999 rezultate për

ujin

Humbisni 5 kg brenda javës me këtë çaj Shumë njerëz anë e mbanë botës ballafaqohen me problemin e mbipeshës dhe do të bënin çmos për t’i hequr kilogramët e tep
Hidhni kastravec në ujin tuaj, rezultate të mahnitshme Nuk është fare çudi që ujit t’i shtoni përbërës të ndryshëm si gjethe menteje, nenexhiku, feta frutash apo dhe perimesh
5 arsye pse duhet të hidhni feta kastraveci në ujin që pini Nuk është fare çudi që ujit t’i shtoni përbërës të ndryshëm si gjethe menteje, nenexhiku, feta frutash apo dhe perimesh
Komuna e Tearcës, akoma pa zgjidhje për ujin e pijshëm Komuna e Tearcës nuk ka ndërmarrë ende asnjë hap konkret në drejtim të zgjidhjes së problemit me ujin e pijshëm në fshat
"Sulltani" i Zhelinës shtrenjton ujin dhe kanalizimet Banorët e Komunës së Zhelinës janë revoltuar pasi sic thonë ata kryetari i komunës nga rritur Blerim Sejdiu ka shtrenjtu
Vidhte ujin që shiste, procedohet penalisht biznesmeni Policia ka nisur procedimin penal ndaj një biznesmeni në Tiranë pasi vidhte ujin për biznesin e tij. Për këtë veprim
Budall apo bën vetë? Papërgjegjshmëria e Ramës çon ujin në mullirin e serbve Një ndër argumentet kryesore që serbët po përdorin për të bindur BE dhe botën se ndaj e Kosovës është pikërisht plani si
Vijon aksioni për ujin, 8 të shoqëruar për lidhje të paligjshme Një javë nga nisja e aksionit për ndërprerjen e lidhjeve të paligjshme të ujit të pijshëm, si pjesë e reformës kombëtare
Aksioni për ujin, Veliaj: Jo më tolerime, uji duhet paguar; Kemi mbështetjen e mbi 90% të qytetarëve Deri më 28 shkurt, të gjithë qytetarët do të kenë mundësi që të lidhin pa asnjë penalizim kontratat e reja me UKT, duke
Nisin arrestimet për ujin, në pranga biznesmeni në Durrës Policia e Durrësit ka arrestuar pronarin e një biznesi për lidhje të paligjshme të ujit. Shtetasi me iniciale A.E ës
Aksioni kombëtar për ujin, Rama paralajmëron të gjithë bizneset Grupi parlamentar i Partisë Socialiste është mbledhur mëngjesin e sotëm në ambientet e Kryesisë së Kuvendit. Kryemini
``KRU Prishtina`` kërcënon qytetarët: Paguani ujin përndyshe do të shkyçeni ”Prishtina” sh.a. njofton të gjithë konsumatorët në zonën e shërbimit, se duke filluar nga dita e nesërme, do të fillojë
Japonezët sfidojnë temperaturat e ulëta, lahen me ujë të ftohtë (VIDEO) Në Japoni dhjetëra persona morën pjesë në festivalin e lashtë Shinto, një ritual që bëhet në dimër dhe thuhet se pastron
Rama nuk ndalet, kërcënon qytetarët me arrestime për ujin e pijshëm Ditën e sotme kryeministri Edi Rama gjendet në Lezhe bashkë me kabinetin qeveritar. Gjatë fjalës së tij Rama është n
Bëni kujdes! Nga 1 shkurti mund të burgosoni për ujin e pijshëm Qeveria nis pas 1 shkurtit aksionin për ndërprerjen e paligjshme të lidhjeve të ujit të pijshëm. Aksioni në terren d
Kendall nuk e vë ujin në zjarr, pas kritikave në “Golden Globes” Gjatë parakalimit në tapetin e kuq të “Golden Globes” modelja e famshme mori kritika të ashpra për aknet në fytyrë dhe f
Rama i prerë për ujin: Në 1 shkurt përfundon “koha e paqes”, më pas do ketë ndëshkime Kryeministri Edi Rama ishte në Fier, ku ka zhvilluar një takim me drejtues të Ndërmarrjes së Ujësjellësit në këtë qytet
I ftohti ekstrem në SHBA, kthen në akull ujin në lavaman (VIDEO) Shtetet e Bashkuara janë prekur nga një i ftohtë i tmerrshëm për shkak të ciklonit të bombave, i cili madje ka lënë bano
Ulni kolesterolin në gjak me këtë recetë të lashtë Një recetë mijëravjeçare na vjen nga kinezët, recetë e cila ndihmon në uljen e kolesterolit në gjak dhe që konsiderohet
Mali më enigmatik në Shqipëri, aty ku kuçedra të pret ujin Mali i Tomorrit bën pjesë në Parkun Kombëtar me të njëjtin emër. Për vitin 2017, në këtë park janë futur rreth 160 mijë