensionit Boronicat janë të ëmbla, ushqyese dhe shumë të shëndetshme. Këto fruta kaq të vogla i bëjnë kaq mirë trupit dhe mendjes
Ulje temperaturash dhe reshje shiu, mos harroni çadrën Vendi ynë sot do të mbizotërohet nga një mot i kthjellët dhe me alternime vranësirash por që do të sjellin reshje lokale
Mos u habisni, por Mbretëresha pret uljet për të blerë njësoj si ne Llogaritë e saj bankare me siguri janë të majme, për të mos llogaritur pronat e stolitë lukzose që Mbretëresha e Anglisë
Keni bërë plane për fundjave? Mësoni si do të mbajë sot moti Dita e sotme paraqitet me mot të kthjellët që do të mbizotërojë vendin tonë kryesisht gjatë orëve të paradites. Ndërs
PD Shkodër ngre alarmin: Ulje drastike e numrit të studentëve Ka nisur sot viti i ri akademik për të gjithë studentët në Shqipëri. PD Shkodër ngre shqetësimin se në auditoret e d
Basha i publikon videon Ramës: Gënjeshtari kronik (VIDEO) Kreu i PD-së, Lulzim Basha publikon një video me premtimet e kryeministrit Edi Rama në fushatë. Ai shkruan se Rama pr
Reshje shiu dhe ulje temperaturash, si pritet të jetë moti sot Instituti i Gjeoshkencave, Energjisë, Ujit dhe Mjedisit ka bërë parashikimin për ditën e shtunë.Sipas të dhënave, dita e
Gjykata pranon kërkesën e Arbër Çekajt për gjykim të shkurtuar Çekaj aktualisht ndodhet përballë Krimeve të Rënda në lidhje me trafikun e 613 kilogram kokainë të cilat ishin maskuar m
Basha: Rama premtoi uljen e çmimit të energjisë, por zhyti në varfëri shqiptarët (VIDEO) Ky eshte videomesazhi tjeter me fakte i kreut të opozitës Lulzim Basha për skandalet e qeverisjes se Edi Ramës. Këtë
Tërheqje zvarrë dhe shkulje flokësh, plas sherri mes grave (FOTO LAJM) Eventi më prestigjioz në Britani, ai i garave me kuaj ka përfunduar si mos më keq. Teprimi me alkoolin ka bërë që një
Parashutistëve iu shkon keq aventura gjatë uljes në det (VIDEO) Ky është momenti qesharak kur dy parashutistë i kap paniku ndërsa ndwrsa ulen nw det i cili ishte mbushur me qindra kand
Ulje temperaturash dhe reshje, si pritet të jetë moti nesër E premte, 6 shtator 2019 RESHJET Nesër (e premte, dt.06) priten reshje të dobëta qarqet: Shkodër, Kukës, Dibër, Le
Vapa iku me gushtin: Ulje temperaturash dhe reshje shiu, si do të jetë moti sot Gadishulli ballkanik po ndikohet nga qarkullimi i masave ajrore relativsht të freskëta veriperëndimore të cilat do të ku
Farat e pjeprit, "doktori" i veshkave dhe uljes së peshës Që në lashtësi farat e pjeprit janë përdorur si një nga kurat më të mira për shëndetin e veshkave dhe trajtimin e sëmund
Ikën i nxehti përvëlues, pritet ulje e ndjeshme e temperaturave Gjatë këtyre ditëve vendi ynë unë u përfshi nga temperaturat e larta, të cilat në disa zona arritën deri në 42 gradë cel
Moti bën kthesën e madhe në Maqedoni, nesër priten reshje shiu dhe ulje temperaturash Drejtoria për Punë Hidrometeorologjike për nesër ka paralajmëruar reshje të shiut, si dhe ulje të temperaturave për pesë
"Big Market" i ofron myslimanëve mish derri me ulje për Kurban Bajram (FOTO LAJM) Gafat në marketing kanë qenë shpesh shkaku i falimentimit të kompanive të mëdha, ndërkohë që mesazhe të dhëna gabim i ka
Erë e fortë në bregdet dhe ulje temperaturash, si do jetë moti sot Vendi ynë gjatë gjithë ditës mbetet në ndikimin e kushteve të qëndrueshme atmosferike duke bërë që moti i kthjellët të j
Për Teatrin, Guljelm Radoja- Ndrenikës: Përse u shite miku im? Aktori Guljelm Radoja ka folur këtë të enjte në tubimin që kanë mbajtur qytetarët dhe artistët në mbrojtje të godinës së
Pse Louis Vuitton nuk bën kurrë ulje? Dua shumë të blej një çantë Louis Vuitton Neverfull. Idea më ekonomike do të ishte të prisja uljet pasi, nuk ka çanta të