999 rezultate për

ujku

Shpëtohet ujku që po vdiste nga uria, i kishte ngecur koka në bidon (FOTO LAJM) Një ujk që po vdiste nga uria është vënë re teksa po vuante nga kequshqyerja, pasi koka e tij kishte ngecur në një enë p
Kush është "ujku" turk në Kretë që alarmoi Greqinë dhe SHBA-të (FOTO LAJM) Të gjitha vendet operojnë përmes shërbimeve të tyre sekrete në shtetet ku kanë interesa, megjithatë mediat kjo duket të
Denoncimi: Kush është "Ujku i Detit" që bënte biznes me Habilajt e Balilin Ish-kyeministri Sali Berisha me anë të një postimi në Facebook ka rrëfyer sipas tij, e Met Kananit që u arrestua dje në
Daja elozhe "ujkut" Sowe: Nuk pyet për të ftohtë Trajneri i Skënderbeut, Ilir Daja, pas përfundimit të ndeshjes me Kukësin në “Zeqir Ymeri” foli rreth gjendjes së rëndua
Moment i pabesueshëm,"ujku i vrarë" sulmon gjuetarin e tmerruar (VIDEO) Pamje të pabesueshme tregon një ujk që mendohet të jetë i ngordhur ndërsa hidhet dhe sulmon një gjuetar që po kontrollon
Kapet ujku që iku në mënyrë misterioze nga kafazi Policia me ndihmën e një njohësi të kafshëve, ia kanë dalë të kapin ujkun që kishte ikur nga një strehimore në Berkshire
Fenomen i rrallë pritet të ndriçoj natën, do të shfaqet Hëna e ujkut Në natën e parë të janarit në SHBA, qielli nuk do të shkëlqejë vetëm nga fishekzjarrët me rastin e Vitit të Ri, por edhe
Dalin përgjimet mes trafikantëve, policia ishte ujku kurse droga quhej keca Zbardhen pergjimet e te arrestuarve pas sekuestrimit te magazines me hashash ne Laç. Policia arrestoi 11 persona që k
Tenderi i padëgjuar i SHISH, blen lule “gojë ujku” dhe “gjizë” Shërbimi Informativ Shtetëror u vu në qendër të opinionit pas dorëheqjes së drejtorit Visho Ajazi Lika. Në vend të tij u
Analisti për deklaratën e Lu-së: Kemi ujkun para, 2018 është larg Deklarata e ambasadorit amerikan Donald Lu ku tha se në 2018 do të ketë arrestime të bujshme , ka shkaktuar reagimin e a
Pronari vishet me kostum ujku, reagimi qenit është qesharak (VIDEO) Pronari nga Calgary i Kanadasë, veshi një kostum që ngjan me ujkun, për të luajtur me qenin e tij. Por, kafsha shtëpi
Qentë kundër ujkut, kush fiton në këtë betejë? Lufta ndërmjet ujkut dhe qenit është e njohur qysh moti, si një luftë pa fitues definitiv. Në videon e mësipërme shi
Ujku i Cërrikut, i zhgënjyer keq nga Çani (VIDEO) Personazhi i cili u bë i njohur për publikun shqiptar në fillim për videot e tij të çuditshme në rrjetet sociale dhe pa
Lupu, "ujku” shqiptar që sundoi për 19 vjet Moldavinë Gazetari Marin Mema, ka publikuar një shkrim që ka të bëjë me “një nga figurat më pak të trajtuara nga historiografia sh
Tmerr në Fier, bujku gjen kufomën e një njeriu në tokën që punonte Një person i pajetë është gjetur në parcelat e mbjella të një shtetasi në Fier. Sipas informacionit paraprak, sot rre
Ardi i Durrësit e Ujku i Cërrikut "mërziten" për humbjen e Metës dhe Bashës Dalldia e zgjedhjeve tashmë ka mbaruar. PS kryeson dhe do të qeverisë me 74 mandate, PD “në rënie të lirë” me 43 man
“Ujku i Cërrikut” proteston krah Bashës (FOTO LAJM) "Ujku i Cërrikut” nuk ka munguar as në protestën e sotme të PD-së e cila po zhvillohet para Kryeministrisë. Në foton
Paloka ironizon Ramën: Në rolin e gomarit që po e ha ujku Nënkryetari demorkat Edi Paloka ka komentuar ditën e sotme dekretimin nga presidenti të Fatmir Xhafajt ku edhe pse ishte
Vajza ndeshet me ujkun, sdo ta besoni përfundimin (VIDEO) Një video e qarkulluar në median online po bën xhiron e botës dhe bëhet fjalë për një ndeshje mes një gruaje dhe një uj
Kodet për hashashin: “U fut ujku, nuk dihet ku do bëjë dëm” Grupi i kultivuesve të cilëve ju sekuestrua hashash pak ditë më parë gjatë një operacioni në Kurbin, kanë qenë nën surve