999 rezultate për

uells

Bale nuk shitet as për 300 milionë Shtëpia e Gareth Bale është në Madrid. Në mediat angleze është folur shumë për një rikthim të tij në Premier League por
Hidhet shorti për Euro 2016, Shqipëria U-17 e U-19 njeh kundërshtarët (FOTO LAJM) Përfaqësueset e moshave të Shqipërisë U-17 dhe U-19 mësuan kundërshtarët e tyre për fazën kualifikuese të Europianit të
Tronditet Londra, pas Skocisë, pavarësinë e do edhe Uellsi? (FOTO LAJM) Skocia do ta mbajë referendumin më 18 shtator për tu pavarësuar nga Britania e Madhe. Nuk ka shume rëndësi sesi mund
Qipro surprizon Bosnjën, Bale merr për "dore" Uellsin (VIDEO) Bosnja është shokuar nga Qipro duke u mposhtur me rezultatin 2-1 në shtëpi, ndërsa Gareth Bale ka përmbysur Andoran duke
Mbyllen punimet e Samitit të Uellsit (FOTO-LAJM) Gjatë ditës së fundit të takimit, Ministrat e Punëve të Jashtme të vendeve anëtare të NATO-s diskutuan sot mbi mundësitë
NATO tregon "muskujt" në Uells (FOTO-LAJM) Në ditën e dytë të samitit të NATO-s, kryeministri britanik David Cameron shprehu domosdoshmërinë e krijimit të një forc
Rama, Bushati e Kodheli në samitin e NATO-s në Uells (FOTO-LAJM) Nën masa të rrepta sigurie ka nisur këtë të enjte samiti i NATO-s në Uells i cili u hap me fjalimin e John Kerry-t. Sam
Blindohet samiti i NATO-s në Uells (FOTO-LAJM) Udhëheqësit botëror kanë mbërritur në Britani për të marrë pjesë në samitin dy ditorë të NATO-s që zhvillohet në New Por
Delegacioni shqiptar niset drejtë samitit të NATO-s Një delegacion shqiptar është nisur sot për në samitin e NATO-s në Uells. Delegacioni i përbërë nga ministri i Jashtëm D
"Mallkimi" Ramsey, sa herë shënon uellsiani vdes një i famshëm (FOTO LAJM) Sa herë shënon Aaron Ramsey vdes një personazh i famshëm. Në fillim është marrë si shaka por 6 rastet që ju sjellim në f
Top 10 futbollistët më të mbivlerësuar (FOTO LAJM) Real Madrid e bleu një vit më parë për shumën e 80 milionë paundëve, por Gareth Bale duket se vlen 30 milionë më pak. Në
Real-Barça, dueli 200 milionësh Do të jetë një përballje mes dy lojtarëve më të shtrenjtë të këtij sezoni finalja e Copa del Rey, mes Gareth Bale dhe Ne
Giggs i ofron Uellsin, Januzaj e refuzon Mesfushori legjendar i Manchester United, Ryan Giggs, ka pohuar për mediat britanike se tentoi që ta bindte talentin shq
Bale: Nuk jam ende në 100% Gareth Bale arrin më në fund të tregojë diçka në Madrid, pas transferimit prej rreth 100 milionë eurosh nga Tottenham gj
"Forrest Bale", në Spanjë tallen me uellsianin (FOTO-VIDEO) U ble për 86 milionë sterlina duke u bërë futbollisti më i shtrenjtë në histori por ende nuk ka mundur të lerë gjurmë te
Dëmtimi i Bale, ja çfarë rrezikon uellsiani Lajme aspak të mira për Real Madrid dhe futbollistin uellasian, Gareth Bale. Futbollisti më ishtrenjtë në histori të fut
Uellsi e Irlanda e Veriut, kundërshtarët e Shqipërisë për vazon 4 Kombëtarja Shqiptare aktualisht ka dy kundërshtarë për vazon e katërt për Kampionatin Europian "Euro 2016" dhe ata janë
CR7 vishet më shtrenjtë se Gareth Bale (FOTO LAJM) Dy futbollistët më të shtrenjtë të historisë së futbollit më në fund janë takuar me njëri-tjetrin. Cristiano Ronaldo ka
Maqedonia mposht Uellsin (VIDEO) Maqedonia ka mposhtur me rezultat 2-1 kombëtaren e Uellsit. Për Maqedoninë shënuan Ivan Triçkovski në minutën e 21-të dh
Emma Rhys-Jones, bukuroshja që i shtohet Realit (FOTO LAJM) Ajo nuk ngjan aspak me Pilar Rubio, Sara Carbonero ose aspak me të dashurën e Cristiano Ronaldos, Irina Shayk. Emma Rhys